Flirtuji podvědomě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 10:46
Flirtuji podvědomě?

Ahoj. Chtěla bych Vás poprosit o radu, ohledně flirtování. Jsem stydlivá a klidná, ve společnosti trošku nervozní. Je mi 22, jsem hezká, velký prsa, větší kulatej zadek, ale nikdy jsem to nijak nevyužívala. Nikdy jsem s nikým záměrně neflirtovala, nekoketovala a moc nemám ráda, když mi někdo cizí skládá poklony. Nevadí mi to s člověkem, se kterým chci/plánuji vztah (viz. například můj přítel na začátku našeho vztahu), od cizích mužů, hlavně když jsem zadaná, mi to není příjemné, nevím jak reagovat a stydím se. Můj problém je v tom, že jakmile vlezu někam, kde je chlap a jsem s ním delší dobu v kontaktu, začne mi dělat návrhy.
Např. V minulé práci mi začal dělat návrhy šéf. Ignorovala jsem to a i přes jeho výlevy, že se zamiloval, se snažila v práci fungovat profesionálně a dělat, že nic, ale když se to začalo stupňovat a pořád naléhal, dala jsem výpověď. (asi po 2 měsících, byl dost často pryč, takže jsem ho nemusela vídat)
Nebo. Ve fitku jsem si najala trenéra, chodila jsem 5-6× do týdne, takže ho vídala skoro denně, nejdřív měl vždy nenápadné narážky, dvojsmysly, potom začal taky přitvrzovat, tak jsem přestala chodit.
V nové práci mi začal hned po nástupu dělat návrhy kolega, teď, když přestal, začal druhý.
A nejsou to jediné případy, jakmile někam vlezu, tak mě každý otravuje…
Nejsem si vědoma, že bych s někým flirtovala, koketovala, balila ho. Na jejich narážky/pochleby většinou nereaguji, dělám si z toho srandu nebo je úplně zazdím jiným tématem. Ke všem se chovám stejně, jsem milá, vtipkuji, ale vždy se to otočí proti mě a každý si asi myslí, že po něm jedu. Vysílám nějaké signály nebo co? Máte nějaká podobný problém? co s tím? Přijde mi, že si mě muži vyberou právě proto, že jsem taková „slabá/hodná“ a většinou jsou to takoví ti „chlapáci drsnáci“. :cert:
Bojím se to říct příteli, protože by se rozčílil, ale zároveň za tohle přeci nemůžu, v životě bych ho nepodvedla, ani mě jiní muži nezajímají, ale z nějakého důvodu se na mě lepí…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 06.06.19 10:54

Ehm, snad jsi už dost stará na to abys věděla že chlapy se prostě snaží. A snad jsi dost stará na to říct rázné ne a nezamlouvat to, nereagovat apod… Můžeš si za to sama. Nejasné ne je ano.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17018 příspěvků 06.06.19 11:00
@Anonymní píše:
Ahoj. Chtěla bych Vás poprosit o radu, ohledně flirtování. Jsem stydlivá a klidná, ve společnosti trošku nervozní. Je mi 22, jsem hezká, velký prsa, větší kulatej zadek, ale nikdy jsem to nijak nevyužívala. Nikdy jsem s nikým záměrně neflirtovala, nekoketovala a moc nemám ráda, když mi někdo cizí skládá poklony. Nevadí mi to s člověkem, se kterým chci/plánuji vztah (viz. například můj přítel na začátku našeho vztahu), od cizích mužů, hlavně když jsem zadaná, mi to není příjemné, nevím jak reagovat a stydím se. Můj problém je v tom, že jakmile vlezu někam, kde je chlap a jsem s ním delší dobu v kontaktu, začne mi dělat návrhy.
Např. V minulé práci mi začal dělat návrhy šéf. Ignorovala jsem to a i přes jeho výlevy, že se zamiloval, se snažila v práci fungovat profesionálně a dělat, že nic, ale když se to začalo stupňovat a pořád naléhal, dala jsem výpověď. (asi po 2 měsících, byl dost často pryč, takže jsem ho nemusela vídat)
Nebo. Ve fitku jsem si najala trenéra, chodila jsem 5-6× do týdne, takže ho vídala skoro denně, nejdřív měl vždy nenápadné narážky, dvojsmysly, potom začal taky přitvrzovat, tak jsem přestala chodit.
V nové práci mi začal hned po nástupu dělat návrhy kolega, teď, když přestal, začal druhý.
A nejsou to jediné případy, jakmile někam vlezu, tak mě každý otravuje…
Nejsem si vědoma, že bych s někým flirtovala, koketovala, balila ho. Na jejich narážky/pochleby většinou nereaguji, dělám si z toho srandu nebo je úplně zazdím jiným tématem. Ke všem se chovám stejně, jsem milá, vtipkuji, ale vždy se to otočí proti mě a každý si asi myslí, že po něm jedu. Vysílám nějaké signály nebo co? Máte nějaká podobný problém? co s tím? Přijde mi, že si mě muži vyberou právě proto, že jsem taková „slabá/hodná“ a většinou jsou to takoví ti „chlapáci drsnáci“. :cert:
Bojím se to říct příteli, protože by se rozčílil, ale zároveň za tohle přeci nemůžu, v životě bych ho nepodvedla, ani mě jiní muži nezajímají, ale z nějakého důvodu se na mě lepí…

Pro nrkoho to je národní sport to svádění. Mladá holka na obzoru je velké lákadlo. Nebyla bych tak milá a usměvavá (to je nejspíš ta udička), spíš neutrální. Kdyby začal z dvojsmysly, tak říct, že na mě takové kecy neplatí.

Proč by se měl přítel rozčilovat? On jako nikdy nebyl ve společnosti a neviděl a neslyšel, co si chlapi k ženám dovolí? :roll:

salubriter
Kecalka 231 příspěvků 06.06.19 11:01

Musíš jím jasně sdělit (i opakovaně), že nemáš zájem a že je Ti to nepříjemné. Pak většina chlapů přestane.
Když nereaguješ a nedej bože jsi milá, tak to berou že je neodmítáš a děláš drahoty, zvedáš svou cenu ;)

MucholapkaXXL
Povídálka 13 příspěvků 06.06.19 11:01

Jo, to dobře znám. Taky se na mě pořád někdo lepí  :mrgreen:

Gabri.ela.ela
Kecalka 130 příspěvků 06.06.19 11:04

Jestli je ti to nepříjemné, tak to na začátku hned utni ne? Řekni narovinu, že si zadaná… Já toho naopak umělá vždy využít dokud jsem nebyla vdaná :lol:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9476 příspěvků 06.06.19 11:04

Pokud si z nabidek delas srandu nebo nereagujes, neni nic neobvykleho, ze pokracuji, snad to berou i jako formu pokracovani hry…ani to, ze porad nekdo otravuje, neni nic neobvykleho. Chlapi to proste furt zkousi, no…

Martha03
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 06.06.19 11:16

Někteří muži mají zvláštní představu o balení a vzájemných sympatiích, tedy vidí i to co tam není. Pokud by mne balil muž, který ví, že jsem zadaná okamžitě by u mě skončil. Už z principu. Pokud stále vtipkujes a jsi milá, děláš si to sama. Když mě někdy někdo takto otravoval, dala jsem mu jasně najevo, že takhle teda ne a všichni to pochopili. Takže ano nevědomě jim dáváš stále důvod proč tě otravovat.

zoidberg
Extra třída :D 13183 příspěvků 06.06.19 11:21

Užívej si ten zájem. Za pět deset let se ti po tom bude jen stýskat ;)

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 06.06.19 11:25
@MucholapkaXXL píše:
Jo, to dobře znám. Taky se na mě pořád někdo lepí :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Mart81
Kelišová 5361 příspěvků 06.06.19 11:27

Naučte se říkat hned ze začátku NE. Jste nejspíš lákavě atraktivní pro lovecké typy mužů. Vaše atraktivita je životní výhoda, je to skvělá věc, ale potřebujete se s ní naučit zacházet a mít kontrolu nad tím, kdo se z ní bude moct těšit, za jakých podmínek a v jakém rozsahu.

Nepomůže haha, hihi, mlčení, změna tématu, dokonce ani malé nejasné ne. Vymezte si své hranice a to co nejdřív, dejte jasně najevo, že o toto rozhodně zájem nemáte a mít nebudete. Řekněte NE a to klidně i důrazně a opakovaně, kdykoli překročí hranici.

Potřebujete se naučit jednat tvrdě, rozhodně, klidně a chladně, abyste si bránila svoje. Jako každý, kdo má něco, co mnoho jiných lidí hodně chce.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17018 příspěvků 06.06.19 11:43
@zoidberg píše:
Užívej si ten zájem. Za pět deset let se ti po tom bude jen stýskat ;)

Já ti nevím, ale ani ve 40 to není příjemny a dvojsmysly od vypichaného kocoura mě spíš obtěžují.

zoidberg
Extra třída :D 13183 příspěvků 06.06.19 11:47
@Russet píše:
Já ti nevím, ale ani ve 40 to není příjemny a dvojsmysly od vypichaného kocoura mě spíš obtěžují.

Celý život máte jednodušší, tak aspoň si užijte slizácké komentáře. Taky jako ve čtyřiceti vylézat ven a za bílého dne… 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 11:54
@zoidberg píše:
Užívej si ten zájem. Za pět deset let se ti po tom bude jen stýskat ;)

No to je taky pravda. :mrgreen: Jinak já jsem podobný typ. Jsem hodně přátelská k blízkým kamarádům, beru je jako rodinu. Ale zpětně jsem zjistila, že to někteří berou jinak. Mrzí mě, že v Čechách se obecně neuznává přátelství mezi mužem a ženou. Co jsem zažila mezi cizinci, mají s kamarády mezi sebou mnohem vřelejší vztahy a hned si každý nemyslí bůh ví co, když si hezky popovídáme. Pravda, že je to asi jiné i tím, že se jedná o expaty a ti jsou závislí na komunitě přátel v cizí zemi. Ale bylo to tak příjemné, moci se bavit volně s muži bez toho, abych si musela dávat zoufale pozor na to, aby si cokoli někdo blbě nevysvětlil.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17018 příspěvků 06.06.19 11:59
@zoidberg píše:
Celý život máte jednodušší, tak aspoň si užijte slizácké komentáře. Taky jako ve čtyřiceti vylézat ven a za bílého dne… 8)

Tak ti přeju, aby ses v příštím životě narodil jako žena. Abys si podobný komentář příště vynechal :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama