Problémy s přítelem jak dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 07:26
Problemy s pritelem jak dal?

Ahoj holky..mame krizi ve vztahu jsme spolu s pritelem 4 roky. Pritele uplne nechapu - jeho chovani. A nevim uz jak dal..kdyz jsme v pohode je to ten nejvetsi milius ke me chova se ke me jak k princezne vse je fajn smejeme se porsd si mame co rict je vse uzasne ale skonci to jakmile si neco na me najde porad si na me neco hleda a vyvolava hadky..je asi chorobne zarlivy projde kluk a uz se po nem divam a vse obvinuje me ze si s klukama pisu kdyz jsem nejvernejsi a vse a vcera? Divala jsem se do jednoho mista a uz vyvolal hadku ze hned na nejskeho myslim prosel kolem nas kluk ktereho znam uz jsem se po nem cumela…tak jsme se zacli hadat a rekl mi uz me to nebavi s tebou pritom par hodin pred me pusinkoval jak je stastny potom mi rekl bez si psat s jinyma rekla jsem mu ze si nepisu s jinyma ze me zadny nezajima a on mi odpovedel ze jsem neodpovedela “nikdy” tak ze at nebrecim az napise nejake jine, ze ho uz delsi dobu nezajimam pritom se chova hezky kdyz jsme v pohode a tohle mi rekne :,( vyhrozoval mi ze vi ze neco delam za zady tak at nebrecim az on neco udela s holkou a budu moct za to ja.. chapete to? Holka verna nic nedela a ma pykat za to ze kluk ji neco udela za zady s jinou? Tohle uz nedavam :,( a porad mi vyhrozuje ve vztahu mi mluvi ze pro neho by byl hnus mit neco s jinaci a dnes mi rekl to je jssne ze by nebyl hnus mit neco s jinou proste v jadce mluvi uplne opaky..co mam delat? :,( mimochodem v Cervenci rodim nase prvni miminko…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17258 příspěvků 06.06.19 07:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky..mame krizi ve vztahu jsme spolu s pritelem 4 roky. Pritele uplne nechapu - jeho chovani. A nevim uz jak dal..kdyz jsme v pohode je to ten nejvetsi milius ke me chova se ke me jak k princezne vse je fajn smejeme se porsd si mame co rict je vse uzasne ale skonci to jakmile si neco na me najde porad si na me neco hleda a vyvolava hadky..je asi chorobne zarlivy projde kluk a uz se po nem divam a vse obvinuje me ze si s klukama pisu kdyz jsem nejvernejsi a vse a vcera? Divala jsem se do jednoho mista a uz vyvolal hadku ze hned na nejskeho myslim prosel kolem nas kluk ktereho znam uz jsem se po nem cumela…tak jsme se zacli hadat a rekl mi uz me to nebavi s tebou pritom par hodin pred me pusinkoval jak je stastny potom mi rekl bez si psat s jinyma rekla jsem mu ze si nepisu s jinyma ze me zadny nezajima a on mi odpovedel ze jsem neodpovedela “nikdy” tak ze at nebrecim az napise nejake jine, ze ho uz delsi dobu nezajimam pritom se chova hezky kdyz jsme v pohode a tohle mi rekne :,( vyhrozoval mi ze vi ze neco delam za zady tak at nebrecim az on neco udela s holkou a budu moct za to ja.. chapete to? Holka verna nic nedela a ma pykat za to ze kluk ji neco udela za zady s jinou? Tohle uz nedavam :,( a porad mi vyhrozuje ve vztahu mi mluvi ze pro neho by byl hnus mit neco s jinaci a dnes mi rekl to je jssne ze by nebyl hnus mit neco s jinou proste v jadce mluvi uplne opaky..co mam delat? :,( mimochodem v Cervenci rodim nase prvni miminko…

Proč si s takovým vo.lem děláš dítě? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 07:34

@Russet choval se normalne ted se uplne zmenil a akorat mam stresove tehotenstvi kvuli nemu :,(

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 06.06.19 07:35

@Russet Protože před tím, přece takový nebyl :D

Keyllah
Extra třída :D 12531 příspěvků 06.06.19 07:36
@Anonymní píše:

to jen tak „mimochodem“ rapidně mění situaci. Takže jsi v 8měsící a on tě neustále podezřívá z nevěry a takto tě nervuje? já bych s někým takovým nebyla ani kvůli dítěti. Co zkusit nějakou poradnu? mediaci?

Denisa56
Kelišová 6763 příspěvků 06.06.19 07:38

Je to blb na kvadrát. Takhle tě stresuje navíc ještě měsíc před porodem. Špatná zpráva pro tebe je, že on nejspíš jinej nebude. Jestli vycházíš s rodiči, seber se ještě před porodem a jdi od něj. Jinak budeš nešťastná ty i to dítě. S takovým magorem se spokojenej život žít nedá. I kdyby ses rozkrájela na milión kousíčků, nepomůže to. Jdi od něj nejlépe ještě před porodem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 07:43

To me taky mrzi ze mam mesic pred porodem a on to ma nekde stresuje me porad me podezriva nema ani k tomu duvod a ja se pri kazde hadce neudrzim a peoste brecim stresuju se chci se snazit kvuli miminku nestresovat ale proste to nejde vidi ze se snazim byt v pohode at se nestresuju a on mi tom tuplwm rika hnusnejsi a hnusnejsi veci jeste vyhruzky

Russet
Neúnavná pisatelka 17258 příspěvků 06.06.19 07:46
@Anonymní píše:
@Russet choval se normalne ted se uplne zmenil a akorat mam stresove tehotenstvi kvuli nemu :,(

Opravdu ho změnilo tvoje těhotensví? Tomu se mi nechce věřit…

Uživatel je onlineKakika
Neúnavná pisatelka 15327 příspěvků 06.06.19 07:46
@Anonymní píše:
@Russet choval se normalne ted se uplne zmenil a akorat mam stresove tehotenstvi kvuli nemu :,(

Měla jsem podobného zarlivce rok. Pak už jsem nevydržela a rozešla se s ním. Jak pises - snesl by mi modré z nebe, věděl, že ráda sjizdim řeky, tak nám zajistil zájezd, ač se sám vody bál… Ale když měl slabší chvilku, citově vydíral, vnucoval mi, že si někoho najdu, že i chlapi v práci říkali, že mladá pěkná holka ještě není vybourena… Nechci tě stresovat ještě víc, ale zde jsrm se zpětně dozvěděla, že on mě podvadel. Tak asi podle sebe soudím tebe, nebo kdoví. Byl tak přesvědčený, že někoho mám, že nechtěl být za vola a nějakou si našel. Nevím, co poradit, když už čekáte dítě. Kdyby to tak nebylo, tak ti napíšu, ať odejdeš. Možná nakonec odejdeš i s tím malým. Zdeptana, protože tě bude odrstrihavat od známých a rodiny. Sama s nimi omezis kontakt, aby jsi se nemusela vždy bránit, že nejedes nikam soulozit, ale jedeš k rodině. :hug:

zoidberg
Extra třída :D 13254 příspěvků 06.06.19 07:46

Dobrej psychouš 8o
Dal bych mu žlutou kartu a jestli se ještě jednou zmíní o podobných blbostech, tak bude konec! Buď silná!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 07:50

@Russet sem tam si rypl do me ale v zivote mi nevyhrozoval jinyma holkama ze neco udela a vse…pise mi a nadava jen tak ze jsem ku*** pritom nema ani jediny duvod k tomu a potom kdyz jsme v pohode tak strasne ze to pise protoze se o me boji ale tohle je moc

Keyllah
Extra třída :D 12531 příspěvků 06.06.19 07:52
@zoidberg píše:
Dobrej psychouš 8o
Dal bych mu žlutou kartu a jestli se ještě jednou zmíní o podobných blbostech, tak bude konec! Buď silná!

měsíc před porodem, kdy tě rozbrečí každá kravina, pořádně se nespíš a všechno tě bolí, je to dost utopie. uvažovat o konci vztahu pár dní před porodem a přemýšlet kam se s dítkem vrtnout je mazec, ale žít v tomto je asi ještě horší...…...nicméně úplně nevěřím tomu, že naprosto normálnímu a pohodovýmu chlapovi ze dne na den rupne v bedně a předvádí toto. Protože pokud ano, je to spíš psychic. onemocnění či příznak nějaké vážnější nemoci...……….

prekvapenana2
Kecalka 319 příspěvků 06.06.19 07:56

No mě spíš přijde že se mu to Vaše budoucí rodičovství rozlezelo v hlavě a chce nějak vycouvat, možná bych se ani nedivila kdyby v tom jiná dívka už dávno byla… :( Nicméně pokud je takový sla bych od něj minimálně do porodu, pokud by pak projevoval snahu se změnit dala bych mu šanci, ale už s připravenýma zadníma vrátkama

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 08:03

@Kakika on je prave taky presvedceny podle sebe ze si pisu a ze nekoho mam proto i slychavam ze nebude za podpantoflaka ze ja neco a on nic to je strasne :,( hlida si porad mobil ikdyz se jde podivat do lednicky bere si ho sebou na wc taky kdyz se jde koupat taky ale kdyz mam podezreni a chci se podivat tak mi mobil necha at se podivam na co chci tak to nechapu.. nechapu ho celeho…

Uživatel je onlineKakika
Neúnavná pisatelka 15327 příspěvků 06.06.19 08:06
@Anonymní píše:
@Russet sem tam si rypl do me ale v zivote mi nevyhrozoval jinyma holkama ze neco udela a vse…pise mi a nadava jen tak ze jsem ku*** pritom nema ani jediny duvod k tomu a potom kdyz jsme v pohode tak strasne ze to pise protoze se o me boji ale tohle je moc

Otoc to proti němu. Když začne, nesnaz se omlouvat a vysvetlovat. Hned se nastvi, že pokud si o tobě tohle myslí, tak s ním nebudeš žít. A ať kouká přitáhnout s pořádnou omluvou, nebo at si sbali věci.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama