Focení podzim

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
48
30.9.21 18:00

Focení podzim

Ahoj holky, za 2 týdny máme podzimní focení a podle paní fotografky máme být sladění do zemitých barev. Bude se fotit venku. S manželem máme ročního syna, ale na focení jde i moje mladší sestra (3 roky). Syn i sestra budou mít samostatné fotky, ale chtěli bychom i fotky, kde budou spolu a fotky nás všech 4 dohromady, což je pro mě dost oříšek. Nevím, jaké zemité barvy volit. Určitě bychom si chtěli všichni vzít rifle, ale jaký vršek? Kamarádka mi navrhovala tmavě žlutou, ale myslím, že do toho bych manžela nenavlekla. Já osobně jsem pro krémovou. Na žádném focení jsme všichni ještě nebyli, tak nevím, když si všichni vezmeme vrch stejné barvy nebudeme vypadat hloupě a splývat? Máte nějaké jiné tipy? Případně jestli jste taky byli minulý rok na podzimním focení, poslaly by jste mi pro inspiraci fotku, nebo co jste měli oblečene? Omlouvám se, za pitomý dotaz, ale opravdu si nevím rady :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33
30.9.21 18:31

Já bych si vzala více věci. Nám vždycky fotografka poradila co se hodí a co ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7365
30.9.21 18:35
@Ema1992 píše:
Ahoj holky, za 2 týdny máme podzimní focení a podle paní fotografky máme být sladění do zemitých barev. Bude se fotit venku. S manželem máme ročního syna, ale na focení jde i moje mladší sestra (3 roky). Syn i sestra budou mít samostatné fotky, ale chtěli bychom i fotky, kde budou spolu a fotky nás všech 4 dohromady, což je pro mě dost oříšek. Nevím, jaké zemité barvy volit. Určitě bychom si chtěli všichni vzít rifle, ale jaký vršek? Kamarádka mi navrhovala tmavě žlutou, ale myslím, že do toho bych manžela nenavlekla. Já osobně jsem pro krémovou. Na žádném focení jsme všichni ještě nebyli, tak nevím, když si všichni vezmeme vrch stejné barvy nebudeme vypadat hloupě a splývat? Máte nějaké jiné tipy? Případně jestli jste taky byli minulý rok na podzimním focení, poslaly by jste mi pro inspiraci fotku, nebo co jste měli oblečene? Omlouvám se, za pitomý dotaz, ale opravdu si nevím rady :lol:

Zeptat se fotografky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
30.9.21 18:45

@Ema1992 rifle zemité nejsou a upřímně..na fotkách to vypadá dost hrozně. Máme za sebou novorozenecké v riflích a bílým triku (dle fotografky prý super na toto) a děs :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Máme za sebou podzimní předloni a na fotkách to vypadá super:
starší - taková ta hovínková hnědá - pláťáky, tmavě zelené triko, hnědé boty
mladší - černé pláťáky, bílohnědétriko (taky ta hovínková a pak ještě normoš hnědá), hnědé boty
já - černá skater sukně, černé boty a silonky, hnědočerný nebo bíločerný vršek (už nevím přesně)
muž - hnědé pláťáky, černý vršek a boty už nevím

j

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
30.9.21 18:49

@bublifucekk a mohla by jste mi poslat fotku do zpráv? Klidně se zakázanými obličeji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat