Nové tenisky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
89
5.9.21 21:07

Nové tenisky

Ahoj :)

Líbí se mi teď mohutné bílé tenisky. Něco jako NIKE AIR MAX (ale u nich nejsem si jistá s kvalitou). Nemám možnost si je vyzkoušet na prodejně..
Můžete mi prosím doporučit bílé, lehoučké, ještě je důležita platforma ať mám o pár cm víc.

Moc děkuji za rady 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15577
5.9.21 21:43

No, v teniskách s platformou budeš jak na chůdách. Ta podrážka je pak totálně neohebná. Pokud nemáš šanci zkoušet, objednej si vícero bot třeba přes About you a nech si ty, které budou sedět nejlépe. Jen v tom chvíli budeš mít docela dost peněz, než se vyřeší vrácení. Ale jinak u nich je vrácení zboží úplně v pohodě. Mám s tím dobré zkušenosti.
Jo a ještě doporučuji obkreslit si nohu na papír, změřit obě nohy a číst tabulky velikostí u každé boty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
5.9.21 21:46

Ja teda nemam dobrou zkusenost s botama z about you. Zkousela jsem asi troje nike boty, i celkem dost drahy a nejak si nemuzu pomoct, ale prijde mi to jak fejky. Uz jsem na to i cetla par spatnych zkusenosti ruzne po netu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.9.21 22:22

Kamarádka je menší a ráda nosí Guess Hansin, jsou i bílo stříbrné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
6.9.21 08:18

@Phekda myslela jsem jiný tvar platformy. Ty Hanson je takový klínový a to se mi nelibi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
6.9.21 08:20

A nemáte někdo zkušenost s Puma Cilia? Vypadají dobře. Jak to mají s číslováním? Nevíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat