Vhodné šaty na svatbu

19.8.21 08:57

Vhodné šaty na svatbu

Zdravím, moc ráda bych slyšela vaše názory ohledně těchto šatů na svatbu, jako host.
Někde jsem četla, že by se neměly brát příliš vyzývavé šaty a proto se chci zeptat, přijdou vám tyto šaty nevhodné?
Do kostela bych si nejspíše hodila něco přes ramena ( bolerko ), protože je prý nevhodné jít do kostela s odhalenymi rameny.
Vlasy mám celkem dlouhé a budu je mít natočené, ale rozpuštěné, takže částečně zakryjí vršek.

Už nemám čas pořizovat jiné šaty. Nejsou ani nijak uplé, ale budu ráda za váš názor. Díky moc a mějte krásný den!

Příspěvek upraven 19.08.21 v 09:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19676
19.8.21 09:00

Bez saka nebo hodně slušného bolerka rozhodně ne. S těmi nahými rameny to vypadá vulgárně i na svatbu na úřadě, natož v kostele. Z první fotky mi přijdou i dost krátké, ale na té druhé to vypadá, že jsou ke kolenům, tak to by mělo být ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.21 09:02

Já si myslím, že ty šaty jsou v pohodě. Dneska už nikdo moc neřeší co máš na sobě ani na svatbě. Do toho kostela nějaký to bolerko, jinak bych to neřešila. Šaty máš moc hezký. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
19.8.21 09:03

Osobně bych si do kostele zakryla i kolena. Ale už jsem v kostele viděla i odvážnější kusy. Každopádně na vršek sáčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
19.8.21 09:04

Určitě bych přes ně přehodila šátek, bolerko, nebo sáčko, hlavně pokud se jedná o svatbu v kostele a možná i potom na focení, hostinu atd… určitý dresscode by to dodržovat chtělo, úplně vulgární nejsou ale na tyhle příležitosti se opravdu moc nehodí, já bych si je vzala tak na večerní party po všech těch oficialitách.
Jinak jsou ale moc pěkný, kde jsou koupený? Taky bych podobný brala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24487
19.8.21 09:08

Určitě něco přes, nejsou úplně špatné, ale ten vrch je hodně vyzývavý, takže nějaké sako apod k tomu a bude to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.21 09:08
@Nickjmeno píše:
Určitě bych přes ně přehodila šátek, bolerko, nebo sáčko, hlavně pokud se jedná o svatbu @Nickjmeno v kostele a možná i potom na focení, hostinu atd… určitý dresscode by to dodržovat chtělo, úplně vulgární nejsou ale na tyhle příležitosti se opravdu moc nehodí, já bych si je vzala tak na večerní party po všech těch oficialitách.
Jinak jsou ale moc pěkný, kde jsou koupený? Taky bych podobný brala :mrgreen:

Coolbotique. :) A děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1688
19.8.21 09:12

Popravdě mi trochu vyzývavé přijdou. Ale jinak s tím kostelem to je předsudek, já sama se v kostele vdávala s odhalenými rameny. V neděli jdu klidně v minisukni. Obecně ale, nejenom v kostele, je vhodný jenom jeden odvážnější prvek, třeba krátká sukně, ale žádný výstřih ani holá ramena, nebo tílko, ale sukně alespoň ke kolenům a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8564
19.8.21 09:15

Mě teda víc zaujaly ty světle modré na štendru za tebou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
19.8.21 09:16

Jsou v pohodě. Máš hezkou postavu, sluší ti to. Dnes už je jiná doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
19.8.21 09:23

Klidně si je vezmi, más pěknou postavu. :palec:
Já byla na svatbě, kde měla nevěsta v kostele takový výstřih, možná i větší :)

Příspěvek upraven 19.08.21 v 09:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52371
19.8.21 09:25

Já bych si je nevzala, přišly by mi moc vyzývavé a spíš někam do baru.
Pokud si je chceš vzít, tak do kostela rozhodně něco přes ramena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1887
19.8.21 09:33

Mně se moc líbí a Tobě moc sluší. Jen bych na svatbu zakryla ty ramena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1381
19.8.21 09:36

Já jsem byla v sobotu v kostele na svatbě. Nevěsta měla celá prsa ven a já jsem byla úplně jediná se silonkami. Taky jsme si lamala hlavu co si obléct, co děti, manžela jsem donutila vzít košili s dlouhým rukávem. Naštěstí to měl ještě otec nevěsty :lol: zenichuv už u oběda měl sako dolů a košili rozeplou úplně :roll: No zbytečně jsem se stresovala a stejně to nikdo neřeší. Na mě svatbě měly ženy i černé nebo bílé šaty. Myslím že teď se to mocc neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
19.8.21 09:58

Neřešila bych, šaty jsou pěkné a tobě hezky sedí.
Do kostela bych si ale vzala sako a nebo nějaký šál. Ne kvůli vhodnosti, ale protože je v kostele zima :D
Dneska už se ta „vhodnost“ tolik neřeší. Na mé svatbě byli lidi v podobných šatech a v pohodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat