Focení – tipy na oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
L23
Stálice 66 příspěvků 07.07.19 15:19
Foceni - tipy na obleceni

Ahoj, mame v planu s partnerem absolvovat na pamatku tehotenske foceni. Ale nejsme uplne ten typicky par, co by se v tom vyzival nebo mel proto citeni. Chceme jen na pamatku nejake hezke, pritozene fotky na vyvolani, kde jsme oba (vetsinou jsme sami, takze je vzdy na fotce jeden :D). Jsme domluveni s profi fotografkou na venkovnim foceni (prijde nam prirozenejsi nez foceni v atéieru). Nechceme to nijak strojene a neprirozene, ale premyslime, co si vzit na sebe. Fotografka nam rekla, ze troje prevleceni nejlepe a at volime spise svetle barvy. Kdyz vidim, jak jsou lide na profi fotkach sladeni, moc se mi to libi, ale ja na to asi nemam cit. :nevim: Ja budu mit nejspis letni, dlouhe, bile saty s kvety. Premyslime, co pro partnera? Chodi hlavne ve sportovnim - cerne kratasy a barevna trika. Premyslime o nejakych svetlych platenych kratasech a svetlem triku? :nevim: Samozrejme nejdulezitejsi je, abychom se v tom citili dobre a prirozene, ale nemate nekdo nejake tipy?

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8769 příspěvků 07.07.19 15:28

Pokud budeš mít bílé šaty s květy - i když radši bych volila čistě bílé - tak pro muže třeba bílé tričko a džíny? Asi budete muset něco pořídit, bohužel v tričku s potiskem to na fotkách moc elegantní nebude.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 07.07.19 15:29

Ať si vezme bílé triko a džíny. Sportovní kraťasy ne. Ani plátěný kalhoty bych nevolila. K tomu se strašně špatně kombinuje, aby chlap nevypadal směšně. A ty si k šatům můžeš vzít na přehození na pár fotek džínovou bundičku, třeba.

Příspěvek upraven 07.07.19 v 15:30

Tableta
Kelišová 5290 příspěvků 07.07.19 15:29

Já to neporadím, co ano, ale co ne.

Hlavně ať to k vám pasuje. Fakt by vypadalo hloupě, kdyby byl tvůj partner právník, kterej chodí i v civilu elegantně oblečenej, si vzal na focení rastafariánský oblečení :roll: Tady takový to tematický oblečení je podle mě k smíchu. Ale nerada bych se někoho dotkla.

Dál se mi nelíbí a přijde mi velice nevhodný, když si žena na těhotenský focení vezme krajkové prádýlko. Vidím to často a nechápu to.

Naopak se mi líbí, jak píšeš, bílý ( rozevlátý romantický) šaty. Kraťasy jsou fajn, jen asi ne takový ty teplákový nebo šutákový :mrgreen: A triko určitě ne nějaké divoké barvy a vzory. Prostě basic triko bílé nebo jiné jemné barvy. Ne šedý, khaki, a odstíny hnědé. Zvolila bych klidně podle pohlaví miminka, nějakej jemnej odstín. Plátěný věci se mi moc nelíbí.

Tableta
Kelišová 5290 příspěvků 07.07.19 15:32

Hodně chlapi mívají rifle a světlou košili s dlouhýma rukávama - ven z kalhot. S nedbale uvázanou kravatou. To vypadá taky docela hezky.

L23
Stálice 66 příspěvků 07.07.19 20:04

Diky moc za tipy, holky. :) Pred chvili jsme byli v Tescu v F&F, chlapovi jsme koupili svetle rifle, bile triko a takovou svetle modro-bilou kosili a udelame z toho par kombinaci (s kosili, jen v tricku), ja mam bile saty s modrymi kytkami, riflovou bundu a taky bile triko a svetle modre tehotenske rifle. Jeste jednou diky. :mavam:

stinga
Echt Kelišová 7799 příspěvků 07.07.19 20:08

@L23 jo, to zní velice dobře, úplně si to představuju, budete mít krásné fotky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama