Mluví spolu takhle normálně chlapi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 09:08
Mluví spolu takhle normálně chlapi?

Ahoj, mám 3 letý vztah, občas nějaký mráček, ale jinak vše v pohodě. Jde o to, že jsem často s přítelovými kamarády na nějaké akci, a tak často poslouchám jejich konverzace. Když nejdu, vypráví mi toho dost přítel. Nutno říct, že všem kamarádum i příteli je 25, tak možná proto takové chování.
Pro příklad jeden chlapec, má hrozně hezkou přítelkyni, jsou spolu 5 let, on o ní mluví asi takhle " už aby odjela k rodičům, stve mě, furt něco chce"
druhý, podobný příklad: „tahle je dobrá, ale až moc hodná, navíc chce brzo dítě, musíme se rozejít, furt myslím na bejvalku, to bylo něco jinýho, projíždím její fotky. Navíc ani nebere prášky.“
Nevím, jak mluví můj přítel o mně, ale nedělám si iluze. Jednou jsem zahlídla, když jsem se učila na státnice, jak si s kamarády přítel psal a bylo tam něco „furt se šrotí, doufám, že až státnice udělá, budou aspoň podvazky“ :lol:
Možná je to úsměvné, ale mně to nějak bere iluze o chlapech, už se mi ani na ty akce společné nechce. Nejhorší je, že obě slečny jsou až po uši zamilované, básní o nich. A já mám takovýhle pohled z druhé strany.
Je to ještě takové typické mužské machrování? Nebo ne? Otázka asi spíš na muže

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
lilithlilith
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 07.07.19 09:12

Jsou to nevyzrálí smradi, co si jeden honí triko před druhým, kdo bude urážlivější vůči ženám. Jistě existují správní dospělí chlapi, kteří mají vůči ženám úctu, a nestydí se za to. Ovšem moc jich není. Takže jde o to, jestli se zahazovat s póvlem, a nebo čekat na toho správňáka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 09:14

Ta první dvě jsou typicky machrování. Ale my ženy to kolikrát máme taky tak, že ty co na nás pějí ódy odstrkujeme a hledáme ty sviňáky. No a to co psal tvůj přítel o tobě. Asi nebyla během učení na státnice velká frekvence sexu tak se těšil že pak bude líp :D

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 29982 příspěvků 07.07.19 09:14

Ahoj. No - chlapi to takto dělají. Prostě se vytahují před druhými, :
:mavam:

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Kelišová 7104 příspěvků 07.07.19 09:15

Neslyšela jsem se takhle bavit chlapy nikdy. Naopak jedou v módu, že doma je to „super“ a místo toho, aby probrali něco jako my ženský, zjistili, že je to „všude stejný“, tak pak jsou doma nepříjemný a myslí si, že kolegova manželka se jenom usmívá, nikdy nenosí culík, vaří dvě teplý jídla denně, všechno uklízí sama, neřeší ponožky na zemi, atd :roll:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2255 příspěvků 07.07.19 09:15

Troufám si prudit, že když jsem v 25 chodila s přítelem, tak se takhle o mě nebavil. Teď mám přítele o dost staršího a ten teda určitě ne. Takže moc normální mi to nepřijde, ale běžné možná ano.

Ou
Echt Kelišová 8084 příspěvků 07.07.19 09:23

Projdi si pár zdejší diskuzích, jak dámy píší o svých partnerech a dlouze nad tím kontempluj.

Je to naprosto běžné mužské machrování a fakt uděláš lépe,. když svého partnera budeš pouštět na pánské jízdy bez dozoru.

A taky je dobrý nápad pořídit si ty podvazky a taky je dobrý nápad zbavit se představy, že ten druhý se musí chovat tak, jak si představuješ ty a když tak nečiní, tak být zklamaná. Dost to usnadní život a hlavně komunikaci s tím druhým.

Ty taky nechceš, aby po tobě partner vyžadoval, aby si naplňovala jeho představy, jak se má chovat žena, jak má mluvit se svými kamarádkami a když se zrovna chováš jinak, aby o tom psal na internet. Mimochodem- řešit to s kamarády je vlastně o dost lepší, než na internetu.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Kelišová 7104 příspěvků 07.07.19 09:28

@Ou tobě někdo vlezl na profil :think:

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 07.07.19 09:29

Nejspíš to normální není, ale někde v babinci, ty reference o chlapech asi taky nic moc.

Uživatel je onlinepohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9131 příspěvků 07.07.19 09:30
@Ou píše:
Projdi si pár zdejší diskuzích, jak dámy píší o svých partnerech a dlouze nad tím kontempluj.

Je to naprosto běžné mužské machrování a fakt uděláš lépe,. když svého partnera budeš pouštět na pánské jízdy bez dozoru.

A taky je dobrý nápad pořídit si ty podvazky a taky je dobrý nápad zbavit se představy, že ten druhý se musí chovat tak, jak si představuješ ty a když tak nečiní, tak být zklamaná. Dost to usnadní život a hlavně komunikaci s tím druhým.

Ty taky nechceš, aby po tobě partner vyžadoval, aby si naplňovala jeho představy, jak se má chovat žena, jak má mluvit se svými kamarádkami a když se zrovna chováš jinak, aby o tom psal na internet. Mimochodem- řešit to s kamarády je vlastně o dost lepší, než na internetu.

Přijdeš mi poslední dobou nějaká vyhořelá :mrgreen:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2255 příspěvků 07.07.19 09:39
Uživatel je onlinepohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9131 příspěvků 07.07.19 09:41
@ProfZav píše:
@pohledzdruhestrany Že jo?

Ne že bych se jí divil :D

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 07.07.19 09:46

Já myslím, že je to kus od kusu. Můj chlap se o mne takhle nebaví a jeho kamarádi o svých ženách taky ne. Ale třeba můj kamarád a jeho kamarádi úplně běžně a můj bývalý byl taky takový. Ale není si co vyčítat, co občas slyším od kamarádek o jejich chlapech je síla a tady to taky kolikrát stojí za to.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 24083 příspěvků 07.07.19 10:00

@pohledzdruhestrany @pohledzdruhestrany Fakt? Mně připadá, že to skoro vždycky trefí. :mrgreen: Ale možná je fakt trochu ostřejší poslední dobou.

neila
Extra třída :D 12653 příspěvků 07.07.19 10:02

To je podle mě dané stádovostí… Kdyby kterýkoliv z nich měl kolem sebe kamarády, který se o svých polovičkách vyjadřují s úctou, nebo slušně, pak by taky mleli jinak ;) Ono se moc nenosí být gentleman a „hodný“ chlap, nedejbože projevit lásku, či podporu partnerce. To je hned nálepka „podpantoflák“. I můj manžel jí má :mrgreen: Naštěstí má dost zdravého sebevědomí, aby se tím nenechal zválcovat :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama