V nefungujícím manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 20:04
V nefungujícím manželství

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli je tady někdo také v nefungujícím manželství? To funguje jen kvůli dětem a netuším, jak dlouho bude takhle fungovat. Manžel byl nevěrný, teď bydlí jinde a k nám přes den dojíždí. Na chod domácnosti přispívá. Nají se, poleží u televize a odjede si, kdy chce. Musím říct, že mě to takhle moc nebaví. Mohla bych si najít přítele, ale bojím se, že bych tím vystrnadila děti. Prosím o zachování anonymu, jinak smazat, děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
MEduZKa35
Stálice 96 příspěvků 06.07.19 20:07

A k čemu manžela nechas posedet u tv a najist se? At ti dava normalne alimenty a cus. A pritele se bojis najit kvuli tomu ze by vystrnadil deti? To nechapu..

Venetia
Hvězda diskuse 45863 příspěvků 06.07.19 20:07

To teda nevím, buď jste spolu nebo od sebe…takovehle žití je o ničem. Kolik je dětem?

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17151 příspěvků 06.07.19 20:11
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli je tady někdo také v nefungujícím manželství? To funguje jen kvůli dětem a netuším, jak dlouho bude takhle fungovat. Manžel byl nevěrný, teď bydlí jinde a k nám přes den dojíždí. Na chod domácnosti přispívá. Nají se, poleží u televize a odjede si, kdy chce. Musím říct, že mě to takhle moc nebaví. Mohla bych si najít přítele, ale bojím se, že bych tím vystrnadila děti. Prosím o zachování anonymu, jinak smazat, děkuji.

Chci být tvým manželem.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 06.07.19 20:12
@Anonymní píše:

A k cemu Ti je takovy vztah? Deti vnimaji chovani rodicu..

arinecka
Kelišová 6948 příspěvků 06.07.19 20:17
@Anonymní píše:

No ono to nefunguje kvůli dětem, ale manželovi to takhle víc než vyhovuje že? Proč se nerozvedete? Nech si stanovit alimenty a šmitec. Děti si může brát pěkně k sobě domů a starat se o ně, ne že přijde k tobě, nají se, zagaučuje si a odejde si kdy chce. Kde máš ty nějaké soukromí? Nechápu, proč bys měla vystrnadit děti tím, že by sis našla přítele :think:

darekp
Závislačka 2832 příspěvků 06.07.19 20:17

Tomuhle bych nerikala, ze manzelstvi funguje jen kvuli detem.. tohle manzelstvi totiz nefunguje! Co to ma za smysl, ze manzel prijede, nazere se, pocumi na TV a zase jede pryc?! WTF?! 8o

zudina
Závislačka 2618 příspěvků 06.07.19 20:27

Jak souvisi najit si pritele s vystrnadenim deti?

Venetia
Hvězda diskuse 45863 příspěvků 06.07.19 20:29
@zudina píše:
Jak souvisi najit si pritele s vystrnadenim deti?

Asi by chtěly odejít s otcem?

blumen
Hvězda diskuse 54807 příspěvků 06.07.19 20:30

A proc se nerozvedete, neporesite majetek a deti a pak nezacnes dalsi vztah?

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 06.07.19 20:40
@Venetia píše:

A to ho bude hned představovat dětem, nebo stěhovat k sobě domů? :think:

zudina
Závislačka 2618 příspěvků 06.07.19 20:40
@Venetia píše:

Jo tak :think:

Venetia
Hvězda diskuse 45863 příspěvků 06.07.19 21:12
@Kralikcek píše:
A to ho bude hned představovat dětem, nebo stěhovat k sobě domů? :think:

Já nevím, předpokládám, že to zakladatelka mysli tak, že kdyby se úplně rozešli, šly by děti s otcem

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 06.07.19 21:26

A proč by děti šly za otcem?

Jinak, já v nefunčním manželství žiju už několik let. Ale ani já, ani manželka nechodíme spát někde jinde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 21:28

No já vím, že je to na h… :), proto se ptám, jak to vidí někdo jiný.
A tak nějak jste mě přesvědčili, že s tím musím už něco udělat. :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama