Odcházející

Anonymní
6.7.19 12:17

odcházející

Všude se píše o těch opuštěných, ale pokud jste sami opouštěli v dlouhodobém vztahu, aniž by tam byly vážné problémy, jen jste se treba odcizili, nebylo vám pak odchodu líto?
Napište své příběhy, vy, kteří jste opouštěli

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

261
6.7.19 12:30

Zaujímavé téma. Ja som bola tá odchádzajúca presne 2 krát. Zakaždým sa mi riadne uľavilo, oslobodilo ma to. A pri tom som nebola ani týraná, ani nijak psychicky deptaná, skôr naopak. Boli to fajn chlapi, zniesli by mi aj modré z neba, ale ja som proste cítila že to nie je ono. Napriek ich dobrým povahám i napriek tomu že sa ku mne správali pekne, som sa necítila šťastná a naplnená. Vedela som že takto nechcem žiť. Stále som si myslela že si zvyknem, že sa to nejak spraví a nespravilo. V jednom aj v druhom prípade. Samozrejme zakaždým to moja rodina brala dosť dramaticky a s blbými komentármi, ale prežili to a teraz sú aj radi že som to ukončila, pretože mi do života vošiel človek pri ktorom viem že toto je to pravé a uňho to bolo podobne. Takže kritiku a teror od jeho aj mojich bývalých sme si užili na plné obrátky. Ale zvládli sme, sme už 5 rokov a stále je to také štastné manželstvo ako na začiatku. Chcelo to naozaj počkať si… Ono si Vás to nájde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.19 12:30

Nebylo, netíhnu k sentimentalitě a když jsem odešla, byl k tomu důvod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.19 12:36

Bylo mi to lito, silene vycitky mam vlastne dodnes (po 4 letech od rozchodu)…byla to obrovska laska, muj prvni vazny vztah…no a protoze jsem byla v tomto ohledu nezkusena tak jsem to proste podelala…myslela jsem, ze ta laska ma byt po celou dobu (po 6,5 letech jsem mela pocit, ze uz tam nic neni), misto abych si vazila, jakeho cloveka jsem mela vedle sebe…snesl by mi modre z nebe…nepil, nekouril, pracoval, zivil me cela moje vysokoskolska studia a diky nemu jsem zvladla rozvod rodicu, dokoncit skolu a najit si praci…ve vsem me podporoval…spolecne zajmy…spolecny pohled na svet…proste mel ten vztah vsechno…holt moje nezkusenost…a taky zvedavost hlavne co se tyka sexu- byl muj prvni…to byla asi jedina oblast, ve ktere jsme si nesedli uplne, byl strasne naruzivy, nedavala jsem jeho tempo…kdyz jsme se po nejake dobe sesli v posteli a ja za sebou mela i jine zkusenosti, zjistila jsem, ze mi nevyhovuje porad, proste neco bylo spatne…pritom v srdci ho mam a bude tam navzdy…ted se stare rany oteviraji- zanedlouho se vdavam, mam uzasneho chlapa (opravdu nejlepsiho pod sluncem) a jsem ve tretim trimestru…mam vse, co jsem kdy chtela…jen obcas vycitky a cerne svedomi, ze tohle vsechno jsem uz kdysi slibila nekomu jinemu (s prvnim partnerem jsme byli i zasnoubeni) a svoje slovo nedodrzela…deti, rodinu, spolecne starnuti a uzivani si…kdyby ale nebylo teto zkusenosti tak verim, ze dnes nejsem tam, kde jsem…tvrdil, ze mi odpustil…verim mu…ale ja sama sobe neodpustila- neodpustim si nikdy, neumim to, nezaslouzim si to…ale ridim se jeho heslem, ktere mi vzdycky opakoval- Kazdy sveho stesti strujcem, bez si za svym stestim…muj uzasny prvni chlap…nikdy na nej nezapomenu…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.7.19 12:45

Jé, tohle by mě taky zajímalo. Dlouhodobé manželství, děti, manžela už nemiluju, jiný důvod není. Vím, že by se mi hodně ulevilo, kdybych odešla, už jsem to i navrhla, ale on nevidí, neslyší, pořád chce zůstat se mnou, ale já o to nestojím. Hrozně mě to vyčerpává, ale úplně rozseknout to neumím. A jak z toho ven nevím, vím, že nechci poradnu, nechci už nic, jen být pryč. Prosím anonym. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
6.7.19 12:52

Vzdycky kdyz jsem odesla, tak jsem k tomu mela duvod a nikdy jsem nelitovala.

• Nahlásit
  • Citovat
2280
6.7.19 13:33

V jednom vztahu jsem byla dlouhodobě nespokojená, partner byl despota, tam byla lítost třeba jen ten první měsíc/dva. Jakmile jsem se dala psychicky do pořádku a dostala sebevědomí, uvědomila jsem si zpětně, co vše bylo v tom vztahu špatně a ani po něm nevzdechla.
Jeden vztah jsem ukončovala z rozumu a pořád toho člověka milovala, tam jsem se trápila rok a dodnes mě zabolí u srdce když si vzpomenu (jsou to 4 roky mám rodinu a skvělého manžele, kterého miluji nade vše) nebo si říkám jak to mohlo dopadnout, kdyby si nechal ode mě pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
6.7.19 13:57
@Anonymní píše:
Jé, tohle by mě taky zajímalo. Dlouhodobé manželství, děti, manžela už nemiluju, jiný důvod není. Vím, že by se mi hodně ulevilo, kdybych odešla, už jsem to i navrhla, ale on nevidí, neslyší, pořád chce zůstat se mnou, ale já o to nestojím. Hrozně mě to vyčerpává, ale úplně rozseknout to neumím. A jak z toho ven nevím, vím, že nechci poradnu, nechci už nic, jen být pryč. Prosím anonym. Děkuji

manžela nemiluješ… nač čekáš???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
715
6.7.19 14:35
@Tina69 píše:
Zaujímavé téma. Ja som bola tá odchádzajúca presne 2 krát. Zakaždým sa mi riadne uľavilo, oslobodilo ma to. A pri tom som nebola ani týraná, ani nijak psychicky deptaná, skôr naopak. Boli to fajn chlapi, zniesli by mi aj modré z neba, ale ja som proste cítila že to nie je ono. Napriek ich dobrým povahám i napriek tomu že sa ku mne správali pekne, som sa necítila šťastná a naplnená. Vedela som že takto nechcem žiť. Stále som si myslela že si zvyknem, že sa to nejak spraví a nespravilo. V jednom aj v druhom prípade. Samozrejme zakaždým to moja rodina brala dosť dramaticky a s blbými komentármi, ale prežili to a teraz sú aj radi že som to ukončila, pretože mi do života vošiel človek pri ktorom viem že toto je to pravé a uňho to bolo podobne. Takže kritiku a teror od jeho aj mojich bývalých sme si užili na plné obrátky. Ale zvládli sme, sme už 5 rokov a stále je to také štastné manželstvo ako na začiatku. Chcelo to naozaj počkať si… Ono si Vás to nájde.

Ono to je jasny, muz ma byt osobnost, treba i s nejakyma spatnyma rysama. Ale porad lepsi nez takovej ten pejsek, ktery skace podle zeny a dela co ji na ocich vidi. :nevim: Ale plno zdejsich zenskych je za takoveho subika rada a jen ho vyuziva. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.19 14:48
@Jaholos píše:
Ono to je jasny, muz ma byt osobnost, treba i s nejakyma spatnyma rysama. Ale porad lepsi nez takovej ten pejsek, ktery skace podle zeny a dela co ji na ocich vidi. :nevim: Ale plno zdejsich zenskych je za takoveho subika rada a jen ho vyuziva. :nevim:

A žena být osobnost nemá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
715
6.7.19 14:49
@TrueIsFalse píše:
A žena být osobnost nemá?

A kde to pisu? Byla rec o jejich expritelich. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.19 14:52

Nikdy žádný teatralni odchody a návraty, žádné drama. Byl to debil, rozešla jsem se. Jedno jediné bylo první velká láska (ač asi třetí partner), ale to jsem zpětně ráda, kdyby jsme spolu zůstali nezažila bych tolik neuvěřitelných věci a ještě se trápila (vypisovač a kafickovac s exkama ) :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.19 17:29

Sama tohle téma v sobě hodně řeším. První partner, od 18 spolu (16 let). Už ho nemiluju, mám ho moc ráda, vážím si ho. Ve svazku s ním ale vnitřně pomalu umírám.

S poradnou začínáme příští týden, ale nevěřím tomu. Nevím, co mám dělat. Hlava versus srdce. Zatím sbíral odvahu na to založit si vlastní diskusi a vypsat se z toho. Tak zatím jen takhle…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.7.19 17:51
@Vanda29 píše:
manžela nemiluješ… nač čekáš???

Správná otázka. Není tak úplně jednoduché opustit chlapa, který není hajzl, s dětmi za zády, jen proto, že už k němu nic necítím. Ale máš pravdu, nepřu se.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.7.19 17:53
@Anonymní píše:
Sama tohle téma v sobě hodně řeším. První partner, od 18 spolu (16 let). Už ho nemiluju, mám ho moc ráda, vážím si ho. Ve svazku s ním ale vnitřně pomalu umírám.S poradnou začínáme příští týden, ale nevěřím tomu. Nevím, co mám dělat. Hlava versus srdce. Zatím sbíral odvahu na to založit si vlastní diskusi a vypsat se z toho. Tak zatím jen takhle…

Máte děti? Jsem zvědavá, jestli vám poradna pomůže, u nás by tam manžel nešel a ani já, teď už ne.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama