Můj bývalý kolega

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 22:28
Muj byvaly kolega

V praci jsem kazdy den mnoho hodin travila s kolegou-nase prace to vyzadovala, kszdy den cestovani po republice a traveni spolecneho pracovniho casu. Rozumeli jsme si a byli jsme v kontaktu i po praci. Zamilovala jsem se do nej, jenze mam manzela a dve deti, nechtela jsem byt neverna, proto jsem radeji odesla z prace a nasla si jinou, ale i tak jsme byli v kontaktu. Ted si nasel pritelkyni a zcela logicky me odstrihl. Hrozne mi chybi, miluju ho a vim, ze spolu byt nemuzeme, mrzi me to i kvuli manzelovi. Chtela bych to vsechno zmenit, zapomenout a najit cestu k manzelovi. Ale nevim jak a jestli to jde. Dekuji za zkusenosti

Reakce:
Uživatel je onlineMartha03
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 05.07.19 22:37

No je na čase vrátit se zpátky na zem. Z toho vztahu nic dobrého nevzejde, takže se prostě taky odstrihni a začni pracovat na vztahu s manželem. Možná kdybys tomu věnovala alespoň polovinu času, co věnuješ myšlení na toho druhého měla by ses lépe. Nehledě na fakt, že by mne zajímalo jak si představuješ další budoucnost. To budeš pořád myslet na cizího chlapa?
Edit: se změnou musíš začít hlavně sama u sebe. My tady nevíme jak to s manželem máte, takže dle svých schopností a znalosti se zaměř na manžela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 22:45
@Martha03 píše:
No je na čase vrátit se zpátky na zem. Z toho vztahu nic dobrého nevzejde, takže se prostě taky odstrihni a začni pracovat na vztahu s manželem. Možná kdybys tomu věnovala alespoň polovinu času, co věnuješ myšlení na toho druhého měla by ses lépe. Nehledě na fakt, že by mne zajímalo jak si představuješ další budoucnost. To budeš pořád myslet na cizího chlapa?
Edit: se změnou musíš začít hlavně sama u sebe. My tady nevíme jak to s manželem máte, takže dle svých schopností a znalosti se zaměř na manžela.
plne s tebou ve vsem souhlasim, ale netusim jak to udelat. Mam ho plnou hlavu a stavy kdy brecim. Vim, ze je to spatne, ale prave nevim jak z toho ven…
Uživatel je onlineMartha03
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 05.07.19 22:53
@Anonymní píše:
plne s tebou ve vsem souhlasim, ale netusim jak to udelat. Mam ho plnou hlavu a stavy kdy brecim. Vim, ze je to spatne, ale prave nevim jak z toho ven…

No tak si to zkus vzít logicky a potlač emocionální stránku věci. Je to jen poblazeni, které přejde. Není to ale hned a hlavně ty musíš chtít. Hlavně si musíš nakazat ho nestalkovat, nesledovat co dělá a s kým. Záměr se na sebe a svůj život, sepis si co by si chtěla na svém životě s manželem změnit a začni podle toho konat. Asi nemůžeš úplně přijít za manželem a rict, že si platonicky zamilovaná do někoho jiného, takže na to musíš trošku oklikou. Zkus si s manželem zajít na rande, bez dětí. Ideálně si s ním zkus promluvit a rict mu, že bys ráda, aby jste se zaměřili na sebe a zkuste obnovit společné souznění. Je ale třeba nebýt naivní, zamilovanost už nepřijde, nikdy to už nebude jako na zacatku, ale dá se k tomu přiblížit.

tini
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 05.07.19 22:54

Ja nevim, v hlave to mas srovnany, manzela jsi nepodvedla a ani nechces, tak se nepranyruj, do hlavy ti nikdo nevidi.Zkus vedome travit cas s manzelem-vylety, hezky film, dovca -no a vecer si holt pobrec a postyskej, casem to prejde.

veria
Nadpozemská drbna 25791 příspěvků 05.07.19 23:05

Sejde z očí, sejde z mysli. To funguje naprosto spolehlivě. ;)

kristyn.g
Závislačka 3109 příspěvků 06.07.19 00:26

No a co čekáš? Tak si pobrec, buď týden smutná a jdi dál. Tohle nemá jinou cestou.

ontar
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 06.07.19 00:49
@Anonymní píše:
V praci jsem kazdy den mnoho hodin travila s kolegou-nase prace to vyzadovala, kszdy den cestovani po republice a traveni spolecneho pracovniho casu. Rozumeli jsme si a byli jsme v kontaktu i po praci. Zamilovala jsem se do nej, jenze mam manzela a dve deti, nechtela jsem byt neverna, proto jsem radeji odesla z prace a nasla si jinou, ale i tak jsme byli v kontaktu. Ted si nasel pritelkyni a zcela logicky me odstrihl. Hrozne mi chybi, miluju ho a vim, ze spolu byt nemuzeme, mrzi me to i kvuli manzelovi. Chtela bych to vsechno zmenit, zapomenout a najit cestu k manzelovi. Ale nevim jak a jestli to jde. Dekuji za zkusenosti

Nejde to…jak se poblázní ženská, tak to nemá řešení…

Šarlota4
Extra třída :D 11537 příspěvků 06.07.19 00:51

Tak ja myslim, ze jsi situaci zvladla skvele. Odesla jsi z prace, to chce mit fakt koule. Dost lidi se takove situaci podda, takze za me palec hore :palec: Jinak zajimej se o manzela, vzpomen si proc jsi se do nej zamilovala, co pro vas dela apod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 06:53

Kdysi jsem resila podobnou vec. Casem to vysumelo, ale bylo to hlavne o tom, ze jsem chtela, aby to vysumelo. Protoze jsem se rozhodla pro toho druheho. Ted uz manzela. Vymazat kontakty. Nesledovat treba na fb. Zamerit se na rodinu.

Váš příspěvek
Reklama