Odcházející

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Cizinka 999
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 06.07.19 18:20
@Anonymní píše:
Jé, tohle by mě taky zajímalo. Dlouhodobé manželství, děti, manžela už nemiluju, jiný důvod není. Vím, že by se mi hodně ulevilo, kdybych odešla, už jsem to i navrhla, ale on nevidí, neslyší, pořád chce zůstat se mnou, ale já o to nestojím. Hrozně mě to vyčerpává, ale úplně rozseknout to neumím. A jak z toho ven nevím, vím, že nechci poradnu, nechci už nic, jen být pryč. Prosím anonym. Děkuji

Tak on nemusi chtit vetsinou. jeden. nechce, rozseknout to musis ty

Cizinka 999
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 06.07.19 18:25
@Anonymní píše:
Správná otázka. Není tak úplně jednoduché opustit chlapa, který není hajzl, s dětmi za zády, jen proto, že už k němu nic necítím. Ale máš pravdu, nepřu se.

Samozrejme to neni lehky, zivot. neni. pericko. ja jsem opustila dost muzu, ale jen. u jednoho me to. bolelo, nebot jsem mu tim hodne ublizila, byl to muj kamarad, nejlepsi. brachiv uz pred nasim. vztahem. vyborny chlap, ale ja jsem se jeste nechtela usadit ve dvaceti.ale poznavat svet, ke konci jsem ho mela porad moc rada ale uz nemilovala. Jsme pratele doposud, a ja stestne vdana uz dvacet let

Cizinka 999
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 06.07.19 18:26
@Anonymní píše:
Bylo mi to lito, silene vycitky mam vlastne dodnes (po 4 letech od rozchodu)…byla to obrovska laska, muj prvni vazny vztah…no a protoze jsem byla v tomto ohledu nezkusena tak jsem to proste podelala…myslela jsem, ze ta laska ma byt po celou dobu (po 6,5 letech jsem mela pocit, ze uz tam nic neni), misto abych si vazila, jakeho cloveka jsem mela vedle sebe…snesl by mi modre z nebe…nepil, nekouril, pracoval, zivil me cela moje vysokoskolska studia a diky nemu jsem zvladla rozvod rodicu, dokoncit skolu a najit si praci…ve vsem me podporoval…spolecne zajmy…spolecny pohled na svet…proste mel ten vztah vsechno…holt moje nezkusenost…a taky zvedavost hlavne co se tyka sexu- byl muj prvni…to byla asi jedina oblast, ve ktere jsme si nesedli uplne, byl strasne naruzivy, nedavala jsem jeho tempo…kdyz jsme se po nejake dobe sesli v posteli a ja za sebou mela i jine zkusenosti, zjistila jsem, ze mi nevyhovuje porad, proste neco bylo spatne…pritom v srdci ho mam a bude tam navzdy…ted se stare rany oteviraji- zanedlouho se vdavam, mam uzasneho chlapa (opravdu nejlepsiho pod sluncem) a jsem ve tretim trimestru…mam vse, co jsem kdy chtela…jen obcas vycitky a cerne svedomi, ze tohle vsechno jsem uz kdysi slibila nekomu jinemu (s prvnim partnerem jsme byli i zasnoubeni) a svoje slovo nedodrzela…deti, rodinu, spolecne starnuti a uzivani si…kdyby ale nebylo teto zkusenosti tak verim, ze dnes nejsem tam, kde jsem…tvrdil, ze mi odpustil…verim mu…ale ja sama sobe neodpustila- neodpustim si nikdy, neumim to, nezaslouzim si to…ale ridim se jeho heslem, ktere mi vzdycky opakoval- Kazdy sveho stesti strujcem, bez si za svym stestim…muj uzasny prvni chlap…nikdy na nej nezapomenu…

Nechapu proc si nemuzes odpustit, dala si sebe na prvni pricku a tak to ma byt, nikomu by neprospelo ani mu. kdybys si s nim zustala bez lasky jen.ze soucitu, to by byl teprve maras I pro neho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 18:32

Máme 8letého syna.

Já už rok chodím k terapeutce sama. Pokud máme mít šanci s tím něco udělat, je poradna nezbytná. A u nás pak i sexuolog. (Já už prostě s mizerným sexem dalších 15 let žít nebudu, v tom mám jasno.) Pokud ale nevyjde ta poradna, nebudu manžela nikam tahat a rozsekneme to. Nehodlám ho zbytečně vystavovat něčemu, co vnímá jako ponižující. Nechci nikomu ubližovat.

Jak staré děti máte vy?

HvezdicePatrik
Nováček 7 příspěvků 06.07.19 19:46

@Tina69 takovy koste a jeste si vybira

Venetia
Hvězda diskuse 45863 příspěvků 06.07.19 20:13
@Anonymní píše:
Všude se píše o těch opuštěných, ale pokud jste sami opouštěli v dlouhodobém vztahu, aniž by tam byly vážné problémy, jen jste se treba odcizili, nebylo vám pak odchodu líto?
Napište své příběhy, vy, kteří jste opouštěli

Nikdy jsem v takové situaci nebyla, teď bych měla odejít, ale nejsem schopna se rozhodnout.

Erinne
Stálice 71 příspěvků 07.07.19 00:38

@Venetia Snad se nepletu, ale myslím, že jsi to ty, co má partnera s tím malým dítětem? Už je to tak moc o nervy, že uvažuješ o rozchodu?

Venetia
Hvězda diskuse 45863 příspěvků 07.07.19 00:40
@Erinne píše:
@Venetia Snad se nepletu, ale myslím, že jsi to ty, co má partnera s tím malým dítětem? Už je to tak moc o nervy, že uvažuješ o rozchodu?

Už dlouho, ale pak mne to zase přejde, asi to ještě musí dozrát

Erinne
Stálice 71 příspěvků 07.07.19 00:53

@Venetia Třeba ještě vydržíš, dítko poroste a bude to lepší. Bude mít i svoje zájmy atd. Já tě obdivuju, já bych do toho ani nešla, ale hned na začátku. Můj partner má jedno dospělé a jedno dospívající a taky jsem se ze začátku zařekla, že pokud ještě někdy budu hledat partnera, tak už jedině s dítětem dospělým. Ale už je to dobré, jakmile jsme navázali s dítětem vztah, markantně se to zlepšilo. :mrgreen:

Jinak, co se týče tématu, vždy jsem se rozcházela, až když to pro mě bylo neúnosné, po dlouhém (několikaletém) zvažování. Jen v jednom případě mi dotyčného bylo líto jako člověka, že je smutný z rozchodu, ale mě osobně se po něm po rozchodu nestýskalo a nelitovala jsem. Jen jsem špatně snášela, že jsem mu vlastně ublížila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 08:47

@Cizinka 999 Nejak to neumim no, nevim JAK si odpustit, jak se to vlastne dela…proste ty vycitky tam porad jsou…ale jo, urcite mas pravdu- vztah ze soucitu nee…jen doufam, ze takto nedopadnou vsechny me vztahy… 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 10:59

Často tu čtu zajímavé příběhy. Ale vlastní zkušenost je nepřenositelná. A ještě - nenapadlo by mě, že něco takového budu někdy řešit. A řešila. Nejhorší byl ten čas „rozhodování“.
Nežijeme spolu. Ale/a paradoxně nám to hodně pomohlo. Nezmizely všechny problémy mezi náma, ale tím, že spolu nežijeme, máme prostor a energii pro nadhled, ocenění snahy toho druhého (třebaže pro mě podivně nepochopitelnou, ale pro něj je to kus práce. A obráceně :lol: ) Děti kvitují, že jsme v pohodě.

Venetia
Hvězda diskuse 45863 příspěvků 07.07.19 11:36
@Erinne píše:
@Venetia Třeba ještě vydržíš, dítko poroste a bude to lepší. Bude mít i svoje zájmy atd. Já tě obdivuju, já bych do toho ani nešla, ale hned na začátku. Můj partner má jedno dospělé a jedno dospívající a taky jsem se ze začátku zařekla, že pokud ještě někdy budu hledat partnera, tak už jedině s dítětem dospělým. Ale už je to dobré, jakmile jsme navázali s dítětem vztah, markantně se to zlepšilo. :mrgreen:Jinak, co se týče tématu, vždy jsem se rozcházela, až když to pro mě bylo neúnosné, po dlouhém (několikaletém) zvažování. Jen v jednom případě mi dotyčného bylo líto jako člověka, že je smutný z rozchodu, ale mě osobně se po něm po rozchodu nestýskalo a nelitovala jsem. Jen jsem špatně snášela, že jsem mu vlastně ublížila.

byla to chyba..oboustranná… co už ted s tím

Tina69
Kecalka 185 příspěvků 07.07.19 15:04

@HvezdicePatrik :D :D :D :D :D No predstav si. Ani by som tak nehovorila o vyberaní, ono to akosi kontinuálne plynulo so mňou, ja som sa len zviezla s tým, čo mi život dal do cesty. A keď si už vyberať, prečo nie to lepšie.

Tina69
Kecalka 185 příspěvků 07.07.19 15:07
@Anonymní píše:
Bylo mi to lito, silene vycitky mam vlastne dodnes (po 4 letech od rozchodu)…byla to obrovska laska, muj prvni vazny vztah…no a protoze jsem byla v tomto ohledu nezkusena tak jsem to proste podelala…myslela jsem, ze ta laska ma byt po celou dobu (po 6,5 letech jsem mela pocit, ze uz tam nic neni), misto abych si vazila, jakeho cloveka jsem mela vedle sebe…snesl by mi modre z nebe…nepil, nekouril, pracoval, zivil me cela moje vysokoskolska studia a diky nemu jsem zvladla rozvod rodicu, dokoncit skolu a najit si praci…ve vsem me podporoval…spolecne zajmy…spolecny pohled na svet…proste mel ten vztah vsechno…holt moje nezkusenost…a taky zvedavost hlavne co se tyka sexu- byl muj prvni…to byla asi jedina oblast, ve ktere jsme si nesedli uplne, byl strasne naruzivy, nedavala jsem jeho tempo…kdyz jsme se po nejake dobe sesli v posteli a ja za sebou mela i jine zkusenosti, zjistila jsem, ze mi nevyhovuje porad, proste neco bylo spatne…pritom v srdci ho mam a bude tam navzdy…ted se stare rany oteviraji- zanedlouho se vdavam, mam uzasneho chlapa (opravdu nejlepsiho pod sluncem) a jsem ve tretim trimestru…mam vse, co jsem kdy chtela…jen obcas vycitky a cerne svedomi, ze tohle vsechno jsem uz kdysi slibila nekomu jinemu (s prvnim partnerem jsme byli i zasnoubeni) a svoje slovo nedodrzela…deti, rodinu, spolecne starnuti a uzivani si…kdyby ale nebylo teto zkusenosti tak verim, ze dnes nejsem tam, kde jsem…tvrdil, ze mi odpustil…verim mu…ale ja sama sobe neodpustila- neodpustim si nikdy, neumim to, nezaslouzim si to…ale ridim se jeho heslem, ktere mi vzdycky opakoval- Kazdy sveho stesti strujcem, bez si za svym stestim…muj uzasny prvni chlap…nikdy na nej nezapomenu…

Nerozumiem tomu, prečo sa vraciaš do minulosti. Minulosť nechaj minulosťou a užívaj si chvíle ktoré sú teraz. Prítomnosť.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 16:30

@Tina69 Nevracim se do minulosti dobrovolne…ani nijak casto…ale proste obcas si me to najde…na povrch to vyplyne tak nejak samo…pritomnost si uzivam…a nebyt techto chvilek tak jsem nejstastnejsi co jsem kdy byla ;)…jen nevim jak se zbavit vycitek… citim, ze mu neco dluzim…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Reklama