Chodí se bavit beze mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 22:58
Chodí se bavit beze me

Hezký večer, s přítelem jsme spolu 4 roky, mně je 23,jemu 26, on extrovert, já opak. Poslední dobou mě trápí jeden problém.
Vždy jsme chodili všude spolu, hlavně první 2 roky vztahu, bral mě ke všem kamarádům. Poslední rok začal chodit více sám, já jsem ráda, taky jsme si už prožili ponorku, takze máme každý čas na sebe. A přítel většinou nepije, ani když jde někam sám, to mě uklidňuje. Nechci být přísavka.
Jde o to, že chápu, když je to „pánská jízda“ a jdou si s klukama někam sednout. Ale posledni dobou se rozmohly např. grilovacky. Vždy mi to přítel vylici, že je to opět pánská jízda, ale za poslední půlrok se tam vždy alespoň 1 přítelkyně od někoho objevila, protože ji tam někdo z kluků přitáhl. Naposledy mě přítel vyprávěl, jak si tam kamarád přivedl bezva novou přítelkyni, ale ať se nerozciluju, že to nebylo v plánu, že tam s ní přijde. Ještě mě ukazoval fotky, kde je vsude ona.
Mne to pak pochopitelně mrzí. Přítel se vždy naštve, ať ho teda někam vezmu se svou partou já. Ja jsem ale introvert a mám 1 nejlepsi kamarádku, se kterou chodím dopoledne na kafe (možná to je ta chyba), takže ho tam těžko vezmu. Tím vždy debata skončí.
Zeptam se, mam to řešit? Nebo se prostě sebrat, sehnat někde dámskou jízdu a pak být jako překvapená, že se tam taky objevil nějaký kluk?????

Možná to přijde někomu jako kravina, ale mě to pak mrzí, dřív se se mnou všude chlubil. Slova nikam nevedou. Díky!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8307 příspěvků 05.07.19 23:18

Tak si třeba myslí, že tě to nebaví. Když si introvert. A nebo te tam prostě nechce. To ti tady nikdo neřekne.

Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 05.07.19 23:26

Takže ty svoji volnost vlastně nepotřebuješ, ale jeho bys mu chtěla vzít, protože vlastní kamarády prostě nemáš. Možná to je ta věc, co ho právě štve. A ze své zkušenosti můžu říct, že i když jsme šly na dámskou jízdu, vždycky se k nám přifařil nějaký kamarád, přítel či známý některé z nás a když se to můj Ex dozvěděl, bylo zle. Jeden z důvodů, proč už je z něj Ex. Takže být tebou, zamyslím se nad tím. A můj názor, kdybys byla až takový introvert, tak po třech grilovačkách netoužíš. Spíš si neumíš najít kamarády…

P4ja
Extra třída :D 10052 příspěvků 05.07.19 23:28

No, co vím od bráchy, tak se většinou nějaká slečna vetře a někdo z kumpánů prostě vyměkne a nebo se prostě chce pochlubit.

A nechápu, o co ti jde. Žárlíš, že tam je jiná, i když ty sama jít nechceš? Pokud s ním chceš někdy někam jít, tak mu prostě na rovinu řekni, že bys byla ráda, kdyby jednou udělali party i pro drahé polovičky. A že s ním ráda půjdeš. A nebo si srovnej, co po něm vlastně chceš. Aby s tebou seděl doma, protože ty do společnosti nejdeš?

Cenarius
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 06.07.19 00:12

@lachtanice86 @Aduš8 @P4ja vsechny maji pravdu

A z meho pohledu resite blbosti. Jen trpite na spatnou komunikaci mezi vami dvema.

stín katedrál
Kecalka 257 příspěvků 06.07.19 00:27

Uspořádejte něco vy a pozvěte páry, třeba pak pozvání oplatí.

Verun83
Extra třída :D 10138 příspěvků 06.07.19 06:58
@Aduš8 píše:
Takže ty svoji volnost vlastně nepotřebuješ, ale jeho bys mu chtěla vzít, protože vlastní kamarády prostě nemáš. Možná to je ta věc, co ho právě štve. A ze své zkušenosti můžu říct, že i když jsme šly na dámskou jízdu, vždycky se k nám přifařil nějaký kamarád, přítel či známý některé z nás a když se to můj Ex dozvěděl, bylo zle. Jeden z důvodů, proč už je z něj Ex. Takže být tebou, zamyslím se nad tím. A můj názor, kdybys byla až takový introvert, tak po třech grilovačkách netoužíš. Spíš si neumíš najít kamarády…

To neni pravda. Ja jsem take introvert, ale tyhle akce mi nevadi. Introverti nepotrebuji byt jen zavreni doma. A take mam 2 kamaradky se kterymi se stykam. Vic jich k zivotu nepotrebuju, ostatni jsou bud jen znamy nebo sousedky. Ty nepovazuji za kamaradky.

Jinak zakladatelko, v cem je teda problem? Ze tam byla ta jedna holka? nebo ze s tebou nechce travit cas? Nebo ze chodi moc casto ven?

Co se domluvit na nejake frekvenci, kdy spolu budete travit cas a kdy oddelene.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 07:15
@Anonymní píše:
Hezký večer, s přítelem jsme spolu 4 roky, mně je 23,jemu 26, on extrovert, já opak. Poslední dobou mě trápí jeden problém.
Vždy jsme chodili všude spolu, hlavně první 2 roky vztahu, bral mě ke všem kamarádům. Poslední rok začal chodit více sám, já jsem ráda, taky jsme si už prožili ponorku, takze máme každý čas na sebe. A přítel většinou nepije, ani když jde někam sám, to mě uklidňuje. Nechci být přísavka.
Jde o to, že chápu, když je to „pánská jízda“ a jdou si s klukama někam sednout. Ale posledni dobou se rozmohly např. grilovacky. Vždy mi to přítel vylici, že je to opět pánská jízda, ale za poslední půlrok se tam vždy alespoň 1 přítelkyně od někoho objevila, protože ji tam někdo z kluků přitáhl. Naposledy mě přítel vyprávěl, jak si tam kamarád přivedl bezva novou přítelkyni, ale ať se nerozciluju, že to nebylo v plánu, že tam s ní přijde. Ještě mě ukazoval fotky, kde je vsude ona.
Mne to pak pochopitelně mrzí. Přítel se vždy naštve, ať ho teda někam vezmu se svou partou já. Ja jsem ale introvert a mám 1 nejlepsi kamarádku, se kterou chodím dopoledne na kafe (možná to je ta chyba), takže ho tam těžko vezmu. Tím vždy debata skončí.
Zeptam se, mam to řešit? Nebo se prostě sebrat, sehnat někde dámskou jízdu a pak být jako překvapená, že se tam taky objevil nějaký kluk?????Možná to přijde někomu jako kravina, ale mě to pak mrzí, dřív se se mnou všude chlubil. Slova nikam nevedou. Díky!

Ja te chapu :kytka: ja jsem taky introvert, ale to neznamena, ze bych nejakou grilovacku s jinyma lidma nezvladla :mrgreen: neznamena to, ze musim byt furt sama.. Ja jsem sama fakt porad, ale pritel je taky introvert takže my jsme nikdy na takovy akce nechodili ani spolu.. Ne, nevadí nam to.. Ale jasně, ze kdyz nekde od sousedu slyším jak se tam lidi bavi tak si řeknu, ze sedime doma jak pecky :mrgreen: my jsme takova samostatná jednotka :mrgreen:
Ale kdyby me s sebou pritel prvni dva roky roky bral na takovy akce a najednou prestal s tím, ze to je pánská jízda a pak mi o tom s nadšením vyprávěl a ještě ukazoval fotky jak tam nakej vzal přítelkyni, tak to by me stvalo hodne :nevim:
Tak buď at te tam vezme taky, nebo at je radši zticha..

Lucius08
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 06.07.19 07:34

Jiné povahy no, co k tomu říct, měla jsem takový vztah, klapalo nam to skvěle asi dva roky, já taky, spíš tišší typ, on víc společenský, spoooousty kamarádů. Byli jsme spíš spolu, sem tam jsme byli někde s jeho partou. Moc práce oba. Po cca těch dvou letech, začal čím dál víc, chodit sám s kamarády ven, mě to třeba už pak ani neřekl. Mrzelo mě to a brala jsem to jako že mi lže a tohle já nedávám, po třech letech jsme se rozešli. Já si našla skvělého chlapa s jakým mám dvě děti už. On žije s kamarádem a jeho holkou v bytě, pořád samý večírek… :nevim: oba si myslím, že jsme teď mnohem šťastnější.

milwinka
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 06.07.19 08:19

Tak já jsem taky introvert, z takových grilovacek mám husí kůži.. Můj chlap je naštěstí taky introvert, takže ve volném čase já jdu maximálně tak s 1 kamoskou na kafe nebo cvičit jogu. On jde ve volném čase max. s kámošem na kolo občas. Vyhovuje nám to. Nedokážu si představit že bych měla chlapa extroverta co furt chodí na nějaké pařby, grilovačky a jiné akce, opravdu bych tam nechtěla chodit s ním a kdyby se tak často chodil bavit beze mě tak by mi to taky vadilo.

Verun83
Extra třída :D 10138 příspěvků 06.07.19 08:34
@milwinka píše:
Tak já jsem taky introvert, z takových grilovacek mám husí kůži.. Můj chlap je naštěstí taky introvert, takže ve volném čase já jdu maximálně tak s 1 kamoskou na kafe nebo cvičit jogu. On jde ve volném čase max. s kámošem na kolo občas. Vyhovuje nám to. Nedokážu si představit že bych měla chlapa extroverta co furt chodí na nějaké pařby, grilovačky a jiné akce, opravdu bych tam nechtěla chodit s ním a kdyby se tak často chodil bavit beze mě tak by mi to taky vadilo.

No vidis, a s takovym uz 13 let ziju a jsme oba spokojeny :lol:

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 06.07.19 08:43

Blbý je, že se tazatelka neumí sama zabavit. Jak často je přítel pryč? Dvakrát měsíčně nebo každý týden? Chlap potřebuje trochu volnosti a pokud neběhá za ženskýma, neožere se jako dobytek, tak je to OK. Můj chlap po celou dobu našeho vztahu občas vyrazí sám. Až asi na dvě výjimky (za deset let) s tím nemám problém. Dokud jsme neměli děti, zařídila jsem se po svém, buď s kámoškami nebo jsem si udělala „bjůty“ večer a zalezla si s knížkou do postele a byla ráda, že mám klid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 09:04

Ty jo, jako by to psala byvala meho manzela, byla strasna chudinka, ze manzel se chodi bavit a ona je doma a pritom kdyz uz jsi nekam vytahl, tak se tam nad vsechny povysovala a mela silene kecy, takze se s ni ve finale nikdo nechtel bavit :roll: asi bych se zamyslela nad tim, proc me pritel sebou brat nechce :nevim: ale rekla bych, ze vztah extroverta a pocinajici stihacky nema sanci vydrzet :zed:

Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 06.07.19 09:47

@Verun83 jenže mně přijde, že pro zakladatelku je problém jen ta jedna holka, která se tam sem tam objeví. Já mám tři kamarádky, se kterými se pravidelně stýkám, na víc nemám čas a ani zájem. S manželem občas zajdeme na grilovačku s kolegou a jeho manželkou. Má kamarádů a známých daleko víc a pokud mají nějakou společnou akci, taky se tam necpu, nejsem stíhačka. A to jsem docela extrovert. Ono je to prostě jen o tom, že když se domluví pánská jízda a někdo se tam chce pochlubit novým úlovkem, je to jiné, než tam tahat partnera, kterého všichni znají.

milwinka
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 06.07.19 09:52
@Verun83 píše:
No vidis, a s takovym uz 13 let ziju a jsme oba spokojeny :lol:

To je právě dobře, že každému vyhovuje jiný typ, jinak bysme se všichni prali o ty stejné typy. :-) Já jsem taky spokojená se svým chlapem už 12 let. :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama