Help me - partner se změnil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 14:10
Help me

Ahoj, potřebovala bych pomoc jsem fakt nešťastná je mi 23let mam o 10let staršího pritele a 2 lete dite.
Před porodem mě daval na jevo lásku, říkal že pro něj budu vzdy na 1.místě.
Od porodu se vše změnilo žádná láska, furt mi za něco nadává, říká že nic nevim, ze jsem neschopná, ze se mnou nic nejde a pod. Po praci mi neda ani pusu, hned se vrhne na malou, rano mi nerekne ani dobré ráno vůbec se na mě nepodiva.Nic spolu nepodnikame. A taky je problém v sexu, přítel je můj první a sexuálně ziju 4 roky, takže jsem nezkušená. Pritel mysli na svoji potřebu, mam problem se uvolnit na povel, kdyz spolu spime 1 za mesic, tak to boli. Nevim co delat, kdyz se s nim o tom budu chtit bavit rekne ze resim blbosti, a začne mluvit o jinych vecech. Myslim ze pri sexu mysli na jiny. Nediva se mi do oci :( :( pomuze mi nekdo zkuseny? :nevim:

Reakce:
arinecka
Kelišová 6565 příspěvků 06.07.19 14:41

Jenže s tímhle ti asi nikdo nepomůže :nevim: Když mu řekneš co ti vadí a on tě odpálkuje, tak už to dál neřešíš? Asi bych mu všechno prostě řekla a pokud ho to nezajímá, tak jak to asi skončí? Za chvilku toho budeš mít až nad hlavu a odejdeš od něj, pak už bude na řešení problémů pozdě, pokud ho ale nezajímá co mu říkáš, tak to tak nakonec dopadne. Komunikace je ve vztahu hodně důležitá a pokud jeden partnerů nekomunikuje, tak je to špatný. S tím sexem, no rozhodně bych s ním nespala na povel, jen proto že on si potřebuje ulevit.

lljubanka
Kecalka 136 příspěvků 06.07.19 14:44
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych pomoc jsem fakt nešťastná je mi 23let mam o 10let staršího pritele a 2 lete dite.
Před porodem mě daval na jevo lásku, říkal že pro něj budu vzdy na 1.místě.
Od porodu se vše změnilo žádná láska, furt mi za něco nadává, říká že nic nevim, ze jsem neschopná, ze se mnou nic nejde a pod. Po praci mi neda ani pusu, hned se vrhne na malou, rano mi nerekne ani dobré ráno vůbec se na mě nepodiva.Nic spolu nepodnikame. A taky je problém v sexu, přítel je můj první a sexuálně ziju 4 roky, takže jsem nezkušená. Pritel mysli na svoji potřebu, mam problem se uvolnit na povel, kdyz spolu spime 1 za mesic, tak to boli. Nevim co delat, kdyz se s nim o tom budu chtit bavit rekne ze resim blbosti, a začne mluvit o jinych vecech. Myslim ze pri sexu mysli na jiny. Nediva se mi do oci :( :( pomuze mi nekdo zkuseny? :nevim:
Ahoj, to mě mrzí:( Podle toho co píšeš to vypadá, že někoho má. Ale spíš mě zaráží to, že se o problémech, které máte(nebo aspoň ty to tak vnímáš) s tebou nechce bavit. Měla jsem něco podobného a s takovým chlapem se fakt nedá žít. Poradit neumím, jen obdivuju, že v tomhle živoříš 2 roky. Já jsem zvyklá situace řešit, ne zavírat oči a doufat, že se to spraví samo.. :nevim:
LAlezane
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 06.07.19 15:44

Je to tvůj první partner? Tak si pamatuj, že sex nemá bolet, NIKDY. Pokud to nejsou předem dohodnutý praktiky trochu jinýho druhu. Normální milování je o lásce, intimitě, blízkosti. Pokud tě to bolí, nespi s ním, o tom to fakt není a nemá být!
Jistě že to nemá být ani o jednostranném uspokojení, a už vůbec ne o milování jednou za měsíc… To bohužel svědčí o celém vašem vztahu, neboo spíš jeho vztahu k tobě. Včetně těch nadávek, samozřejmě.
Lék na to, co s přítelem, který tě nemiluje… bývá bohužel jediný. A opravdu to nejsou výčitky partnerky. Ne, neřešíš blbosti, jen máš doma chlapa, se kterým tě čeká hodně mizerný život.
Zapomeň na chvíli na to, jestli ho máš ráda, a zamysli se, jestli takhle, přesně tak jak teď, chceš žít dalších pět, deset, dvacet let. Možná ještě hůř, protože nevěřím, že do toho nevlítne nevěra nebo odchod z jeho strany.
Pokud ne, tak začni řešit, že takovýhle život nestojí za to a hledej cesty, jak odejít. Pořeš finance, pomoc rodiny, kam jít a tak dále.
Promiň, ráda bych řekla něco mírnějšího, ale některý věci prostě nestojí za to dávat dohromady, a s chlap, kterej je hulvát k ženě a hulvát v sexu, je jedna z nich. Tím spíš, když je ti sotva přes dvacet.
Jo, máš dvouletý dítě. Což znamená, že ten odchod ponese líp teď než později.
Začni to řešit ve svém nejbližším okolí. Upřímně držím palce.

HvezdicePatrik
Nováček 7 příspěvků 06.07.19 19:49

Mozna zkus prestat byt tak neschopna a trosku se sebou neco delat prisavko

Amiraa
Povídálka 39 příspěvků 06.07.19 19:56
@HvezdicePatrik píše:
:pocitac:
Kubula.K
Kelišová 5343 příspěvků 06.07.19 19:59
@HvezdicePatrik píše:

Z ceho jsi vydedukoval neschopnost a prisavku?

arinecka
Kelišová 6565 příspěvků 06.07.19 20:08
@HvezdicePatrik píše:

V čem je neschopná? Jistě máš dost zkušeností a poradíš že? Chytrolíne.

splendis
Kecalka 483 příspěvků 06.07.19 21:54

@HvezdicePatrik ty jsi teda hvězda… nováčku

Váš příspěvek
Reklama