Forma kondolence extchyni

Anonymní
21.3.21 14:19

Forma kondolence extchyni

Asi jsem nevybrala spravnou kategorii, ale chtela jsem se tu poradit, pokud nekdo byl v podobne situaci. Jsem podruhe vdana, mam ve stridave peci dite s prvnim manzelem. Bohuzel zemrel jeho otec, muj extchan, po rozvodu jsem nebyla v zadnem blizsim kontaktu ani s extchanem, ani s extchyni, krome pohledu k Vanocum, Velikonocum. Ale vim od ditete, ze extchyne se na nas ptala, myslela na nas. Na pohreb bych samozrejme nesla ani kdyby nebyla kovidova opatreni, ale poslala bych kondolenci rodine a kvetiny na pohreb. Napadlo me ale jeste jestli by nebylo vhodne poslat kvetiny s projevem soustrasti tchyni. Nikde jsem nenasla, zda je to z hlediska etikety vhodne, aby to nevyznelo spise jako gratulace, vite, jak to myslim? Proste porad ji mam rada, mam hezke vzpominky a premyslim, jak ji ted projevit ucast.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5276
21.3.21 14:28

Květiny tchyni bych nedávala, poslala bych osobní kondolenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4211
21.3.21 14:39

… porad ji mam rada, mam hezke vzpominky a premyslim, jak ji ted projevit ucast… Zavolala bych jí a tohle jí řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10899
21.3.21 14:55
@Whitedog píše: … porad ji mam rada, mam hezke vzpominky a premyslim, jak ji ted projevit ucast… Zavolala bych jí a tohle jí řekla.

taky mě to napadlo. Hecnout se a zavolat, vždyť je to pořàd babička dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 14:55
@Whitedog píše: … porad ji mam rada, mam hezke vzpominky a premyslim, jak ji ted projevit ucast… Zavolala bych jí a tohle jí řekla.

Dekuju, tohle me vubec nenapadlo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat