Fotografie na vízum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Yasmina21
Kecalka 482 příspěvků 22.08.18 21:04
Fotografie na vízum

Ahoj holky :kytka: Chtěla bych se Vás zeptat, zda nemáte některá zkušenost se vkládáním průkazové fotografie při žádosti o elektronické vízum (žádosti přes internet). Za měsíc bych měla letět na dovolenou a musím vyplnit formulář na internetu a vložit do systému kopii průkazové fotografie, která musí mít velikost 3,5cm x 4,5cm, 300DPI a nesmí být větší než 1MB.
Dělám se s tím celý den a systém mi fotografii nechce přijmout. Nejde mi dosáhnout toho, aby fotografie měla 3,5cm x 4,5cm a 300DPI. :( Už jsem z toho zoufalá. Snad to nemůže být tak složité?? Svou originál průkazovou fotku jsem nascenovala, ale jak dál už nevím, když mi ji systém nechce přijmout. :( Nemáte někdo zkušenost? Předem děkuji :kytka:

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64125 příspěvků 3 inzeráty 22.08.18 21:31

@Yasmina21 Tak pokud máš tu original fotku v rozměru 3,5cm x 4,5 cm tak akorát na scaneru nastavíš rozlišení 300DPI a je to hotovo, nic dalšího s fotkou nemusíš dělat. Dokonce scaner umí i automatický ořez, tak ti uloží jen tu fotku. Jako co si tu fotku uložila - jakou to má příponu?
Druhá varianta je mi ji poslat a já ti ji na požadované parametry upravím, pokud ji tedy jsi ochotná posílat.

Yasmina21
Kecalka 482 příspěvků 22.08.18 21:41

@j.a.n.i1 Děkuji, já jsem asi antitalent na počítače. Zkoušela jsem si nastavit scaner na 300 DPI a asi mi to nejde. :( Pokud bys byla tak moc hodná a zkusila fotku předěla, byla bych ti moc vděčná. :hug: Mohla bych případně poprosit o email, klidně do sz? :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >