Fotografie na vízum

1179
22.8.18 21:04

Fotografie na vízum

Ahoj holky :kytka: Chtěla bych se Vás zeptat, zda nemáte některá zkušenost se vkládáním průkazové fotografie při žádosti o elektronické vízum (žádosti přes internet). Za měsíc bych měla letět na dovolenou a musím vyplnit formulář na internetu a vložit do systému kopii průkazové fotografie, která musí mít velikost 3,5cm x 4,5cm, 300DPI a nesmí být větší než 1MB.
Dělám se s tím celý den a systém mi fotografii nechce přijmout. Nejde mi dosáhnout toho, aby fotografie měla 3,5cm x 4,5cm a 300DPI. :( Už jsem z toho zoufalá. Snad to nemůže být tak složité?? Svou originál průkazovou fotku jsem nascenovala, ale jak dál už nevím, když mi ji systém nechce přijmout. :( Nemáte někdo zkušenost? Předem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74799
22.8.18 21:31

@Yasmina21 Tak pokud máš tu original fotku v rozměru 3,5cm x 4,5 cm tak akorát na scaneru nastavíš rozlišení 300DPI a je to hotovo, nic dalšího s fotkou nemusíš dělat. Dokonce scaner umí i automatický ořez, tak ti uloží jen tu fotku. Jako co si tu fotku uložila - jakou to má příponu?
Druhá varianta je mi ji poslat a já ti ji na požadované parametry upravím, pokud ji tedy jsi ochotná posílat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
22.8.18 21:41

@j.a.n.i1 Děkuji, já jsem asi antitalent na počítače. Zkoušela jsem si nastavit scaner na 300 DPI a asi mi to nejde. :( Pokud bys byla tak moc hodná a zkusila fotku předěla, byla bych ti moc vděčná. :hug: Mohla bych případně poprosit o email, klidně do sz? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat