Fotokniha Heysmile

208
4.11.08 15:52

Fotokniha Heysmile

Maminky, nemáte někdo zkušenost s fotoknihou Heysmile? http://www.heysmile.cz/ Původně jsem chtěla CeWe, ale tady mají akci 3 za cenu 2, s tvrdýma deskama od 253/ks… Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1455
5.11.08 08:25

Mně se líbí jejich designy, ale ta cena i po slevě je proti cewe fotoknize pořád hodně vysoká. Cewe mi nejde nainstalovat, tahle se mi povedla, ale počkám, jestli ještě neudělají lepší akci do vánoc…
Et

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TAPTINKA
5.11.08 13:28

Cewe mám už jednu doma, já byla tedy spokojenější se Shleckerem a jejich kroužkovou vazbou, bohužel to už nikde nedělají. Jinak na cewe teď akce v Makru + plus k tomu dostanete slevový kupon :)

• Nahlásit
  • Citovat
483
5.11.08 13:46

Ahoj, já bojovala 2 týdny s Cewe, při odesílání to vždy spadlo a nakonec objevila heysmile. Design skvělý, objednali jsme jich 6 a jsem natěšená jak blázen. Přijde mi neskonale kvalitnější a víc profi než cewe. Ale ještě mi nepřišla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
5.11.08 13:46

Ahoj, já bojovala 2 týdny s Cewe, při odesílání to vždy spadlo a nakonec objevila heysmile. Design skvělý, objednali jsme jich 6 a jsem natěšená jak blázen. Přijde mi neskonale kvalitnější a víc profi než cewe. Ale ještě mi nepřišla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
5.11.08 13:49

Evcza - přesně, Cewe mi vždycky spadla… A ukládat to nešlo, takže hodiny práce v čudu…
Tuhle mám už hotovou, ale pořád rozmýšlím nad cenou…

Et

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
4.2.09 09:09

Mam a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
4.2.09 16:13

Objednavala jsem knihy Heysmile jako darky na Vanoce. Jo, jsem spokojena, ale stoprocentni to neni, ta kvalita tech fotek neni nic moc, je to takovy „zrnity“ jestli vis, co tim myslim. Normalni fotka vypada rozhodne lip. Ale ucel to splnilo, babicky byly nadsene. Myslela jsem puvodne, ze budeme delat berusce kazdy pulrok jednu knihu, ale ted si myslim, ze spis ne…neoslnilo me to natolik (ta kvalita), abych to mela jako album.
Jinak komunikace super, balicek dorazil jak mel.
Davam za technicke zpracovani 50% a za umelecky dojem 70%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
3.3.09 15:46

Ráda bych obnovila tuto diskusi.
Chceme nechat udělat fotoknihu mamce k narozeninám. Prolezla jsem kdejaké e-stránky, Heysmile se mi „takhle z gauče“ líbí asi nejvíc, ale v reálu jsem neviděla žádnou.
Kde jsete byli spokojeni? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4748
22.3.09 12:56

Tak my máme 2 fotoknihy od Heysmile, teď budeme dělat třetí. Prarodičům jsme dali pod stromeček taky malé knížky a byli nadšeni.

Jsme s nima spokojeni, sice cena vyšší, ale poslali nám už dvakrát slevový kupon, tak jsme do toho vždy šli.

Koukali jsme i na Fotostar, ale jejich vazby se nám vůbec nelíbí.

S Cewe nemáme zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
22.7.09 22:16

Mam poukaz na slevu 200,– na velkou fotoknihu od Heysmile. Platí do konce července. Daruju ho. Má někdo zájem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Monika123
11.2.10 13:39

fotokniha HeySmile

Zdavím všechny maminy,
musím říct že s fotoknihou HeySmile jsem opravdu spokojená. Ceny mi příjdou zcela normální, až nízké o proti konkurenci která se buď cenově vyrovná, nebo je nepatrně levnější, ale výsledek? HeySmile dělá knihy opravdu kvalitní. Nejsem odborník na tisk, ale co se týče tisku, tak mě zatím kniha nikdy nezklamala. Prostě super. :palec: Nedávno uvolnily novou verzi HeySmile studio 3.0, kde už je více funkcí, lépe se v něm pracuje,… Fotokniha je krásný dárek pro vaše milé. Mohu jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
27.9.10 19:11

Fotokniha Heysmile vs. Cewe

Už jsem jich jako dárků udělala hodně a trochu jsem se koukala na to, co jsou ty firmy zač apod. Cewe je obrovský mezinárodní gigant a Heysmile patří pražské tiskárně. Cewe je výrazně levnější než Heysmile a má asi lepší software na vytváření knížek. To všechno mluví pro Cewe…

Jenže až do té doby, než je uvidíte hotové… 8-o netuším jak to dělají, ale cewe dokáže ze stejných fotek udělat tečkovaný tisk, kde všechno tíhne někam do oranžovo - červena a Heysmile má opravdu krásnou knihu s pěkným tiskem, takže opravdu vypadá jako kniha.

něco mi říká, že majitel, cena a program by alespoň v tomto případě neměli hrát při rozhodování velkou roli…

Každopádně knihy Heysmile doporučuji. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.9.10 19:17
Jindulina píše: .....

Koukali jsme i na Fotostar, ale jejich vazby se nám vůbec nelíbí.

S Cewe nemáme zkušenosti.

Mimochodem, tuším, že Fotostar, Fotolab a Cewe je v podstatě totéž :nevim: ruku do ohně za to nedám, ale myslím, že dělají všichni stejné cewe fotoknihy a všichni patří společnosti CEWE color a. s., ale možná se jen mýlím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
7.8.11 23:01

holky, já si dělám fotoknížky u Piklia a jsem maximálně spokojená s kvalitou tisku i vazby. hlavně se mi hrozně líbí jejich večerníčkové motivy, dětské fotky v nich vypadají fakt geniálně. nedávno měli na stránkách na facebooku takovou hru Pikličky, kde se dala ulovit sleva a já chytila rybičku se slevou 40% takže to vyšlo krásně:) myslím, že tam ta hra pořád je:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama