Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Protože mé děti trpí již od malička alergiemi a opary hledala jsem nějaký prostředek na léčbu především oparů. Vyzkoušela jsem všechny možné masti a různé domácí přípravky, zjevně bez úspěchu. Kamarádka mi poradila, že mám vyzkoušet fototerapii.
Hledala jsem na internetu a FC a našla tři různé. Zepter, Biostimul a novou fototerapii Solaris. Při porovnání mi jako nejlepší vychází Solaris.
Nevím jestli tady můžu zveřejnit odkaz, takže najdete to tak, že zadáte do vyhledávání Seznamu „fototerapie solaris“. Nemám s diskusemi moc zkušeností takže se raději ještě jednou omlouvám.
Protože tomu nerozumím, chtěla jsem Vás poprosit o Váš názor. Údajně má být fototerapie vhodná i léčbu dermatologických problémů, což je zase můj problém.
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!