Střevní parazit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kokos
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 20.07.10 15:11
střevní parazit?

Prosím o radu nebo zkušenost.

Našla jsem malému dnes ve stolici asi 1cm dlouhé tenké černé nitky, které se nijak nehýbou, ale vzhledem k tomu co jedl mi tam nějak nezapadají. Tím chci říci, že se to nepodobá žádné natrávené potravině, kterou by v poslední době požil. Jinak nemá žádné obtíže jenom měkčí a častější stolici, ale nedá se říct, že by to byl průjem. Máme dva psy a on teď začal lézt, k tomu jsou zoubky na cestě, takže si často sahá do pusy, tak mě napadlo, jestli od nich touto cestou nemohl něco chytit? Nemáte někdo zkušenost, co by to mohlo být? :nevim:

Reakce:
radnas
Kecalka 125 příspěvků 20.07.10 15:14

Ahoj, tipla bych to na natrávenou krev jakožto projev nějaké alergie. Malý má alergii na bílkovinu kravského mléka, tak proto mě to napadlo

IvaV
Echt Kelišová 9227 příspěvků 20.07.10 15:17

A nejedl banán - ten to někdy dělá? :nevim:

kokos
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 20.07.10 15:23
radnas píše:
Ahoj, tipla bych to na natrávenou krev jakožto projev nějaké alergie. Malý má alergii na bílkovinu kravského mléka, tak proto mě to napadlo

dodržujem hypoalergenní režim, tak je to asi málo pravděpodobné, ale dík za tip :nevim:

IvaV píše:
A nejedl banán - ten to někdy dělá? :nevim:

banán teda teďko jedl včera i dnes, ale těch nitek je tam docela dost. jako že by to byly části banánu?

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 20.07.10 15:28

Ano, banán by to mohl být.

lukymaty
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 20.07.10 15:30

JASNY TO JE BANAN TO SE MI TAKY STALO DALA JSEM MALEMU BANAN A DRUHY DEN TAM MEL TAKOVE VLAKENKA A JA UTIKALA K DOKTORCE A TAM SE MI SMALI :zed:

radnas
Kecalka 125 příspěvků 20.07.10 15:30

A jaký režim? Malému nedáváš alergenní potraviny a držíš dietu při kojení? Já pořád s tou naší alergií bojuju, tak se ptám. Omlouvám se za odbočení od tématu.

Kuky
Kecalka 324 příspěvků 20.07.10 16:18

Je to banán, také se nám to stalo, dej schválně kolečko banánu do horký vody a oni ty nitky uprostřed zčernají, ty banány jsou tím tvořený, malá to máý po banánu pokaždý, taky jsem se poprvé bála že má nějaké škrkavky či co, a ono nakonec banán :) :) takže klid :mavam:

Lindusa
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 20.07.10 18:42

Jo jo, hned mi po precteni dotazu napadl banan :) . L.

kokos
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 20.07.10 20:02

jééé ani nevíte jakou mám radost! děkuju děkuju všem! :dance: snad to teda bude banán :-)

radnas napíšu ti sz ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >