Fox, Priam nebo Hub?

122
22.2.21 18:45

Fox, Priam nebo Hub?

Nevim, jaky koupit kocarek. Proto se obracim na Vas zda mi poradite. Bydlim ve meste, ale radi chodime i na vylety. Nechci nafukovaci kola. V dnesni dobe neni mozne si kocarky vyzkouset a nevim jaky koupit. Idealni ho budu brat z druhe ruky. Ma prosim nekdo srovnani, ktery z nich je lepsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2820
22.2.21 20:55

Mam Hub… nejdriv jsem se bala maly korby, prezila jsem to - stejne nebyla potreba vetsi, vedel se i zimni fusak. V 5-6m uz dite bylo v lehu ve sportaku. Takze bych sla do Hub. Zase Priam ted dost frci, je fakt peknej. Kamoska ho ma a v terenu jsou s Joolz tak na stejno. Zase se mi libi mozna,,sirsi" sportovni sezeni u priam.
Jenze my nejsme typy, co by dite meli v kocaru 6hodin, to zadny dite dlouho nevydrzi. Proste prochazka a pak deti vyvetrat na dece, nebo at si chodi.

Po slozeni vsechny kocary zabrali kufr stejne. Nejvíce mista zbylo s hub kdyz uz byl se sportovním sezenim. Skládají se vsechny podobne, vahove taky na stejno.

Vzala jsem Joolz kvuli cene i vzhledu. Jsem spokojena. Jezdime v lete s nim na hory a pohoda. Pres 2 roky drzi, vse ok. Nemam na co si stezovat.
Treba ale ted se mi i,,libi" Bgb. (Mam Bee jako golfac)
V dobe kdy jsem kocar kupovala bylo vsude az moc BGb tak jsem ho nechtela… a Cybex na me byl drahy. Ted se mi libi Bgb, protoze je to vsude samej Cybex… resila jsem spis co mi padne do oka.
Na prvni dite jsem mela Joolz Day a kolebkove sezeni uplne v pohode. Mala kocar zbožňovala a hezky v nem spala.
Ted na joolz je doživotní záruka na podvozek, nevim jak to maji ostatni znacky.
Dalsi kamaradka ma Bgb buffalo a taky spokojena. Mozna z tech vsech kocaru mi prijde takovy nejvic poradny a pevny, bytelny.
Lovu kocaru zdar, snad se rozhodnes spravne a budes spokojena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat