Framykoin na zánět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 12:04
Framykoin na zánět

Prosím nemá tu někdo podobnou zkušenost?
Myslela jsem, že má syn zánět mocaku. U doktora nám řekli, že to bude spíš zánět předkožky a dostali jsme framykoin. Neměl někdo stejný problém? Za jak dlouho zabral? Smí se max 3× denně namazat. Už to jedem dva dny a syn pořád pláče a nenechá si na to téměř sáhnout. :(

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22897 příspěvků 02.12.18 12:06
@Anonymní píše:
Prosím nemá tu někdo podobnou zkušenost?
Myslela jsem, že má syn zánět mocaku. U doktora nám řekli, že to bude spíš zánět předkožky a dostali jsme framykoin. Neměl někdo stejný problém? Za jak dlouho zabral? Smí se max 3× denně namazat. Už to jedem dva dny a syn pořád pláče a nenechá si na to téměř sáhnout. :(

Zkušenosti mám četné, většinou 3-4 den začalo být líp. Omývala jsem ještě řepíčkem - do stříkačky a opatrně ostříkávat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 12:15

@lleennttiillkkaa moc děkuju za názor. Jsem z toho už nějak zoufalá, když nevidím účinky. Nejspíš bych chtěla zázraky na počkání. Ale je to strašný, když se s ním pomalu musím prát,abych mu to namazala. :( Nám řekli omývat heřmánkem,ale to je úplně běsnej. :,( Tak zkusím v lékárně ještě koupit ten repicek.

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 02.12.18 12:23

Ja mi udělala Heřmánek do misky, dala zinku a nechala ho, ať si matlá sám. To ho pak bavilo

mktka80
Povídálka 17 příspěvků 02.12.18 12:41

Syn mel asi lehci prubeh, nicmene mu pomohl repik, framykoin mel zrovna vypadek dodavek… Repik jsem mela uvareny ve velke sklenici. Kdyz sel curat, posadila jsem ho na bidet a cural s proudem vody, to pak nerval, ze ho to boli. A pak jsem odlila trochu odvaru do male sklenicky, na chvili do nej namocila celeho pindika a pak ho jeste oplachla. Vsechno bez dotyku, to by jinak rval jak tur. Preslo to asi za dva dny.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 02.12.18 13:16

Koupejte v heřmánku nebo hypermanganu. Pomůže to, v kombinaci s mašličkou za cca 3 dny bude líp

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 13:47

Děkuji všem za reakce. Budu doufat,že to brzo poleví.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >