Františkovy lázně březen 2021

22
15.3.21 10:44

Františkovy lázně březen 2021

Ahojky, nejedete některá koncem března do František? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
27.3.21 18:23

Ahojky, kdy jedeš? :) Jsem tu od tohoto týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
15.4.21 16:04
@Ebyna píše:
Ahojky, kdy jedeš? :) Jsem tu od tohoto týdne.

Ahoj :mavam:
Také teď řeším lázně. Jenom furt nevím jestli Františkovi a nebo Klimkovice :nevim:
Ale co se dívám na recenze tak rozhodně vedou ty FL právě. Že nikde jinde nemají ty procedury co tam.
Můžu se tě zeptat jak jsi tam spokojená? A na jakém hotelu jsi? Jsou tam prej sociálky společné, je to pravda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 12:26

@Mondulka07 Určitě bych jela do Františkových Lázní. Jsou tam specializované gynekologické procedury, které v Klimkovicích nemají - Gynekologické procedury ve Františkových Lázních jsou následující: Slatinné koupele nebo zábaly, vaginální slatinné tampony, vaginální irigace minerální vodou, plavání v bazénu, cvičení pánevního dna (podle Mojžíšové), plynná uhličitá koupel, masáže, vířivka atd. Přeji, aby vám pobyt v lázních pomohl a dočkali jste se miminka. Můžete jet do hotelu, kde je sociální zařízení na pokoji. Můžete si i připlatit za jednolůžkový pokoj. Na stránkách Františkových Lázní je přehled doplatků za ubytování v jednotlivých hotelích a penzionech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
16.4.21 12:36
@Jana Martinková píše:
@Mondulka07 Určitě bych jela do Františkových Lázní. Jsou tam specializované gynekologické procedury, které v Klimkovicích nemají - Gynekologické procedury ve Františkových Lázních jsou následující: Slatinné koupele nebo zábaly, vaginální slatinné tampony, vaginální irigace minerální vodou, plavání v bazénu, cvičení pánevního dna (podle Mojžíšové), plynná uhličitá koupel, masáže, vířivka atd. Přeji, aby vám pobyt v lázních pomohl a dočkali jste se miminka. Můžete jet do hotelu, kde je sociální zařízení na pokoji. Můžete si i připlatit za jednolůžkový pokoj. Na stránkách Františkových Lázní je přehled doplatků za ubytování v jednotlivých hotelích a penzionech.

Děkuji moc za odpověď ;)
Už jsem si to změnila na Frantiskovi.
A můžu se ještě zeptat na jakém hotelu jsi? Hodně si chválí toho Pawlika tak o něm přemýšlím.
Také přeji ať ti to pomůže :palec: co jsem četla tak hodně velká úspěšnost.
Já mám právě poslední emryjko a pak už jedině darovány vajíčko tak doufám že už to klapne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 12:40

@Mondulka07 V lázních nejsem, ale také doporučuji hotel Pawlik. Většina procedur je pod jednou střechou, nemusíš nikam přecházet. V Pawliku je Aqaforum - bazénový komplex - je možné tam přejít z pokoje v županu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
16.4.21 12:59

@Jana Martinková Tak to je super ;) to se moc těším. Snad všechno klapne. Ještě nemám schválení od pojišťovny. A děkuji moc za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.4.21 13:01

@Mondulka07 Zvolila si určitě dobře. Jsem tu moc spokojená. Jsem v Pawlikovi a nemůžu si ho vynachválit. Skoro všechny procedury jsou opravdu pod jednou střechou. Na klinice je spousta procedur (suchá uhličitá obálka, parafínový zábal, masáže, cvičení Mojžíšovky, máme jógu, fyzioterapie…), podzemní chodbou se dá dojít i v županu do Císařských lázní (tam jsou ty důležité procedury - uhličitá koupel, slatinný tampon a zábal, irigace). Jediné, kam musíš docházet jsou Plynové lázně - ale jen 2× týdně. Max.5 min. cesty.
Bazén je tady „na baráku“ a dojdeš do něj v županu. :andel:

Co se týče výběru hotelu - momentálně dávali všechny na Pawlika. Korona… Jiný hotel nejel, když jsem nastupovala já. Takže jsem měla štěstí v neštěstí. ;)
Jsem na jednolůžáku se sociálkou v Pawlikovi za cenu jednolůžáku bez sociálky Jesenia (tam jsem tedy doplácela za ten jednolůžák). Jak to je za běžného provozu nevím, předpokládám, že se doplácí plná cena podle jejich ceníku, co mají na stránkách.

Přeji, ať se vydaří vše tak, jak si přeješ.:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
16.4.21 13:14

@Ebyna ty jo tak prvně se mi tam vůbec nechtělo, ale když to tak vidím co píšeš tak se začínám hrozně těšit ;)
Doufám že tam teda ještě pojedu za omezeného provozu abych také měla zvýhodněnou cenu :palec:
Ale i tak si člověk může vybrat kam že? Akorát si připlatí.
Příští týden si vyzvednu zprávu od doktorky a pak hurá na pojišťovnu. Jak dlouho ti trvalo schválení pojišťovny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.4.21 15:30

@Mondulka07 Pojišťovna to měla za týden schválené. 👍
Ano, můžeš si vybrat hotel i pokoj. Ale samozřejmě si to zaplatíš. ;) Jen teď moc na výběr nemáš. Spousta hotelů je tu zavřená. Co vím, funguje Pawlik a Belveder.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
16.4.21 15:40

@Ebyna tak to je rychlost :pocitac:
Uvidím co mě navrhnou. Doufám že toho Pawlika ;) děkuji moc za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 18:51

Františkovy Lázně

Dobrý den, já jsem si zašla na pojišťovnu 12.4. a dneska, 15.4., mi byly schváleny lázně.
Takže je to docela rychlé.
Chystá se někdo do lázní? Mne dali termín od 2.5. do 23.5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
16.4.21 19:09

@Vanessa2020 Ahoj :mavam:
Tak to je fakt rychlí 😊 no já si myslím že mi to taky tak nějak vyjde v tom květnu. To se tam nejspíš potkame ;) byla bych moc ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat