Františkovy lázně leden-únor 2020

36
4.12.19 07:00

Františkovy lázně leden-únor 2020

Ahoj!
Právě mi pojišťovna odklepla ozdravný pobyt ve Františkových lázních od konce ledna 2020. Tak využívám sílu internetu a hledám společnici na lázeňská dobrodružství :) Kdyby náhodou měla nějaká duše slevový kupón do Adlera, byla bych vděčná.
Pěkný den všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6
30.12.19 19:02
@furcifera píše:
Ahoj!
Právě mi pojišťovna odklepla ozdravný pobyt ve Františkových lázních od konce ledna 2020. Tak využívám sílu internetu a hledám společnici na lázeňská dobrodružství :) Kdyby náhodou měla nějaká duše slevový kupón do Adlera, byla bych vděčná.
Pěkný den všem!

Ahoj, já jedu v lednu 2020. Píšu SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
6.1.20 10:07

@Jaanikca super!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.1.20 17:02

Ahoj holky, nevím jestli je to ještě aktuální ale taky mám pobyt ve Františkových Lázních do konce ledna ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.1.20 17:04

@12baruu ahoj, napis SZ kdy jedeš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
14.1.20 07:23

@12baruu Já dojedu až na poslední týden v lednu, ale myslím, že se tam potkáš s Jaanikcou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
28.1.20 16:42

Ahoj, právě jsem se také dozvěděla, že mám lázně schváleny. Prosím o info, kdo teď jste nebo budete v lázních. Jak probíhají procedury, kolik asi máte volného času? A jak je to s těmi slevovými kupóny co píšou holky v diskuzích? Nastupuji až začátek března ale info se hodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4323
28.1.20 16:53

Ahoj, lázně dostáváme z práce, jezdím do nich už 12let… každý rok.. Mariánky, Karlovy Vary i Frantovky..
procedury záleží na pojišťovně
při příjmu tě prohlédne doktor, prostuduje tvé papíry a stanoví léčebný plán, já osobně mívám max. 4 procedury denně.. hlavně vodní.. a taky chodím na cvičení na balonech a cvičení v bazénu, něco z toho je jako bonus, že tam můžeš i když „nejsi vypsaná“, ale bude to jak ve kterém lázeňském domě, někde je to přísnější, někde volnější…
ráno se začíná už klidně v 6,30, protože procedury bývají hlavně dopoledne, takže valíš na snídani, často se na ni dostaneš až po první proceduře..
mezitím se chodí na procházky, pitná kůra venku…
večer volná zábava :mrgreen:
zimní termíny nejsou moc fajn, protože hrozí riziko nachlazení (rozpařená lezeš ven) a kulturní zařízení jsou „mimo sezonu“, ale Bažina ve Frantovkách funguje i mimo sezonu, je to counry klub, kde se dá i zařádit :potlesk:
blbé je, že spolubydlu si holt nevybereš, nikdy jsem neměla problém, ale s někým si sedneš holt víc, s někým míň, někdo chrápe, nebo ti může „smrdět“ :oops: holt to už neovlivníš - leda si uhradit jednolůžák a to je dost mastné…
tak krásný pobyt a užij si to :kytka: já letos vyfásla březen Vary, začátek, tak taky ještě kosa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
28.1.20 17:32

Díky za obsáhlou odpověď. Věřím že to bude fajn. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
2.2.20 17:19

Ahoj holky, tak já mám nástup do lázní 1.3.2020 - - hotel Adler.. :) Jedu poprvé, tak klidně pište nějaké info. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
3.2.20 15:58

Ahoj, mám nástup stejně, jen jiný hotel. Tak se třeba potkáme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
4.2.20 12:05

Super, tak to se potkáme určitě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.2.20 16:47

Ahoj ženy, jedu poprve do František a budu bydlet od 8.3 u Dr. Adlera. Budu moc vdečná za jakékoliv info a samozrejmě za partačky na kafička, prochajdy a nějaké to vínečko 😂 těším se jako malá a doufam, že si tam odpočinu. Můžeme se klidně spojit přes email. mirikini @seznam.cz
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
5.2.20 19:09

Ahoj holky,
já jsem zrovna na Adleru. Je to tady super, všichni jsou moc hodní a ochotní. Denně máme většinou 4 procedury, většinou jeden den slatinný zábal a slatinný tampón a následující den irigaci léčivou vodou. To jsou hlavní procedury. K tomu máme cvičení Mojžíšové, jógu, různé koupele a masáže. Procedury začínají kolem 7 a poslední tak ve 14 hodin, ale jak tu není plná sezóna, tak to jde sfouknout i během dopoledne. Sestřičky taky chtějí jít domů… Všechny „mokré“ procedury sou v hotelu, takže se tady courám jen v županu nebo domácích šatech, které si jenom vyhrnu… Cvičení je v tělocvičně ve vedlejší budově, cesta po venku všehovšudy 15 metrů. Odpoledne chodíme na procházky, do bazénu a večer někde posedět. Jídlo je vynikající, takže moje představy o hubnutí se rozhodně nenaplnily :mrgreen:
I přes to, že není sezona a je tu málo lidí (mně to teda úplně stačí), tak je tu každý večer nějaký kulturní program (divadlo, koncerty…) a nebo organizované výlety. Mám pocit, že nemůžu stihnout všecko co bych chtěla.
Myslím, že na pobyt budu mile vzpomínat :srdce:

Příspěvek upraven 06.02.20 v 18:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.2.20 11:30

Tak to je super. Zní to fakt skvěle a uz se moc těším. Já jedu v terminu kdy už to bude asi plnějši, protože jsem měla problem sehnat jednolužak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat