Furunkl léčba

887
7.8.12 13:30

furunkl kam osetrit??

Ahojda, udelal se me furunkl na krku, kde se me dotykala slinna zlaza, kuze, mela jsem v ni neustaly zanety. a ted druhy mesic bojuji s boulickou, ktera produkuje hnis.na orl me rekl ze je to furunkl, a ten kdyz nepraskne ze tam bude dlouho, a musi se rezat nekdy…chci se zeptat delaji to ambulantne a kde??kozni, chira???a jak probiha lecba, kojim..dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2206
7.8.12 13:37

Chirurgie, ambulantne. bud jen seskrabnou, pokud je vetsi, tak rozriznou a vycisti. atb jako doplnkova lecba temer vzdy, zvlas, pokud je na obliceji, krku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
7.8.12 13:57

Já to měla v meziprdelní rýze :roll: a teda bolelo to jako prase, když už jsem nemohla ani chodit, jela jsem na pohotovost na chíru. Obstříknou to, rozříznou, vyčistí… pak se chodí na převazy, záleží jak moc je to velký. Dál nepíšu, ať se moc nebojíš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2206
7.8.12 14:15

@petrul au au, nad tim zadkem, jakoby na kostrci byva takovy specificky, velky, bolestivy, ten se musi i drenovat, ale na krku by to nemelo byt tak hrozne. fu @petrul, to muselo byt bolave :? :kytka:.
ja :kytka: mela na tvari, presne na rozhrani :kytka: mezi kridle nosu a tvari, kdyz mi po tydnu, co to vypadalo jako hloubkovy bedar, natekla pulka obliceje, sla jsem na chirurgii. taky jsem v te dobe kojila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
7.8.12 14:27

Holky dekuji, uvidim snad to preziju. nemuze to snad tak bolet kdyz daj injekci…necham se prekvapit :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
7.8.12 14:31

@janape ona právě bolí nejvíc ta injekce do tý zanícený rány :x pak už se ti jen uleví ;)

@Bertolina11 píše:
@petrul au au, nad tim zadkem, jakoby na kostrci byva takovy specificky, velky, bolestivy, ten se musi i drenovat, ale na krku by to nemelo byt tak hrozne. fu

bolelo to jako prase… týden jsem to vydržela, pak už se nedalo fakt ani chodit… malý byly 2 měsíce, nakojit ji vsedě byl zážitek :?

@janape jen nechoď na chíru na ambulanci, tam jsou řezníci :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
10.8.13 21:11

Holky prosim o radu, prvne jsem mela klasicky malinky vridek na ruce mackala jsem ja musim vzdycky:-D a od vcera se mi okolo udelal velke cervenej kruh a je to tvrdi boli to na dotyk. Dneska rano jsem to jeste mackala a bylo to bile a potom z toho byla kapka zlute vody, nevite co s tim??? Mam jit hnedka k doktorovi nebo se to da nejak obejit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
10.8.13 21:38

Pokud máš doma mast betadine, namaž přelep. Další možnost je ichtoxyl, nebo nějaká antibiotická mast… Máš doma něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11626
10.8.13 21:45

@Luciet2 A chlad to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
10.8.13 22:33

@Veveruska87 vsude se pise ze teple obklady aby to prasklo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
10.8.13 22:33

@balenka nemam nic, zitra rano pujdu koupit akorat je blbe ze se myslim nemuzou tyto masti pri kojeni a ja kojim:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11626
10.8.13 22:35

@Luciet2 To ani náhodou. Já to dělala a pak jsem dostala v nemocnici vynadáno že jsem si to tím že jsem to zahřívala ještě zhoršila :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11626
10.8.13 22:37

@Luciet2 Já na to dostala Bactroban ale nevím jestli je na předpis byla jsem 13tt když jsem měla furunkla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
10.8.13 22:53

@Veveruska87 prave je to vsude ze to tim praskne a vytece ten hnis… Ja to mam porad tvrde jeste to neprasklo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
10.8.13 22:56

@Veveruska87 jo ten se muze pri kojeni ted to ctu… Tak se zeptam v lekarne zitra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama