Fusak do hluboké korby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kajisss
Stálice 89 příspěvků 05.09.18 09:42
Fusak do hluboké korby

Ahoj,

ráda bych se zeptala, zda se mi vejde fusak elodie details do hluboké korby kočárku? Nebo máte doporučení na jiný fusak? :)

Děkuji!

Reakce:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 05.09.18 10:16

Jo vejde, na konci to muzes zalozit kdyz to bude moc velky

kajisss
Stálice 89 příspěvků 05.09.18 10:17

@Micaella22 skvělé, děkuju :kytka:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 05.09.18 10:21

@kajisss a nahore je stejne kryt u hluboky korby, takze to ohnuti a i nebude videt. Ja s nim vydrzela 2 zimy a kousek ;)

kajisss
Stálice 89 příspěvků 05.09.18 10:29

@Micaella22 bezva! To je přesně ono! Chtěla bych něco do čeho se mi vejde půlroční mrně, ale aby se do toho vešel i za rok :) takže super, děkuju. A jinak jsi s ním byla spokojená? ;)

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 63 inzerátů 05.09.18 10:36

Vejde,mela jsem ho v korbe a pak i ve sportaku a oboje v pohode :)

chs.jasmin
Echt Kelišová 7872 příspěvků 05.09.18 10:49
@kajisss píše:
Ahoj,

ráda bych se zeptala, zda se mi vejde fusak elodie details do hluboké korby kočárku? Nebo máte doporučení na jiný fusak? :)

Děkuji!

Ahoj,

jde i o to, jak velký máš kočárek - ale třeba Stokke ma malé vanky a taky ho tam holky napěchují :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >