Fusak nebo kombineza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katerinah
Stálice 77 příspěvků 01.10.10 23:20
Fusak nebo kombineza?

Ahoj,
rozhoduju se, jestli mam koupit zimni fusak nebo radsi kvalitnejsi kombinezu?
Malemu je 15.mes. a uz pekne chodi (na hodne dlouhe prochazky to sice jeste neni, ale kdyz bude velka zima, tak stejne nebudeme moc dlouho venku…).
Mam kupovat fusak nebo spis zainvestovat do poradne kombinezy?
A taky by me zajimalo, co vlastne oblikate detem do fusaku ?
Kdyz bude mit maly dobrou kombinezu, tak ho nejspis prikryju jen deckou a kdyby v kocaru usnul, tak mu snad zime nebude..
Co ale obliknout do fusaku, aby mu pri chozeni nebyla zima, ale pak uvnitr zase horko ? :(
Predem diky za nazory :)

Reakce:
Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 01.10.10 23:23

My berem na zimu jenom kombinézu, myslím, že je teplá dost… Přesně bych měla problém, když bude chtít někde vystoupit z fusaku - a co potom :nevim:

Kakika
Neúnavná pisatelka 15006 příspěvků 01.10.10 23:25

tak já budu mít oboje. Ono až napadne sníh, tak se malému určitě nebude chtít chodit. Nemyslím si, že by mu pak bylo nějak velké teplo, přeci jen se nebude hýbat. Ale zatím osobní zkušenost nemám, mám stejně staré dítě, takže si nechám ráda poradit od zkušenějších.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 01.10.10 23:30

Taky mám oboje. A to nám už je 20 měsíců. Přece jenom když dítě sedí a neběhá, myslím, že by mu byla v mrazu bez fusaku zima. A když by bylo ve fusaku teplo moc, tak radši rozepnu. Lepší tak, než by prochladl.

Lucie*3
Kelišová 7217 příspěvků 02.10.10 07:37

Ahoj holky! Tak u nás bylo taky oboje. Přeci jen, když dítě usne v kočárku nebo dýl sedí, tak je zima větší. Ale kdybych se měla rozhodnout, tak spíš koupím tu kombinézu. Přeci jen letos už bude malej bobovat a sáňovat ;-).

katerinah
Stálice 77 příspěvků 02.10.10 08:21

Holky, diky :)
No pokud bych opravdu vyuzila i ten fusak, tak ho urcite koupim.
Jde mi jen o to, ze nevim, co bych mu do nej mela oblikat. Nejak si nedovedu predstavit, jak ma zimni bundu a jeste sedi ve fusaku. Ale ja vzdycky dost vaham, co obleknout, aby mu bylo tak akorat..

A Enguo, uz mas nejakou kombinezu vyhlidnutou?
Zatim jsem nikde zadne nevidela, tak nevim kde kupovat..(H&M, Zara, C&A, Mars&Spencer ????). Dik za tip :huban:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 02.10.10 08:43

Kurňa, tak že bysme ten fusak taky potřebovali? Mně právě všeci říkali, že je to zbytečné a už ho neměli - a teď zas všeci jiní říkají, že ho měli… To je peklo :lol: :lol: :lol:

Katerinah, já mám zálusk na Tchibo kombinézu, tak uvidím, jestli mi ji moje kontakty vybojujou :lol: :lol: :lol: A jinak nevím, to by se vidělo pak… Na zimní kombinézu je ještě brzy, šak ony se objeví…

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 02.10.10 08:50

Lucka je o měsíc starší a rozhodně jí fusak dávat budu. Máme i bundu a oteplováky z TCM, takže pokud bude sníh a půjde na sáňky, tak dostane to. Syn byl taky celou zimu v kočárku, dávala jsem mu teplejší kalhoty a normálně zimní bundu. :palec: . A já v rámci rychlého přesunu kočár používám stále hodně, syn pak dělá blbosti, když se nudí a hrozí to průserem. Navíc když vyndám dcerku z kočárku, tak není možné jí dostat zpátky. Takže běhá venku, když jsme na zahradě, jinak moc ne.

Jen počkej, až prcka nabalíš, tak se mu bude blbě chodit, jsou v tom jak sněhuláčci :lol: .

Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 02.10.10 09:20

Tak my mám taky oboje.....kombinézy dokonce 2…jedna bude na sáňky–topolino
a druhá právě do kočárku a fusaku,ta není tak „buclatá“ :-D

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.10 12:07

My budeme mít jen kombinézy, s fusakem za zimu už nepočítám. Malý hodně běhá, v kočárku už být nechce. Takže plánuju pořídit ještě jednu kombinézu, jednu máme a pak nějaké oteplováky na bobovačku :wink:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 02.10.10 13:13

Já fusak nevedu vůbec, neměla jsem ho, ani když se malý narodil (listopad 2008), a že tu zimu padaly teploty k mínus 15 stupňům. Kombinézu máme jenom na hory, normálně ven jsme si vždycky vystačili s punčocháčema, kalhotama, teplýma ponožkama, bodýčkama, svetrama a teplou bundou, letos mu budou dva roky, tak pořídím ještě oteplovačky, protože budeme chodit bobovat před barák, bude řádit se psem ve sněhu, to by džíny neustály.

Janka123
Závislačka 3127 příspěvků 29.12.10 12:03

Nechci zakládat nové téma, tak se ptám tady. Podědili jsme starší fusak po několika dětech. Je zachovalý, dalšímu mimču bohatě poslouží, ale nevím, jestli ho můžu vyprat v pračce nebo dát do čistírny. Jelikož je starší, nemá na sobě žádnou cedulku :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >