Gastro pass card

Geroma
14.6.17 08:49

Gastro pass card

Preju krasne rano,
muj zamestnavatel se rozhodl, ze namisto stravenek klasickych papirovych budeme mit sodexo gastro platebni kartu. A ted mi reknete, kde se da k placeni vyuzit, kdo uz mate zkusenost. V Albertu, Bille a Lidlu mi rovnou rekli, ze tyto platebni karty neberou :roll:
Dekuju moc.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.6.17 08:56

@Geroma my uz je mame asi pul roku a z obchodu bere jen Albert supermarket (hypermarket jen nektery) a Hruska. Nevim teda odkud jsi, ja z Ostravy, tady uz se to trochu rozjizdi a berou to uz i nektere restaurace. Ale na Sodexo strankach mas seznam kde to vsude berou ( i kdyz se mi stalo ze v seznamu byli a stejne nebrali) :zed:. Je to celkem opruz davat karty kdyz to jeste hodne restauraci nebere. Ale muzes zajit na sodexo pobocku a tam ti nejakou cast (myslim 500kc denne) vymeni za papirove stravenky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.6.17 08:59

@Geroma máme tuhle kartu od Edenred, berou ji v Albertu, Coop a Penny. Od Sodexo netuším, ale u Edenredu to funguje tak, že můžeme dát podnět, aby s někým navázali spolupráci (spíš se to teda týká restaurací) a oni se jí pokusí navázat. Plus každý měsíc je možné si nechat poslat stravenku za 1000 Kč v papírové podobě.

• Citovat
  • Upravit
5299
14.6.17 09:15

Nas zamestnavatel vymyslel totez :? a presne jak pisete, hromadi se mi na ni penize, a u nas ji berou jen v Albertu (do tech 500,– za nakup), nikde jinde. V restauracich taky jen nekde, resp. malokde, obcas s ni zaplatime v McDonaldu nebo IKEA, ale je to teda napytel :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
14.6.17 09:40

Ahoj, mame od Edenredu, stahla jsem si aplikaci kde se zobrazuji provozovny ktere je berou, restauraci v okoli tam je dost, pak je berou na Damejidlo, z obchodu zatim jen male Tesco a Albert, Billa zatim slibuje ale nebere. No a pak KFC. Verim ze se to casem rozsiri. A jinak je moznost vymeny za papirove.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama