Geisslen, nebo Britax?

29.5.17 10:50

gesslein nebo britax?

Ahoj holky,

pomalicky sa zacinam pozerat po kociarikoch a chcela by som nejaky kvalitny, cenovo rozumny- rozumej do 25 tisic so vsetkym ak sa da, lahky a aj na kocici hlavy do Prahy.
Viete mi prosim poradit vyberam medzi Geseine F4 Eventualne ake mate ksuenosti ss kociarkami Britax go next alebo Concrod wanderer…skor by som chcela nemecku kvalitu- neviem z akej krajiny pochadza concord :lol: takze zvazujem skor gesslein alebo birtax…

dakujem za kazdu radu, hlavne, aby bol kocik lahko manipulovatelny a prakticky

pekny den :hug: :mavam:

Simca

Příspěvek upraven 29.05.17 v 20:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49140
29.5.17 10:55

Gesslein v Praze zde: http://www.eshopbaby.cz/gesslein-1/ (neni to Geisslen, ale Gesslein)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
29.5.17 10:57

Na kočičí hlavy bych spíš vybírala Gesslein F10. Ale pokud máš takové finanční rozpětí, můžeš vybírat i jinak - TFK (super kočárky, německé) nebo třeba Emmaljunga (švédské).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 11:02

Diky moc :) haha uz vidim, pardon za preklep :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 11:02

Ahoj,

skusim sa po nom pozriet. Emmaljunga mala kamoska, ale pride mi nie moc skladny :( na TFK sa pozriem- nepoznam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
29.5.17 11:03
@simusiacik píše:
Ahoj,skusim sa po nom pozriet. Emmaljunga mala kamoska, ale pride mi nie moc skladny :( na TFK sa pozriem- nepoznam…

TFK je dobrý, má ruční brzdu, super odpružení, spousta holek s ním i běhá. Takže do Prahy i do terénu ideální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 20:46

Holky, niekto iny? Gesslein f4 alebo britax go next alebo concord wanderer? Plusy a minusy eventualne skusenosti? Dakujem! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
2.6.17 16:47

Já jsem sice zrovna tyhle kočárky neměla, ale jsem kočárkový maniak :-) a hodně jsem se o kočárky zajímala a zjišťovala informace.
Britax Go je bývalý Brio, což byla švédská značky, před pár lety to prodali Britaxu. Mělo ho hodně maminke v okolí a dost si ho pochvalovaly, hlavně délku korbičky, manipoulovatelnost i odpružení (má tak nějak zváštně vyřešené to odpružení, ne u koleček, ale v boku konstrukce. Jenom si zjisti šířku kočárku i skolečkama, zdál se mi dost široký a u některých kočárků se stávalo, že nemohly projet užšími dveřmi. Taky mám dojem, že má polohování zad na pásek, což některým maminkám moc nevyhovuje.
Gessleiny obecně jsou moc dobré kočárky, tenhle typ není zrovna teréňák, ale kočičí hlavy hravě zvládne. Gessleiny mají hodně dobře vyřešené ty sportovní nástavby, jdou sklopit do roviny nebo téměř do roviny. To je výhoda, pokud dítě rychle roste a nevleze se už do korbičky, tak se dá využít i místo hubokého (dá se v něm dobře jezdit i na bříšku, ocž děti milují a nenutí je to předčasně si sedat), dobrá vychytávka je i ta transportní taška, je to vlastně jakási měkká korbička vložená do sporťáku určená pro malá miminka, takže není nutné kupovat korbičku. Tohle využijí hlavně maminky, které nemají v domě výtah a kočárek nechávají v kočárkárně nebo suterénu - prostě se miminko drapne i s tou taškou a nemusím miminko pracně uspané na procházce budit.

Obě vybrané varianty jsou hodně dobré a kvalitní kočárky. Doporučuji si zajet do Malvíku u Prahy a podívat se na ně - měli by je tam mít na prodejně. Anebo si pozjišťovat věci jako: vnitřní rozměry korbičky, vnitřní rozměry sporťáku, způsob polohování zad, možnost přidělat do sporťáku nebo korbičky klasické kšíry, rozměry složeného kočárku a zvážit vzhledem k vaší situaci (místo v bytě, prostr v kufru auta) atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama