Britax go big

Anonymní
17.5.17 13:32

Britax go big

AHoj, máte někdo tento kočárek? Jste spokojené? Vyplatí se za tolik peněz? Jedná se mi o sporťák, ne o korbu. Jde mi o kočárek do terénu, ne městký. Takže vyšší váha nebo horší skladnost by mi nevadila. Jak je na tom s odpružením? Vejde se do něj pohodlně i starší dítě? Případně moc prosím o reálné foto, jestli někdo máte. Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.5.17 15:09

Ahoj, opravdu ho nikdo nemáte? Případně neuvažovali jste o něm? Zajímá mě především to odpružení a prostornost sporťáku. Čekáme první miminko a moc se v tom neorientuju, ale dost maminek v okolí si stěžuje na špatné sporťáky, že byly max. spokojené s hlubokým, ale sporťák o ničem. Tak hledám spíše podle toho sporťáku, hluboký kočárek budu mít půjčený a podědili jsme kvalitní golfky. Tedy chceme více investovat do pořýdného sporťáku, ale tenhle je poměrně nový a moc recenzí jsem na něj nenašla. Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
1175
22.5.17 08:00

Já jsem si Britax go big teprve objednala, přijde mi až koncem července na naše první mimi, tak také hledám zkušenosti, recenze… co jsem si ale zkusila na prodejně, tak pro mne ve všech ohledech vítěz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.17 10:59

@Aniga Jeeee a moc prosím, bylo by možné, až dorazí, mi ho změřit (sedačku), případně se pak podělit o zkušenosti? Hlavně mě zajímá ten terén, odpružení, jestli necvaká stříška a další takové postřehy. Mám ještě čas, takže si klidně počkám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.5.17 11:08

@Aniga A ještě jsem zapomněla dodat hlavní dotaz. To je ohledně sedačky, jestli je to sedátko dobře tvarované a dá se dát do dostatečného sedu. Protože spousta sporťáčků zůstává tak částečně naklopených dozadu a děti pak nemají dobrý výhled. Co jsem našla na internetu, tak to právě může být problém u tohohle kočárku. Vyrazíme se někam podívat na živo, ale zatím co jsme byli, tak ho nikde neměli.

• Nahlásit
  • Citovat
1175
22.5.17 11:18

Ja jsem spise na prodejne zkoumala, zda jde dat sportak do uplneho lehu…a to sel krasne. Opacnou variantu uplny sed mi nenapadlo vyzkouset :oops:
Jinak jsem si zkusila slozit a rozlozit kocarek, vycvaknout hlubokou korbu apod a vse slo krasne.
Odpruzeni kolecek pro zmenu prozkoumal dukladne budouci tatinek a pry je super…
My jsme uvazovali jeste o Hartanu, taky nebyl spatny, ale nakonec zvitezil tento Britax.
Strisku jsem si zkousela a cvsknuti si tedy neuvedomuji, ale nechci trvdit, ze necvaka, jista si nejsem…preci jen lrodejna je rozlehla, plno lidicek, zvuky nejsou tolik slyset ;)
Jeste se poradne mrkni i na hluboke korby, v barve grey melange delaji hezci korbicku, ma navic clonu proti slunicku (my v zime ji vyuzijeme proti vetru :mrgreen: ), popruhy na prenos vevnitr, horni „dekl“ na zip…lepsi nez suchy zip nebo panentky…
My jsme vyuzili nyni akce, v teto barve mi vysel vc.te lepsi hliboke korby na 24 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
22.5.17 11:22

https://www.detskyraj.cz/…g-korba-2016

Tam je videt ten rozdil korby… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.17 12:03

@Aniga Moc děkuju, tak snad bude kočárek dobře sloužit. Já hlubokou korbičku kupovat nebudu - hluboký kočárek budeme mít půjčený od sestřenky, z klasické kombinace. Tam právě je ten hluboký kočárek super (až na tu skladnost, to je nic moc), ale sporťák o ničem, tak jsme se rozhodli investovat hlavně do sporťáčku. Případně použijeme sporťák s vložnou taškou, kdybychom potřebovali skladnější variantu kočárku. Jinak také uvažujeme ještě nad Hartanem (asi máme stejný vkus na kočárky :D)… ale nějak mě více láká ten Britax, i kvuli těm velkým kolečkům, kdyby nebyl tento model, tak bych o něm neuvažovala. Variantu Next bych nechtěla. Ale těmi kolečky u varianty Big si u mě šplhli na plné čáře :D

• Nahlásit
  • Citovat
1175
22.5.17 12:12

Ja jsem si porovnavala na prodejne i big a next. Big je malinko vetsi i do dalky, jde dat do lehu (narozdil od next), ma ty „penova“kolecka (ne nafukavaci)a vetsi hmotnost kosiku. Kdyby sel dat do lehu i next, mozna bych nevedela, ktery z techto dvou.
Jeste nevim, zda koupim si original prebalovaci tasku…sice je to lakave, ale ta cena je dost vysoka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.17 20:32

@Aniga No mně ta prťavá přední kolečka prostě nesedí, takže já bych určitě neváhala…jinak k té výbavě, myslím, že to je zbytečné. My chceme koupit drahý kočárek bez výbavy a tu si potom posháníme přes bazárky případně nemusí být originál, to už mi přijde zbytečné, tam se platí jenom za značku. Ale kočárek jako takový chceme opravdu kvalitní, už i z toho důvodu, že ho plánujeme používat pro případné další ;).

• Nahlásit
  • Citovat
151
24.5.17 11:03

Mohu nabidnout sportak Britax go v zaruce, bez vad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
2.6.17 08:06

Velikost sedacky

Posilam odkaz-str.15…jinak kocarek prisel, striska dle meho necvaka, takze spokojenost. Foto nemam, kocarek jsem nechala u rodicu
https://e1.ecdn.cz/…ok-2-web.pdf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.17 13:55

@Aniga mockrát děkuju =).

• Nahlásit
  • Citovat
10.6.17 17:16

Holky nevíte některá na jaký prodejně ho mají? Chtěla bych si ho vyzkoušet..díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
10.6.17 17:26

@Market17 v plzni maji vystaveny v atomu (kocarky plzen), stoji tam ale zakladni cenu a slevu nedaji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama