Gelový výtok, druhé dítě

Anonymní
2.2.21 16:11

Gelový výtok

Ahoj holky, vysadila jsem antikoncepci s tím, že chceme druhé dítě. Antikoncepci jsem vysadila s posledním práškem v blistru, po té menstruace od 2.1 do 6.1. Teď čekám menstruaci a ta nikde místo toho před týdnem 3 dny slaboučké spiňení a od včerejška výtok co vypadá jako průhledný gel. Těhotenský test jsem si dělala a negativní. Zpoždění mám podle kalendáře 2 dny ale Bůhví jak rychle se tělo dá dohromady a budu mít normální menstruaci. Jde mi ale o to co je ten gelový výtok. Poradíte prosím. K Dr. Bych šla hned ale mám ho 80 km daleko. :zed:. Omlouvám se za anonym ale mám tu pár známých a nikdo neví že máme v plánu druhý, chceme to říct až bude vše jisté. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
2.2.21 17:03

Tělo se může stále vzpamatovávat z antikoncepce. Já si pamatuji, že jsem ji brala asi rok, pak vysadila a ještě pár měsíců jsem měla úplně rozhořčený organismus. Takže zkus ten měsíc ještě počkat a nebo třeba když se ti něco nezdá, tak jen do ordinace zavolat a zeptat se. Oni ti určitě řeknou, jestli má cenu jezdit nebo vyčkat.

• Citovat
  • Nahlásit
4017
2.2.21 17:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vysadila jsem antikoncepci s tím, že chceme druhé dítě. Antikoncepci jsem vysadila s posledním práškem v blistru, po té menstruace od 2.1 do 6.1. Teď čekám menstruaci a ta nikde místo toho před týdnem 3 dny slaboučké spiňení a od včerejška výtok co vypadá jako průhledný gel. Těhotenský test jsem si dělala a negativní. Zpoždění mám podle kalendáře 2 dny ale Bůhví jak rychle se tělo dá dohromady a budu mít normální menstruaci. Jde mi ale o to co je ten gelový výtok. Poradíte prosím. K Dr. Bych šla hned ale mám ho 80 km daleko. :zed:. Omlouvám se za anonym ale mám tu pár známých a nikdo neví že máme v plánu druhý, chceme to říct až bude vše jisté. ;)

Máš znovu ovulaci, někdy se ten cyklus takhle doblázní. To se srovná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 18:21

@Pajik 76 tak doufám že máš pravdu ;) před 3 lety jsem rodila akutním císařem ve 32.tydnu + zánět dělohy (chtěli mi ji sebrat) tak doufám že je vevnitř vše ok :) před tím když jsem vysadila tak jsem hned otěhotněla, takže vůbec nevím co od těla můžu čekat

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat