Gender reveal party

11
31.1.20 10:46

Gender reveal party

Ahoj, chci se zeptat, budu připravovat pro rodinu a nás Gender reveal party. Je to taková ta party na oznámení pohlaví miminka. Já sama nevím, co to bude, ale to hlavní překvapení dělá sestra manžela. Chtěla jsem se ale zeptat, jestli jste ji některá měla a co ještě se dá na takové události dělat? Napadlo mě ještě napsat jména která se nám líbí na papír, aby rodina hlasovala :) ale co dál? nějaký nápad? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4296
31.1.20 11:07

Party na oznámení pohlaví miminka? 8o No ještě jsem slyšela, že v zahraničí si někdo zve domů rodinu na hromadný ultrazvuk, tak byste třeba mohli všichni poslouchat srdíčko přes Angel Sounds :roll: A z jednoho americkýho slaďáku si pamatuju, že tam lidi malovali na dětský bodyčka. Tyjo to jsou vymoženosti, to je něco jako ta Baby Shower, kdy každej přitáhne hromadu krámů pro mimino a jí se dorty s polevou v pastelových barvách?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
31.1.20 11:10

A já myslel, že pohlaví si dneska určuje každý jedinec sám. Podle toho jak to cítí :-)
Jinak za mě se pohlaví miminka má být pro všechny včetně rodičů novinka po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18285
31.1.20 11:15

To je takova ta party, jak společně otevřete krásnou obří krabici a z ni vyletí růžové nebo modré balonky a všichni tleskají a pískaji? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18285
31.1.20 11:16

Vazne bys o jméně potomka nechala hlasovat rodinu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
31.1.20 11:19
@Eemii píše:
To je takova ta party, jak společně otevřete krásnou obří krabici a z ni vyletí růžové nebo modré balonky a všichni tleskají a pískaji? :mrgreen:

To fakt? 8o :D Ale jako dobrý, já jsem pro každou srandu a důvod pro party se vždycky najde :D Hlavně miluju, pokud se ode mě očekává jen to, že se zúčastním :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
31.1.20 11:40
@Eemii píše:
Vazne bys o jméně potomka nechala hlasovat rodinu??

Ano, je to rodina, která s dítětem bude trávit taky čas. Samozřejmě je to na mě a manželovi, ale na názoru rodiny mi záleží :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 11:54

Na YouTube toho najdeš… Pohledej, od dortíků s modrou nebo růžovou náplní, přes balónky a barvu ve vyfuku motorky. Ale to je Amerika no. Jde to asi udělat i vkusně, záleží co se ti líbí. Já nikde nic moc nerozhlasova a pokorně čekala dokud jsem miminko neudržela v náručí. Ani pohlaví jsme nevěděli, doufali jsme jen ve zdravé dítě. Pak byly oslavy a euforie. Do té doby prostě nevíš, bohužel ne vždy těhotenství konci šťastně, takže něco slavit předem je mimo můj vkus, ačkoli já osobně špatnou zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 11:58
@Michelle_M píše:
Party na oznámení pohlaví miminka? 8o No ještě jsem slyšela, že v zahraničí si někdo zve domů rodinu na hromadný ultrazvuk, tak byste třeba mohli všichni poslouchat srdíčko přes Angel Sounds :roll: A z jednoho americkýho slaďáku si pamatuju, že tam lidi malovali na dětský bodyčka. Tyjo to jsou vymoženosti, to je něco jako ta Baby Shower, kdy každej přitáhne hromadu krámů pro mimino a jí se dorty s polevou v pastelových barvách?

Nene, tohle je až party chvilku před porodem. Gender reveal je chvilku potom co se dozví pohlaví miminka. Američani jedou ve velkým :slight_smile:. Teď jsme byli v San Franciscu na svatbě a bylo včetně svatby 5 večírku za 7 dní. To už pak ani nikam nechces :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
31.1.20 12:10

@Katabee pokud by tam bylo víc bezdětných, připravila bych jim třeba minidortíky, krabičky, kterou by si každý vzal a uvnitř by bylo prekvapko ve formě modré/růžové - taková sranda předpověď, co budou mít v budoucnu oni.

Nebo bych předem uzavřela sázky, tipy na pohlaví s tombolou. Výtěžek buď na nějaké dobro, nebo na knížku pro mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
31.1.20 12:12

Jo, mě tady ty párty pořád vyskakujou na FB, nevím proc. Nejlepší jsou ty reakce deticek když chtěli jiný pohlaví :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5156
31.1.20 13:47
@pouzitychlap píše:
A já myslel, že pohlaví si dneska určuje každý jedinec sám. Podle toho jak to cítí :-)
Jinak za mě se pohlaví miminka má být pro všechny včetně rodičů novinka po porodu.

Prý je asi 32 pohlaví. Já znám ale jen pindíka a pipinku. Už jsem asi stará generace. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama