Kde udělat veselku, svatbu máme v kostele v Karviné jak je Fryštá

Anonymní
28.1.20 09:41

Kde udělat veselku?

Ahoj omlouvám se za založení nového tématu ale nevěděla sem k čemu to přiřadit. Mám svatbu v kostele v Karviné jak je Fryštát. Mám menší problém že nevíme kde máme udělat veselku chceme nějaké pěkné místo pro cca 30 osob. Prosím za rady děkuji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28.1.20 09:45

Záleží, kdy tu svatbu máte. Jestli letos, tak bych řekla, že kdekoliv, kde bude místo. Protože tato místa na oslavy (pokud vám nestačí třeba salonek v restauraci) mívají plno dlouho dopředu, zejména, pokud už máte dané datum obřadu…

A zkus spíš server beremese. cz, ten je zaměřený na svatby a určitě tam najdeš spoustu tipů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15147
28.1.20 09:57

A kdy máte svatbu? jestli to máte za pár, tak berte co bude. My máme na letošní léto zamluvene vysněné místo na veselku už 2 roky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
28.1.20 10:27

A jakou máte představu? Chcete někam přejíždět nebo co nejblíž? My jsme z Karviné a veselku jsme měli v Polsku https://m.facebook.com/…sela/photos/?…. Jinak co mě napadá z kraje, tak třeba Dakol v Petrovicich, pokud chcete jenom slavnostnější oběd tak třeba Trilobit nebo Ovečka, finančně náročnější bude Zámeček Petrovice nebo GolfResort Lipiny. Záleží co chcete a očekáváte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PussyHunter69
28.1.20 10:40

Nebo Cross, tam dostanete g krokodýla ke skupinovému vstupu zdarma :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
PussyHunter69
28.1.20 10:44

Sundal boty a zažila Ameriku špindíra jedna :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.1.20 11:05

Děkuji za rady svatb bude 17.10. 2020 :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
134
28.1.20 18:27

Známí měli svatbu v Lázeňském domě v Karviné Darkově. Moc hezké prostředí, výborné jídlo, prostor i pro tanec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama