Svatba - jaká hudba

101
27.1.20 01:15

Svatba hudba

Holky prosím poraďte nějakou hudbu na hostinu třeba co máte rády vy za písničky děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.1.20 01:34

Vybírala bych podle toho jací budou hosté (věk a hudební vkus). Kdyby bylo jen na mě a manželovi tak jsme měli rock a metal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
27.1.20 01:48

@MichaelaHw právě že tam bude hodně věkových kategorií tak bych chtěla tak nějak od všeho něco, nechci zbytečně platit drahého dj když si to mohu vše stáhnout a pouštět to tam pak postupně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1313
27.1.20 02:42
@Simona67 píše:
@MichaelaHw právě že tam bude hodně věkových kategorií tak bych chtěla tak nějak od všeho něco, nechci zbytečně platit drahého dj když si to mohu vše stáhnout a pouštět to tam pak postupně :)

Zrovna jsem ti chtěla poradit dobrou kapelu, co umi jak dechovky pro babičky, zs mě polka a pár valčíku na svatbu patří, tak modernější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 03:38

@Simona67
My jsme měly takový ten mix co se hraje v rádiu, od sedmdesatek až do teď. Takže to znají všichni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
27.1.20 07:05

Udělala jsem si mix písniček a k tomu si pak mohl kdokoli pouštět třeba na youtube. Hudba nám hrála z pc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5455
27.1.20 07:28

@Simona67 za me na svatbu jedine kapela ;) pokud ale chcete poustet, tak bych postahovala tak nejak od vseho napric generacema ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
27.1.20 09:05

My jsme měli playlisty sestavené od kamaráda DJ, který nám nakonec nemohl přijít na svatbu. Hudba tam byla stejně jen jako pozadí, kterou ani hosté moc nevnímali. Byl to takový mix všeho, od starších věcí po ty nové, k jídlu a po jídle hrála klidná hudba, tak, aby se mohli lidi mezi sebou bavit. Byla tam i hudba k tanci, jak pro mladé, tak pro starší. Ale my měli krátkou svatbu, obřad byl odpoledne a končili jsme o půlnoci. Pokud si chcete sestavovat hudbu na celý den, tak to bude pěkná fuška a ještě riskujete, že se netrefíte do vkusu. Někde jsem četla, že poprosili předem hosty, aby jim napsali seznam třeba 5 nejoblíbenějších písniček a z toho potom tvořili playlisty. Zdá se mi to jako dobrý nápad, když třeba netušíš, jaký hudební vkus kdo má :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1981
27.1.20 13:02

My měli muzikanta se zpěvačkou a byli jsme moc rádi. On byl velmi zkušený a sám si korigoval, co hrát. Když na pomalou nikdo netancoval, tak dal rychlou. Svatebčani si říkali písničky na přání. Neteř s kamarádčinou dcerou nám tam i zatancovaly. Všichni se fakt bavili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
30.1.20 15:05

Jako podkres k hostině bych volila Michael Bublé, nebo třeba Norah Jones, je to taková příjemná hudba na pozadí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama