Oblečení dětí na svatbu - hosté

3962
22.1.20 09:19

Oblečení dětí na svatbu-hosté

Ahoj. V květnu se mi žení bratr.Chci se zetat, moje dcerky mohou mít bílé šaty nebo jsou vhodnější barevné? jakože bílé mívají družičky a to oni nebudou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12391
22.1.20 09:21

Domluv se s budoucí švagrovou. Já oblečení dětí konzultuju vždycky. Některou nevěstu potěší, když tam má malý holčičky v bílých šatech, některá chce jen svoje družičky a pak jsou vhodnější barevné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3758
22.1.20 09:24

Moje dcera jednou na svatbu měla takové smetanové šatky, ale byly střihově hodně jednoduché, rovné, jen dole s kanýrkem. Takže si myslím, že když to nebudou vyloženě takové ty princeznovské, nadýchané, saténové… tak by ji nikdo za družičku považovat nemusel, nebo jí k tomu můžeš dát nějaký barevný doplněk? Konečně, u malého dítěte to snad nikdo nebude tak řešit, jako kdybys tam v bílém dorazila ty :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4198
22.1.20 09:29

Zeptej se nevěsty. Já dětské družičky neměla a požádala jsem všechny, aby si nebrali na sebe barvu mých šatů (neměla jsem bílé).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 09:37

Domluv se, ale většině soudných nevěst to bude úplně jedno. Malé dítě i v bílých šatičkách si s nevěstou nikdo nesplete, pokud si je splete s družičkami, ničemu to nevadí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19146
22.1.20 09:48
@modravlocka píše:
Domluv se, ale většině soudných nevěst to bude úplně jedno. Malé dítě i v bílých šatičkách si s nevěstou nikdo nesplete, pokud si je splete s družičkami, ničemu to nevadí. ;)

Asi tak nějak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
22.1.20 09:56

Zeptala bych se nevesty, ale u malych deti se to tolik neresi :) Nase mala byla tehda pri vdavani me segry v takovych staroruzovych s krajkovym vrskem a tylovym spodkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama