Genetika Hradec Králové

Anonymní
4.5.21 08:22

Genetika Hradec Králové

Zdravím. Prosím vás před 4 lety jsem byla v hk u nějakého odborníka, jedničky ve svém oboru. Dr vyšetřoval špatne výsledky z prvního screeningu. Za Boha si nemohu vzpomenout ani na adresu ani na jméno. Nevíte nějaká? Dr byl příjemný, empatický, vše vysvětlil, důkladně prohlednul. Byl opravdu skvělý, hodně se k němu maminky objednávají po špatných vysledkach z celé republiky. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4831
4.5.21 08:24
@Anonymní píše:
Zdravím. Prosím vás před 4 lety jsem byla v hk u nějakého odborníka, jedničky ve svém oboru. Dr vyšetřoval špatne výsledky z prvního screeningu. Za Boha si nemohu vzpomenout ani na adresu ani na jméno. Nevíte nějaká? Dr byl příjemný, empatický, vše vysvětlil, důkladně prohlednul. Byl opravdu skvělý, hodně se k němu maminky objednávají po špatných vysledkach z celé republiky. Děkuji

nebyl to Hodík? před hodně lety jsem u něho byla taky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7458
4.5.21 08:32

To byl určitě pan profesor Eliáš, zlatej člověk :) Co vím, tak měl ordinaci ve Foerstrovce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 08:34

@Michelle_M jooo Eliáš, díky moc 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 08:42

Tak holky pan profesor Eliáš už není ani v HK ani v PCE, prý jen l už nekde jinde… Tak nic no.. Tak musím doufat že pan dr Lotko v G-medu vyšetření všechno tak jako pan Eliáš. Sakra to mě ale mrzí…

• Citovat
  • Nahlásit
1541
5.5.21 13:11
@Anonymní píše:
Tak holky pan profesor Eliáš už není ani v HK ani v PCE, prý jen l už nekde jinde… Tak nic no.. Tak musím doufat že pan dr Lotko v G-medu vyšetření všechno tak jako pan Eliáš. Sakra to mě ale mrzí…

Ani v nemocnici neni :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 13:20

@Yorkmut ne prej ne, je úplně někde pryč prý. Štve mě to protože je vážně super a na netu jsem na něj nikde ani nenašla kontakt

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat