Otekla půlka rozkroku

Anonymní
3.5.21 19:22

Otekla pulka rozkroku

Zdravím, v únoru jsem tahla 17kg syna docela streku domů…měl menší úraz..nicméně od té doby mi bolí půlka rozkroku, nevím jak to nazvat, prostě prava strana pod kalhotkami…ptala jsem se na gynde měsíc zpět jestli to není kyla ale to ne…poslední dny je to horší, když ležím není nic vidět ale jak si stoupnu :nevim: je vidět ten otok, za 2 týdny jdu k praktickému, nicméně mi vrta hlavou co to může být..
Jsem 26tt… na gynde vše ok…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.5.21 19:29

A bolí to na dotek? je to teplejší než okolí?

• Citovat
  • Nahlásit
725
3.5.21 19:31

A neboli Te spise triselna uzlina nez rozkrok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 19:35
@Anonymní píše:
A bolí to na dotek? je to teplejší než okolí?

Teplejší ne, je cítit ten otok na dotek když víc chodim tak je to znát ale poslední dny to bolí i po ránu :nevim: si říkám co tam je, ještě takový blbý místo :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 19:38

No.. tím, že když si lehneš tak to zmizí bych to opravdu tipla na kýlu.. gyndař je gyndař a o ostatním slyšel naposledy na medicíně. šla bych k praktikovi dřive než za 14 dnů.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 19:39

Nechej na dr. Pálím jen tak od boku -zápal Bartoliniho žlázy?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 19:53
@Anonymní píše:
No.. tím, že když si lehneš tak to zmizí bych to opravdu tipla na kýlu.. gyndař je gyndař a o ostatním slyšel naposledy na medicíně. šla bych k praktikovi dřive než za 14 dnů.

Možná jo, nicméně 14 dní se to už nezblazni, ona se prý kyla v tehu většinou neřeší :nevim: no jsem zvědavá co se dozvím, je to dost nepříjemný už…

• Citovat
  • Nahlásit
8
3.5.21 20:02

A nemohou to být křečové žíly? Ty taky mohou vleže jakoby zalézt zpátky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 20:10
Kdyby to byla ta Bartoliniho žláza, bude se Ti zhoršovat, zvětšovat, při chůzi vvyleze, může prasknout.
@Anonymní píše:
Možná jo, nicméně 14 dní se to už nezblazni, ona se prý kyla v tehu většinou neřeší :nevim: no jsem zvědavá co se dozvím, je to dost nepříjemný už…
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 20:21
@Sardelka
@Sardelka píše:
A neboli Te spise triselna uzlina nez rozkrok?

No já mám právě oteklou vážně jen tu půlku co se schová pod kalhotky, třísla vůbec :nevim: ani nevím jak tu oblast nazvat pořádně

• Citovat
  • Nahlásit
3.5.21 20:29

Stalo se mi nedávno úplně to samé, úplně jako bych to popisovala já. Šla jsem k praktikovi a ten skutečně říkal, že je to tříselná kýla, která se ovšem v těhotenství neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 20:35

@JennienkaB ty jo to je náhoda :) tak to jsem zvědavá co mi poví…dam vědět… Tak snad to bude tak.. jen je to dost nepříjemný, achjo, mám dva malý kluky, 5 a 4 a dost se nabeham…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 21:14

Buď tříselná nebo stehenní… no tak se zkus šetřit a pak napis jak to dopadlo :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat