Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky,
Mám dotaz než začnu aktivně volat panu doktorovi Rubešovi, určitě se chci vydat do Německa k němu na vyšetření a zjišťuji cenu a v jakem tydnu se objednat a zda když zavolám nebudou na mě hulakat německy, ale umi i česky
jsem teprve v 5 týdnu ale už zjišťuji dopředu, vzhledem ke covidu tak počítám že bude složitější, tak abych něco neprosvihla ![]()
Ahoj @Kecka002,
jezdila jsem k němu loni, ale jen na screeningy. Cena byla tuším 50€ jak v Sebnitzu (v nemocnici), tak v Bautzenu (tam má svou ordinaci). Máš-li na něj mobil, pošli mu sms, až bude mít čas, ozve se s termínem. Pokud bys ale chtěla volat přímo do ordinace v Bautzenu, počítej s tím, že s češtinou neuspěješ. Když jsme tam byli, sestra mluvila pouze německy (neuměla ani anglicky).