Genetika - Ústí nad Labem

390
14.2.05 18:30

Genetika Ústí nad Labem

Ahoj
mám se objednat do Ústí na genetiku. Chtěla jsem se Vás zeptat jaké máte zkušenosti s genetikou v Ústí.
Mám tam jít proto, že jsem ted dvakrát prošla chřipkou a angínou :( jsem těhotná 11tt.
Díky moc za vaše odpovědi
Jarča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.2.05 19:03

Milá Jarčo,

na genetice jsem byla v Ústí v prosinci a nemůžu si stěžovat. Ujal se nás primář, MUDr. Kofer a byl velmi milý a všechno nám vysvětlil. Byl to jen vstupní pohovor, kde se zkoumaly vývojové vady v rodině ( my měli rozštěp patra) a pan doktor si krásně prohlédl manželův chrup :lol: z čehož zjistil, že předpoklady k rozštěpu tam nejsou.V rámci genetiky jsme kromě tripple testu ( ten dělá normálně gynekolog) byli na důkladnějším vyšetření srdíčka, 3D ultrazvuku a ještě na fetální echokardiografii - vše v UL. Jsem z Teplic a stejně jsem chtěla v Ústí rodt, tak jsem byla ráda, že si mě tam proklepli. Mají větší zkušenosti a lepší UTZ.
Přeju hodně štěstí. Peťula a mimino 25+4tt

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.2.05 08:45

Ahoj!Nechci strašit,ale tohle tady proběhlo: https://www.emimino.cz/modules.php?…
8O 8O

• Nahlásit
  • Citovat
15.2.05 09:31

genetika v Ústí

Ahojky,jsem z CV a navštívila jsem genetiku v Ústí loni v červenci kuli pozitivnímu tripple testu (nevím jestli je to správně napsané :o) byla jsem na odběru plodovky kuli rozštěpovým vadám, vyšlo mi pravděpodobnost, že víc jak 9 z 10, probrečela jsem víkend a nakonec to bylo vše v pořádku, dneska mám zdravou Kačenku a bylo fajn, že mi jí tam aspoň důkladně proklepli (3D UTZ, srdíčko i ta plodovka), měla jsem jistotu, že je Kačka zdravá. 3D UTZ a UTZ srdíčka jsme absolvovaly dvakrát, jednou když nám odebírali tu plodovku a pak ještě jako kontrola. Přístup byl dobrý nemusíš se bát. Ten příspěvek nade mnou je zbytečné strašení, které se vůbec netýká ani tvého problému ani genetiky v Ústí. Takže myslím, že to bude O.K. Přeji zdravé mimčo a uspokojivé výsledky. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
15.2.05 11:52

Ahoj,jsem z Děčína a na genetice jsem vedená od minulého roku /indikace kvůli věku/.Čekali jsme miminko,ale před odběrem plodové vody na UTZ srdíčka zjistili,že miminko nežije.Musela jsem ho porodit,v Ústí se o mě moc hezky starali,byli sdílný s mým „neštěstím“.Po půl roce jsem otěhotněla znovu.Na genetice jsme byli domluveni,že se ve 13tt objenám na UTZ srdíčka a na další vyšetření.Už telefonický kontakat je příjemný,přístup lékařů též.Prošli jsme opět pohovorem,mám za sebou UTZ,amniocentézu a čekám na výsledky,pak ještě nějaké UTZ.
Závěr:primář,lékařky,sestřičky profesionální a sdílní.Jen někdy trochu čekání v čekárně,přeci jen se tam sjíždí více maminek.Ale to je to nejmenší,když víš,že jsi v dobrých rukou.

Přeji Ti šťastné těhotenství ,neboj vše dobře dopadne.

Dandule /19+2tt/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stafos
17.8.10 20:35

Ahoj. Četla jsem Tvuj příspevek. Prosím Tě mužeš mi napsat jak si dopadla s testama? Jdu na genetiku 16.9. take kuli věku a mam šíleny strach,ale je pravda že v rodině žadne postiženy nemame,ale stejnak mě to děsí.

Děkuju za odpověd Radka taky z DC. PA :-(

• Nahlásit
  • Citovat
4
17.8.10 22:33

ahoj taky jsem byla v Ustí na genetice nic to neni taky jsem se bála.Mě odebírali plodovou vodu akorát se připrav je tam strašně moc ženských a je to na celí dopoledne držim palce at ti to vyjde všechno v pořádku měj se Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
24.8.10 20:10

Dotaz

Ahoj. Mám se taky objednat na genetiku do Ústí, ale dostala jsem od svého doktora jen telefonní číslo. Kde to v Ústí najdu? nebo až tam zavolám, tak mi další podrobnosti řeknou do telefonu? ani mi doktor neříkal, že bych tam měla být s manželem…
Díky A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xx
24.8.10 20:54

Ahoj, genetika je normálně v Masarykově nemocnici, manžel s tebou být může, ale myslím, že to není podmínka. Nicméně já tam partnera neměla, tak jsem na otázky ohledně jeho rodiny musela odpovídat já.

• Nahlásit
  • Citovat
3
25.8.10 10:30

Díky. Tak to já si ho tam raději vezmu sebou, a´t si na rodinnou anamnézu odpoví sám :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xx
26.8.10 16:11

Jojo, je to lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
1bublina
3.6.13 13:09

Nechci strašit, ale tohle tady proběhlo?

Co to jako má být? Nějak nechápu souvislost, kdy se někdo zeptá na zkušenosti s ústeckou genetikou a Ty mu odpovíš odkazem na vystrašenou nastávající matku.. To jako že na genetice nejsou dobří lékaři, protože to chudince nevysvětlili? Ona nemá pusu, aby se zeptala na všechno, co jí není jasné?

• Nahlásit
  • Citovat
123
3.11.15 21:28

Ahoj holky, na genetiku do UL jdu zítra kvůli věku 39 a dvojčátkům mo-bi, tak jsem zvědavá jak to vše proběhne. Jsem 19tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
4.11.15 17:44

Takže dneska vše v pohodě, na plodovku nejdu, jen se to chce obrnit časem, přišli jsme tam v 8h a odcházeli v 15h. a to jsem si v 10h říkala, že to docela s časem jde. Jsou tam moc příjemné mladé paní doktorky a vše vysvětlí! Jenže nás s dvěma princeznami si nechali nakonec! Snad tenhle příspěvek někomu pomůže od stresování!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama