Může jít se mnou manžel na genetiku? Co se tam bude dít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 14.09.18 17:47
Genetika v těhotenství

Ahoj holky jsem 6+2tt těhotenství a 29.10 mám jít na genetiku na kompletní vyšetření co mi tam budou dělat a může semnou jít manžel?

Přečtěte si článek: Vyšetření v těhotenství

Reakce:

Uživatel je onlinebarabrambora
Kecalka 394 příspěvků 1 inzerát 14.09.18 17:49

Vezmou ti krev a potom udělají ultrazvuk. Se mnou muž nebyl, ale myslím, že někteří chlapi chodí.

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 14.09.18 17:50

@barabrambora a není to pozdě když paní doktorka říkala v 1 trimestru? Je to moje první těhotenství tak se omlouvám za blbé otázky

ugluk
Hvězda diskuse 43130 příspěvků 14.09.18 17:57

Pokud to dobře počítám, budeš ve 13.tt, což je stále ještě první trimestr. Není to prvotrimestrální screening, ten se kolikrát dělá na genetice? Muže bych vzala, minimálně budou chtít znát anamnézu z jeho strany a pokud bude utz, ten na konci prvního trimestru bývá moc pěkný.

Uživatel je onlinebarabrambora
Kecalka 394 příspěvků 1 inzerát 14.09.18 18:05

@MisulkaP Já jsem na té genetice byla v 13+4, protože jsem se tam dřív nedostala kvůli práci. Kolem 11. týdne se bere krev a po asi 14 ti dnech se dělá ultrazvuk. Někde dělají všechno v jeden den. Budou zkoumat různé vady. Downa a ještě nějaké, ty si už bohužel nepamatuju a na ultrazvuku zkontrolují jestli tam nejsou nějaké odchylky.

stonožka12
Kecalka 495 příspěvků 4 inzeráty 14.09.18 18:23

Je to prvotrimestrální screening a dělá se mezi 11. a 14. týdnem, takže to vychází ok. Na tom ultrazvuku bývá vidět miminko moc pěkně, takže doporučuji tatínka vzít s sebou.

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 14.09.18 18:35

Děkuji holky :srdce:

pindulinka89
Povídálka 44 příspěvků 15.09.18 16:07

Tatínka bych vzala…my si doma až tak moc nehrajeme na to, že bychom museli vždy vše dělat spolu, apod. Manžela nechávám vše si v klidu rozhodnout samotného, včetně přítomnosti u porodu a všeho…nicméně na ten ultrazvuk při screeningu přišel a byl kouzelnej, jak na prcka koukal jak Alenka v říši divu. K nezaplacení :-).

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 15.09.18 21:35

Berou krev, udelaji UTZ, nic bolestiveho neboj. Se mnou byl partner na obou genetikach a moc se mu to libilo ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >