Reklama

Může jít se mnou manžel na genetiku? Co se tam bude dít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisulkaP
Stálice 55 příspěvků 14.09.18 17:47
Genetika v těhotenství

Ahoj holky jsem 6+2tt těhotenství a 29.10 mám jít na genetiku na kompletní vyšetření co mi tam budou dělat a může semnou jít manžel?

Přečtěte si článek: Vyšetření v těhotenství

Reklama

Reakce:

barabrambora
Kecalka 371 příspěvků 14.09.18 17:49

Vezmou ti krev a potom udělají ultrazvuk. Se mnou muž nebyl, ale myslím, že někteří chlapi chodí.

MisulkaP
Stálice 55 příspěvků 14.09.18 17:50

@barabrambora a není to pozdě když paní doktorka říkala v 1 trimestru? Je to moje první těhotenství tak se omlouvám za blbé otázky

ugluk
Hvězda diskuse 42162 příspěvků 14.09.18 17:57

Pokud to dobře počítám, budeš ve 13.tt, což je stále ještě první trimestr. Není to prvotrimestrální screening, ten se kolikrát dělá na genetice? Muže bych vzala, minimálně budou chtít znát anamnézu z jeho strany a pokud bude utz, ten na konci prvního trimestru bývá moc pěkný.

barabrambora
Kecalka 371 příspěvků 14.09.18 18:05

@MisulkaP Já jsem na té genetice byla v 13+4, protože jsem se tam dřív nedostala kvůli práci. Kolem 11. týdne se bere krev a po asi 14 ti dnech se dělá ultrazvuk. Někde dělají všechno v jeden den. Budou zkoumat různé vady. Downa a ještě nějaké, ty si už bohužel nepamatuju a na ultrazvuku zkontrolují jestli tam nejsou nějaké odchylky.

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 8 inzerátů 14.09.18 18:23

Je to prvotrimestrální screening a dělá se mezi 11. a 14. týdnem, takže to vychází ok. Na tom ultrazvuku bývá vidět miminko moc pěkně, takže doporučuji tatínka vzít s sebou.

MisulkaP
Stálice 55 příspěvků 14.09.18 18:35

Děkuji holky :srdce:

pindulinka89
Nováček 4 příspěvky 15.09.18 16:07

Tatínka bych vzala…my si doma až tak moc nehrajeme na to, že bychom museli vždy vše dělat spolu, apod. Manžela nechávám vše si v klidu rozhodnout samotného, včetně přítomnosti u porodu a všeho…nicméně na ten ultrazvuk při screeningu přišel a byl kouzelnej, jak na prcka koukal jak Alenka v říši divu. K nezaplacení :-).

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 15.09.18 21:35

Berou krev, udelaji UTZ, nic bolestiveho neboj. Se mnou byl partner na obou genetikach a moc se mu to libilo ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama