Geniciálka, kojení

Anonymní
17.4.20 16:39

Geniciálka, kojení

Používali jste někdo geniciálovou violeť na jazýček miminka a před kojením? Tady v diskuzích jsem se dočetla, že je údajně rakovinotvorná a ublížit svému miminku je vážně to poslední. Jinak mi malý začal po kojení zvracet. S geniciálkou to asi nesouvisí protože jsme ji nedávali dneska. Může to souviset s tím, že celou noc prospal a nezvládla jsem ho vzbudit na kojení? Budíte na kojení? Vím, že je dotazů víc, ale jsem prvorodička a budu ráda za všechny zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
443
17.4.20 16:46

Ahoj, já genciálku používala synovi na moučnivku. Bylo od toho fialové všechno, ale pomáhala. Tchýně je zdravotní sestra a tvrdí, že nic účinnějšího ještě nevymysleli a že bysme to do prcků museli lít po litrech, aby jim to ublížilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11077
17.4.20 17:49

Já na moučnivku dceři kupovala ústní gel s Nystatinem. Dává se ho taková malá lžička, aby to dítě snědlo a troška se rozetře v puse. Moučnivku se totiž dostává i do trávicího traktu a může způsobovat opruzeniny zadečku. Během tří dnů měla ten bílý hnus z pusy pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 17:51

@Aduš8

A jak se prosím ten gel jmenoval? Je vhodný i pro novorozence?

• Citovat
  • Nahlásit
2123
17.4.20 18:22

Já dávala mundgel infectosoor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11077
17.4.20 20:45

Je to přímo Mundgel s Nystatinem, ale já žiju v Německu. Určitě bude v ČR k sehnání něco podobného. A ano, je vhodný od narození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 07:39

@Pe-G @Aduš8
Děkuji za tip :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu