Gennet Archa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petra999
Závislačka 2528 příspěvků 08.10.14 12:38
Gennet Archa

Ahojda, hledám vás holky, co chodíte do Archy… já si jedu 29.10. pro léky :D
a nebo i Vás, co jste chodily, zajímaly by mě Vaše názory na toto centrum…, doktory, apod…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
petra999
Závislačka 2528 příspěvků 10.10.14 09:59

Holky to tu opravdu nikdo není, kdo chodil a nebo chodí do Archy? :,( Škoda

Kamcca
Echt Kelišová 8747 příspěvků 10.10.14 10:01

@petra999 ahoj ja zhruba pred mesícem do Archy volala a bylo mi řečeno, že se specializují jen na zahraniční klientelu…

petra999
Závislačka 2528 příspěvků 10.10.14 14:37

@Kamcca aha… :roll:… a kde jsi tedy, jestli se můžu zeptat?
já tu našla i starší příspěvky, co holky psaly, že chodí do Archy, tak mě to dost udivuje…

Kamcca
Echt Kelišová 8747 příspěvků 10.10.14 15:09

@petra999 budu chodit do Iscaru. Ty chodis na tu Archu?

karolka.1
Kecalka 311 příspěvků 14.10.14 11:21

@petra999 ahoj já chodím, ale právě sem jdu hledat taky nějaký názor, a to na MUDr. Daňka. Nechodil jste k němu někdo???
Nechci mu křivdit, ale podle mě vůbec neví, co dělá ruka, co noha… :,( jsem dost zoufalá, pže jsem už samoplátce a ještě mám dárkyni, tže fakt platíme dost na to, aby doktor vůbec nevěděl, co mi je a co mi předepisuje za léky.

Jinak jsem na Gennet jako takový slyšela právě docela chválu. Jednou jsem tam byla na kontrole u MUDr. Valachoviče a ten je fajn, docela hezký chlap :lol:

@Kamcca určitě tam chodí i češky :) ale spíš se tam specializují na dárcovské programy, pokud budeš stimulovat svými vajíčky a se svými spermiemi, tak tě spíše odkáží na Letnou, nebo kde je ta druhá jejich pobočka.

Janice78
Extra třída :D 13107 příspěvků 14.10.14 11:24
@Kamcca píše:
@petra999 ahoj ja zhruba pred mesícem do Archy volala a bylo mi řečeno, že se specializují jen na zahraniční klientelu…

Ahoj, já mám naprosto stejnou zkušenost - chtěla jsem se objednat na konci června 2014 do Archy, protože jsme tam absolvovali SPG. Taky mě zaskočila odpověď, abych si zavolala do Gennetu na Letnou, že Na Poříčí se specializují na zahraniční klientelu…

Kamcca
Echt Kelišová 8747 příspěvků 14.10.14 11:38

@karolka.1 @Janice78 u me se ani neptali co potřebuji. Rovnou mi řekli, že se specializují na zahraniční klienty… a ze si mam zavolat na Letnou, ale ta objednavací lhůta tam je dost dlouhá…takže vyhrálo jiný CAR

Janice78
Extra třída :D 13107 příspěvků 14.10.14 11:41
@Kamcca píše:
@karolka.1 @Janice78 u me se ani neptali co potřebuji. Rovnou mi řekli, že se specializují na zahraniční klienty… a ze si mam zavolat na Letnou, ale ta objednavací lhůta tam je dost dlouhá…takže vyhrálo jiný CAR

no u nás taky - na SPG jsme tam zašli na doporučení Dr. Gyn., SPG nám udělali, ale na CAR nás odkázali na Letnou…

takže taky už chodíme do CAR Podolí :D

karolka.1
Kecalka 311 příspěvků 14.10.14 11:41

@Kamcca no jsou takový pomalejší ve všem :) já např. na tu dárkyni čekala přes půl roku a přitom na předchozí klinice jsem jí měla za dva měsíce…
a v Iscare tě objednali hned?
stejně nechápu, že v Praze je poměrně dost klinik co se specializují na léčbu neplodnosti + státní zařízení a všude je více méně plno!

Kamcca
Echt Kelišová 8747 příspěvků 14.10.14 13:03

@karolka.1 na tu vstupní konzultaci na kteoru se v Genetu čeká klidne 4 mesice mi objednali asi tak za deset dní. Takže pohoda :). Jdeme tam ted ve čtvrtek. Jsem na to zvedava Spís co semnou vymysli, protože ja nemam problém otěhotnět ale udržet miminko… potrácím

karolka.1
Kecalka 311 příspěvků 14.10.14 14:26

@Kamcca hmmm, tak to ještě horší než vůbec neotěhotnět.
Mám známou, ta potratila 3× po sobě, vždy mezi 8-9 týdnem, prý špatné embryo a že je to vlastně dobře, že by se jí mohlo narodit třeba postižené dítě. Nakonec, když to ani nečekala, otěhotněla asi cca 2 měsíce po posledním potratu a má zdravou holčičku :)
nevím, co se dává na tu leidenskou mutaci. Mě na ní dělali preventivně testy a naštěstí nic. Ale to má souvislost se srážlivostí krve ne???

honey33
Povídálka 35 příspěvků 15.10.14 07:40

Chodím do Archy a musím se přiznat, že mi to domluvila známá. Chodila jsem k MUDr. Daňkovi a skončilo to mou stížností na vedení a tobě radím to samé, pokud s ním máš špatnou zkušenost. Na mě se vyloženě bezdůvodně utrhoval a já skončila na sesterně s brekem jak malá holka. Od té doby jsem u něj nebyla. Byla jsem u Dr. Kosové a Valachoviče a oba byli super a konečně mi vysvětlili o co vůbec jde a to podotýkám, že jsem byla pár dní před prvním IVF!!!

karolka.1
Kecalka 311 příspěvků 15.10.14 09:23

@honey33 děkuju, mě spíš jde o to, že sem mu 3× musela zopakovat, že nestimuluji vlastní vajíčka, ale mám dárkyni, pak mi řekl, že sem mu neřekla, že mám malou děložní sliznici (přitom má asi 20 papírů, kde je to vše napsaný a i od MUDr. Valachoviče, který mě jednou vyšetřoval) a co mě úplně nejvíc teď rozhodilo, bylo to, že mi říká „hmmm, 8mm sliznice, to je dobrý“ tak sem se úplně vyjevila, že to je nějak moc, že mi max vždy naměřili 7 - 7,2mm. Tak začal znova koukat a říkat, že to je špatně vidět, ale že těch 7 je dostačujících.
Mám hrozný pocit, že ten člověk neví, co dělá a jelikož jsem samoplátce, nechci vyhodit 100 tisíc jen kvůli tomu, že je doktor hlupák :(
ted vůbec netuším co mám dělat?! jsem ve stimulaci a ve středu jdu na transfer. Bojím se, že tu dělohu ani nenajde! :cert:

honey33
Povídálka 35 příspěvků 15.10.14 09:29

Karolka.1Já si na doporučení sestřičky stěžovala nejdřív anonymně, ale pak rovnou se jménem a vedení gennet mi odpovědělo, že to budou řešit, že takové chování lékaře je nepřijatelné. Na mě se utrhoval jestli to mám vůbec schválené od pojišťovny a když jsem mu řekla, že to by měli vědět oni, že já tam volala, aby to hlásili, tak mi nadal, že nejsem jediná na světě a že to mám vědět já. Celou dobu měl přitom papír před sebou!! To nemluvím o tom, že se u každého UZ podivoval, že mám myomy, připadala jsem si jak blázen. Už k němu ani nevkročím a varuju všechny holky co chtějí mít nervy v klidu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >