Gesslein - konstrukce, jaký je rozdíl?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MirusAni
Povídálka 14 příspěvků 06.06.19 11:02
Gesslein - konstrukce, jaký je rozdíl?

Ahoj holky, prosím ty co jste měli kočárek gesslein. Víte /nevíte jestli je rozdíl v těchto dvou konstrukcí? Jde mi o ty přední kolečka. Má to vliv na pohyblivost kočárku? Ptám se proto, že nemám kde zkusit, konstrukci z druhé fotky jak se vozí, pouze tu z té první.. ale na bazarcích v cenové dostupnosti jsou spíše kočárky s tou druhou konstrukcí. Díky. Snad je to srozumitelné =D
P. s. fotky jsou stažené s google, tak snad to nevadí.

Reakce:
Kokolina29
Kecalka 175 příspěvků 08.06.19 14:11

Eshopbaby se zaměřují na tuto značku a určitě am podají informace

alatheia1
Kecalka 133 příspěvků 08.06.19 14:26

Jsou to dva typy podvozku, ja mela ten druhy a tam je tedy hlavne mozne vymenit ta predni kolecka za velka terenni. Na obchode jsem si zkousela i ten druhy a zasadni rozdil jsem nevidela. Mrkbi na popisy u tech podvozku na eshopbaby nebo duha v Pardubicich, je to asi F4 a F6 mam pocit. Ale na bazaru tedy varuju to kupovat, taky jsem se spalila. Slabym mistem je rukojet, ma tam takovy kolik, ten se rad vycvakava a kdyz si toho nevsimnes, zlomi se. Radsi novy nebo jina drazsi znacka. Taky konstrukce se snadno rozvrza. Ale lozna plocha je fajn.

Váš příspěvek
Reklama