Reklama

Ghítela - znáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 06.03.17 16:48
Ghítela - znáte?

Kupujete někdo Ghítelu?
https://www.maur.cz/…hitela-230g/?…

zajímalo by mne, jestli chutná opravdu jako Nutella, nebo je to spíš taková ta oříškovo-nugátová pomazánka, co se dá koupit např. v DM. Je super, že je o něco zdravější než Nutella, ale moc tam cítím ty oříšky, není to prostě ono. Ghítela je zcela bez palmového tuku, takže i když je dražší, pokud by chutnala stejně, asi půjdu rovnou do toho litrového balení. :lol:
Popř. nedělá někdo domácí Nutellu doma? Nějaký osvědčený postup?
Díky :)

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 06.03.17 16:55

Ghítelu jsem ochutnala u tchyně, není špatná, chuťově jiná než nutella, ale vzhledem k obsahu tuku a cukru se jí ráda zřeknu :pocitac:

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 06.03.17 16:56

Ghítelu neznám, ale nedávno jsem koupila lískooříškovou pomazánku Tesco Finest a byla naprosto luxusní. Mnohem lepší než nutella (ne tak přeslazená)a a palmáče je tam podle složení minimum.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 06.03.17 16:57

Tady je recept na ghítelu, kdyby chtěl někdo domácí
 https://conovehonakopci.cz/…aci-ghitela/

Terezameggi
Kecalka 117 příspěvků 06.03.17 17:36

Ghitelu neznam, vzdycky jsem ujizdela na Nutelle, ale prijde mi posledni dobou jina nez jakou ji znam…

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 06.03.17 17:51

@hehehe mám doma konkrétně tu v odkazu, konzistence super, ale chutná spíš jak arašídová pomazánka s kakaem, co je málo doslazená :nevim:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 06.03.17 18:13

Ghitelu znám a slyšela jsem o ní, ráda bych jí zkusila ale taktéž by mě zajímalo jestli někdo víte něco o lískoořískové pomazánce od Šmakouna (kdysi jsme od nich brali vařené bílky v sáčku) a jak moc je to rozdílné od ostatních pomazánek :D když už se o nich bavíme

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.03.17 18:50

@KatieAndLily me nesedla vubec. Duvna chut a typicka smakounovska konzistence.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.03.17 18:51

Ghitela chutna jinak nez Nutela. Mela jsem ji, ale nepotrebuju znova. Koukla bych se po necem jeste jinem, treba me laka Proteinela

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 08.03.17 12:56

@Devuska Proteinela taky nic moc bohuzel :/ cerna i bila. Zvlastni krystalky v chuti, malo cukru (chapu ze to je zamer), ale pak je to chut takova mdla, nijaka :nevim:

Wizie
Povídálka 43 příspěvků 17.03.17 13:23

Osobně nedám na nutelu dopustit, takže jsem zatím neexperimentovala…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama