Reklama

Kolik jste ochotni dát za dort?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 13:40
Kolik jste ochotni dát za dort?

Jen takový průzkum :) kolik jste ochotni utratit peněz za takovýto dort? Průměr 30 cm, vysoký 34 cm a je to cca 25 porcí. Děláme s mamkou dorty pro známé, jen za režie. Je to veliký koníček, takže se u toho vždycky vyřádíme. Ale když spočítám jen suroviny (vše domací výroba), vrtá mi hlavou, jestli se tím vážně dá uživit :think: Když vezmu v potaz kolik času jsme na tom strávily..ne, že bych měla takové ambice, ale vrtá mi to hlavou ;) fotku později smažu a vkládám anonymně, nechci, aby si někdo spojil foto s mým nickem :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 13:41

Dávám za tříkilový cca tisícovku :) a je to luxusně provedené

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 13:42

@Doe_Jane Téhle má 7 kg :)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 13:43

A uživit se tím fakt nedá, jak tě někdo nabonzuje že to děláš doma tak budeš mít problém, u nás ve městě už má pár dortařek pokutu a varování

Paola21
Závislačka 3402 příspěvků 24.02.17 13:43

Tak 700-800kč

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 24.02.17 13:44

Taky bych dal tu tisícovku, což mi za takový dort příjde málo. Záleží jak jste šikovné, ale příjde mi to docela časově náročné.

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 24.02.17 13:44

To je nádherné! To je prostě umělecké dílo! Klobouk dolů :potlesk: :palec:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 24.02.17 13:44

8 stovek, pokud má 3kg, tak asi tak dvojku.

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 24.02.17 13:45

Dort vypada krasne. Cukrarna v Praze kde objednavam chce 600-900 za kg zalezi co si vymyslis. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 13:46

@Doe_Jane Já to nemyslela právě na obživu načerno, ale právě normálně se vším všudy..provozovna, daně, pojištění… ;)

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 24.02.17 13:46

Holky pod tisic 8o to by me ani nenapadlo…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9646 příspěvků 24.02.17 13:46

Dávám za 2kg tisícovku - je dětský, takže hodně figurek apod. Více uz bych nedala

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 24.02.17 13:47

Dala bych 2000 pokud je tam pravé máslo a šlehačka. Je mi vždycky hrozně líto když krásný dort chutná jak karton protože je šizený.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 13:48
@Anonymní píše:
@Doe_Jane Já to nemyslela právě na obživu načerno, ale právě normálně se vším všudy..provozovna, daně, pojištění… ;)

a vy jste vyučené nebo máte garanta? no není to tak jednoduché, ale za ten tvůj bych si klidně řekla 350 Kč / kilo

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 24.02.17 13:48

Jůůů, ten je krásný. No, domů kupuji dost tak do 6ti stovek (cca 2.5Kg).
Jako dárek jsem nesla dort asi 2× no stál do 1000Kč a ten jsem dávala, protože mě nenapadlo co koupit.
Nejsem typ člověka co by za dort (i když luxusní) dal víc jak 1000Kč(a to už se mi zdá o čertech) pro mne je to věco se se sní x prachy fuč a zbydou po ní jen kila nahoře.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama