Gigolo - prostitut

136
15.3.17 09:50

Gigolo - prostitut

Zdravím, rád bych poznal vaše názory jaký máte pohled na lidi/společnost co se živí v profesi jako GIGOLOVÉ nebo prostituti, nebo i v jiné erotické profesi?,v zemích jako je USA, Kanada, Velká Británie nebo Thajsko jsou tyto profese brané s pozitivním pohledem ikdyž tam jsou rizika pohlav. chorob a zkaženosti. Jak to vidíte vy Češi a Slováci nebo i Vychodoevropané. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7629
15.3.17 09:56

@136 Kazdeho vec cim se zivi. Ja nevim, jestli bych si dokazala zaplatit typka na sex, ale na nas.ani debilniho byvalyho bych se klidne za uplatu nekde s peknym chlapkem bliskla :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4207
15.3.17 09:57

Fuj..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 09:57

Pokud ze své činnosti řádně platí daně, odvádí zdravotní a sociální, ať si to klidně provozuje :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
15.3.17 10:01
@136 píše:
Zdravím, rád bych poznal vaše názory jaký máte pohled na lidi/společnost co se živí v profesi jako GIGOLOVÉ nebo prostituti, nebo i v jiné erotické profesi?,v zemích jako je USA, Kanada, Velká Británie nebo Thajsko jsou tyto profese brané s pozitivním pohledem ikdyž tam jsou rizika pohlav. chorob a zkaženosti. Jak to vidíte vy Češi a Slováci nebo i Vychodoevropané. ;)

Nevím, jestli se to dá označovat jako profese…ať si každý dělá co chce a umí a pokud to nevadí dotyčnému a jeho klientele, tak asi není co řešit…ale je pravda, že tam žádný společenský přínos nevidím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
15.3.17 10:06

Mě by teda hlavě hodně zajímalo, jak vypadají potencionální zákaznice. :lol: Podle mě to musí být naprosté zoufalky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18097
15.3.17 10:06
@136 píše:
Zdravím, rád bych poznal vaše názory jaký máte pohled na lidi/společnost co se živí v profesi jako GIGOLOVÉ nebo prostituti, nebo i v jiné erotické profesi?,v zemích jako je USA, Kanada, Velká Británie nebo Thajsko jsou tyto profese brané s pozitivním pohledem ikdyž tam jsou rizika pohlav. chorob a zkaženosti. Jak to vidíte vy Češi a Slováci nebo i Vychodoevropané. ;)

když se tím chceš živit tak se tím živ a nás se tu neptej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
15.3.17 10:08
@136 píše:

je to každého věc co dělá a ani práci gigola neodsuzuji. Osobně bych takovou službu nikdy nehledala chlapa si musím svést a hlavně by mě by mě chyběla tak chlapova touha mít mě atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
15.3.17 10:14

Na takové,,povolání,, musí být povaha a žaludek, když to někoho baví, jeho věc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
15.3.17 10:22
@136 píše:

Asi stejný postoj jako k prostitutkám a eskortkám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1862
15.3.17 10:45

At si kazdy dela co chce, ale ja bych s takovym nesla. Abych si musela chlapa platit pro me by to bylo moje osobni selhani ve vztazich. A shodila bych tim samu sebe a sebe si vazim :) nikdy neni tak zle, clovek muze vzdy navazat novy vztah, mit kamarada jen na sex nebo co ja vim..ale platit za to. Nemluvim o nemocech, spis o moralni veci. Ale rozhodne na takovy lidi nemam pozitivni pohled :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 10:59

@136 Můj vztah k nim je velmi kladný. A čím dále jsou ode mě a mých blízkých, tím je kladnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22209
15.3.17 11:27

@136
V USA ať na ně klidně nahlížejí dál pozitivně, u nás to se to asi jen tak nestane. S nikým takovým se neznám. Sama bych se být chlap k něčemu podobnému nesnížila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 11:31

No, upřímně, kladný vztah k nim nemám. Přijde mi to jako úplná ztráta sebeúcty.. Ale je to každého věc, já na to mám svůj nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
15.3.17 12:13
@Denisa76 píše:
je to každého věc co dělá a ani práci gigola neodsuzuji. Osobně bych takovou službu nikdy nehledala chlapa si musím svést a hlavně by mě by mě chyběla tak chlapova touha mít mě atd

S tím naprosto souhlasím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama