Reklama

Golfáček Zopa Jumper

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marci1982
Kecalka 491 příspěvků 14.07.11 14:34
Golfáček ZOPA JUMPER

Ahojky holky,

velice uvažuju o golfáku Zopa Jumper, máte ho některá z vás doma a jaký s ním máte zkušenosti? Ještě bych prosila, jaký má průměr koleček (v každém internetovém obchodě mi odpoví jinak od 10 cm až po 19 cm) a jak se připíná nánožník a fusak (zda na suchý zip, normální zip, cvoky, druky atd)… děkuji moc :-)

Jak maminky hodnotí Zopa Jumper Plus

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ewule0712
Závislačka 3617 příspěvků 14.07.11 14:39

Já ho měla, ale musela jsem ho prodat, malej byl do něj moc velkej. Byl moc hezkej, praktickej až na velmi špatné ovládání, musela jsem ho neustále tlačit, jednou rukou neříditelný. Což jsem potřebovala, když už byl malej větší a chodil a držel se mě za ruku. Jinak obstál i ve sněhu. Až na to ovládání byl dobrý.

kendra
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 14.07.11 16:22

Ahoj, kolečka má dost velký (asi jako Chicco Multiway) tj. snad jedny z největších. Mě se s ním jezdí dobře, ale já ho mám zatím jen na terasu a na zahradu :oops: Malej teprve bude mít půl roku :-D

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 14.07.11 16:30

Kolecka jsou o cm mensi jak chico multiway.
A je i siroky.Zkousela jsem ho v lese a docela to slo.

Lucošek
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 14.07.11 16:53

Já ho mám už dva roky, jsem spokojená. Jezdí se s ním hezky. Je jasné, že když nemají spojenou rukojeť, tak jednou rukou je špatně řiditelný. Ale za mě super. Nánožník se připíná na suché zipy, ale drží a fusak na klasické zipy, takže taky fajn. Jo a syn byl též cvalík a dlouhý a nikdy mi nepřipadlo, že by v něm byl namáčklý…

Příspěvek upraven 14.07.11 v 16:55

Lucošek
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 14.07.11 16:54

Jo a teď jsem měřila i ty kolečka a mají průměr 17cm.

Kates
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 25.08.12 20:04

Ahoj holky
sice jste tu na kočárek něco psaly ale můžete některá poradit?
jezdili jste s kočárkem je ve městě nebo i v terénu? obstál? nikde nemůžu najíd do kolik akg je kočárek…máme větší dítě…a při chůzi nenaráží se do konstrukce nohama? díky moc

Ewule0712
Závislačka 3617 příspěvků 25.08.12 20:09

Ahoj, já jsem dost vysoká, tedy mám dlouhý krok a nenarážela jsem. Měla jsem ho ve městě, ale jednou jsme s ním byla i na horách a samozřejmě ve sněhu se musel tlačit, ale tím, že nemá hladká kolečka, tak to šlo dobře. Já můžu jen doporučit, jo a měla jsem ho taky pro syna, který je veliký na svůj věk a kočár obstál. Tuším, že je do 15kg, malýho jsem v něm vozila do 17kg a k tomu ještě věci v košíku apod..

Kates
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 25.08.12 20:43

Díky moc :D

Danakra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.12 13:13
ZOPA EASY

Ahojky. Chtěla jsem původně Jumper, ale při hledání nejlepší ceny jsem narazila na golfáček ZOPA EASY. Ten mi připadá za tu cenu úplně super. V e-shopu Slůně mi ho i ochotně přeměřili:
Opěrka zad - 45cm
Délka sedáku - 22cm
Délka nožiček - 13 cm Šířka sedáku - 35cm
Ale stále váhám, jestli do něj jít. Zajímaly by mě jízdní vlastnosti, a také jestli se mi do něj vejde 90cm dvouleťák. Je to novinka, takže jsem na netu nenašla vůbec žádné reference. Nemáte ho některá :?:

Aknyt
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 11.11.12 13:44

Mám podobný jako Zopa Fusion (babydesign sprint, podobný je i babypoint sprinter) a do toho se mi dcerka 94 cm a 13 kg vejde a jezdí se s ním dobře. Ale ten má na golfáč docela velká kolečka, to dělá hodně. Myslím, že ten Easy má malá kolečka a že by ses celkem nadřela, zvlášť kdyby byl sníh. Malý by se ti tam jakž takž vešel, ale přečnívaly by mu při spaní nohy i kus hlavičky. (to máme i my v tom Fusionu). Pro tak velké dítě bych ho nebrala.

Kates
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 11.11.12 19:18

To nevím, my nakonec teda koupili ten jumper a super…mě se s ním jezdí jakštakš i jednou rukou, malý je taky velky, má 11 měsíců, 11kilo a skoro 80 cm…a vleze superně a má ještě místo…akorát mi příjde v tom takový divně zapadlý, že nesedí na rovném ale jakoby seděl v autosedačce-vajčku..tak to na mě působí :( a to mu někdy vadí, nemůže se pořádně z kočáru vyklonit..ale na lítačku stačí…na delší trasy berem sporták

kendra
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 11.11.12 20:21

No já nevím…mě u toho Easyho připadají ty kolečka hodně malá a taky by mi asi vadilo, že od kšírů nevede kšír i k madlu…já třeba na krátký přejezdy malého nepoutám :think: Já mám teda Jumpera a jsem s ním spokojená. Být tebou, tak skáknu napřed do nějakýho obchodu a ten golfáč zkouknu na vlastní oči…ony totiž kolikrát ty obrázky dost klamou ;)

Danakra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.12 22:12

Holky, dík za vaše názory. Mě teda ten Easy právě připadá dost úzký a boudička dost nízko nad opěrkou. Taky mám z těch fotek pocit, že ani není možné přes tu opěrku nohou dát nožičky na ten spodní opěrný pásek, že prostě nejde úplně sklopit. Takový povedený golfáč už jsem měla a jsem ráda, že jsem se ho zbavila. Nožičky prckovi plandaly ve vzduchu a škrtal jimi o přední kolečka. :cert: Obchod s kočárky je tady u nás jen jeden a hrozný. Samé no name kočárky a hrkátka na rozsypání. Zopu tu nemám kde okouknout. :( Asi půjdu radši do toho Jumpera, ten si všichni chválí. Holčiny, prosím vás, nemohly byste mi přeměřit to sedátko, opěrku a výšku boudičky od sedačky?

Danakra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.12 12:45

Teď nevím, jestli jsem to dobře napsala. :think: Chci vás moc poprosit o změření toho JUMPERA, kdyby to šlo a byly byste tak moc hodné. Hlavně opěrku a výšku boudičky od sedačky. Už jsem rozhodnutá, že ho koupím, ale nerada bych, aby nám byl malý a musela jsem ho vracet. :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >