Malé golfky, jaké by jste doporučily?

3384
21.2.07 18:22

Golfky

Ahojík holky,

potřebovala bych radu. Máme teď JANE SLALOM PRO. Jelikož se mě zdá, že bych ho akorat ničila a tahala s sebou jen zbytečně velký kočár rozhodla jsem se, že koupim malé golfky. Mohla bych Vás poprosit jaké by jste doporučily?? Mám předběžně „vybráno“ Cenu mám zatím to tak vypada 30 3500 Kč.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Ty golfky musí mít polohování zadíček dobře skladné a dobře ovladatelné.
Určitě mě poradíte co všechno a jaké zkušenosti máte.

Díky Vám moc Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

826
21.2.07 18:27

nazdarek!
tak ja osobne doporucuju chicco :) ty co tam mas v odkazech jsou 0,4 nemylim-li se - slysela jsem na ne samou chvalu, ma je kamaradka a je naprosto spokojena.. jen upozornuju ze vazi 10 kilo takze to nejsou „lehoucke“ golfky.. ale jinak jsou supr, maji velka kola, polohovani - takove pekne, stabilni, malinko robustnejsi golfky…
ja vybirala golfky co nejlehci s polohovanim.. nakonec mam objednany chicco 0,5 .. vazi jen 6,5 kg (podle katalogu takze pocitam s tim ze to muze byt i malinko vic) - oproti 0,4 maji mensi kolecka, jsou mene bytelne, nicmene jsou stabilni, daji se polohovat a v neposledni radio jsou levnejsi..
tak doufam, ze jsem malinko poradila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
21.2.07 19:09

My budeme kupovat tyto, doporučovala jsem je kamarádce, která si je nakonec koupila dřív než my a je s nima maximálně spokojená. Četla jsem v diskuzi, že mají zvláštně řešené těžiště, jela jsem s nimi jak s nákladem, tak bez a naprosto bez problémů, váží 8,2 kg, jdou dát krásně do lehu, když jsou v sedu, tak se dá stříška překlopit úplně přes dítě
( výhoda při větru ), vzadu se dá boudička zipem rozepnout - využijeme v létě, jsou krásně skladné. Jo a ještě někdo psal, že se kope o brzdu, nevím jak, ale mě se to nepovedlo, ani když jsem se o to snažila :D a to nejsem prcek - 170cm, jo a jsou krásně polstrované, měkoučké. My máme od PP i hl. kočár+sporťák a jsme opravdu moc spokojení

http://www.detskyraj.cz/…ompleto-2007

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
21.2.07 19:12

Petro,
u CAM neni polohovani nozicek, ale pri spanku nekdo prehazuje ditku nohy pres madlo, nekdo nechava dole…
u Chicca by mi vadila vaha a pak ze chybi madlo u ditete, ale to se da dokoupit http://www.detskyraj.cz/…-oblouk-2007

Ja se rozhodovala mezi Pierre Cardin Ultralight (asi 8-9kg) a ABC Design Mobile (asi 6kg), u Pierra se mi vic libil potah- latka, nebyla to takova hadra jak u ABC…ale ted bych sla asi do ABC, jsem vyssi postavy a Pierre ma rukojet celkem nizko…

D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
21.2.07 21:38

Ahoj Petro, já mám teď taky slaloma a řeším golfky…otázka je jestli chceš sporťák nahradit golfkama úplně, nebo pořídit golfky na lítačku - na nákupy atd…
Slalom je sám o sobě hodně lehký kočárek i pro mně (jsem docela tintítko :wink: ) a myslím, že co do ovladatelnosti bude lepší než Chicco a Cam. Navíc Chicco je těžžší a ten Cam vyjde nastejno.
Já mám v hledáčku Inglesinu Espresso, Quinny Zapp nebo Romer Britax. Všechno jsou to lehké kočárky a taky skladnější (ikdyž slalom je docela vpohodě aj v tomto směru)
Tak přeju dobrý výběr :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
21.2.07 22:12

Ahojky, dřív jsem měla Inglesinu zipp,byla jsem moc spokojená. Dají se položit do úplného lehu a jdou složit jednou rukou. Švagrová si zase chválí peg perego, ale je to obdoba zippek, jen levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
22.2.07 00:07

Ahoj Petro ,

z těch tvých dvou favoritů bych šla určo do Chicca ct 04…záleží, jestli chceš pevnější golfky se kterýma budeš hodně jezdit, nebo Ti stačí malé cestovní hrkátka (jak já říkám :wink: ) pro menší dítě…
Ty Chicco jsou prostorné i pro větší dítě a sama jsem si je v obchodě zkoušela zvedat a přišly mi lehčí než na 10 kg. Co mi na nich ale hodně vadilo, že nemají pevná záda, jen látku na zkřížené konstrukci, takže to mě osobně vadí, na tohle jsem „vysazená“… :wink:
Ty Portofina jsem nikdy ani nezkoumala, protože to jsou právě jen takové malé cest. golfky (stejně třeba jako Ingles. Espresso) pro menší děti - takže takové u nás nepřicházely v úvahu :lol: Všimni si rozměrů lůžka!
Jinak tady zmiňované Peg Perego Centro (jak psala Amynka) Ti opravdu nedoporučuji! Já je musela po 2 měsících prodat, je to jediný (co já vím) nepovedený kočár od Perega, teda co se konstrukce týče, jinak by to byly ideální golfky a je mooooc veeeeliká škoda, že se jim konstrukčně nepovedly! :cry: Kdyžtak si pročti starší diskuse nebo i jiné fóra a uvidíš…
Jinak ale na tuhle značku PP nedám dopustit, jsou to kvalitní, prostorné a krásné kočárky..... kromě Centra :roll:
Hodně si mamky chválí třeba tyhle:

Já mám teď Pierre Cardin Rio a jsem spokojená. Kvalitou předčí cenu, stály 2.400,– a jsou tak o třídu výš než jiné golfky v podobné i vyšší ceně! Jako jedny z mála golfek mají zpevněná záda, takovýma lamelkama, supr polohování, výbavu atd… a dobře se s nimi jezdí…

Pro LadkaH : které Britax Romer máš v merku? Ty Verve? To je strašlivě malinký kočárek pro menší děti, píšou, že je do 2 let, ale ještě bych tam připsala pro opravdu malé děti. Jinak ty Q. Zapp jsou zase spíš pro větší děti a nemají polohování :? , takové asi Petra nechce… :wink:

Petro, tak nevím, jestli jsem Ti nějak pomohla… :wink:
Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
22.2.07 08:36

Ahoj,

jak už psaly holky, záleží, na co chceš golfky používat. Pokud jenom na lítačku do obchodu, krátké procházky, atd., tak bych sáhla po těch nejlehčích. Já mám pro tyto účely Cam Portofino. Vyhovuje mi, že jsou hlavně lehké a mají spojenou polohovací rukojeť. Rozměrově nejsou nějak obrovské a nemají polohování nožiček. Takže pokud ti má dítě spávat v kočárku, tak to moc vhodné není. Syn od roku v kočárku prostě nespí, takže je mi to jedno. Jinak rozměrově fakt není velký, ale syn tam i teď pohodlně vejde a sedí se mu dobře. Portofino má šikovný nákupní košík, nacpeš tam i poměrně velký nákup.
Martina a Filip 27 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
22.2.07 08:44

Ahojda.

Já mám Chicco ct 0,4 a měla jsem i Portofino od Camu. Portofino nebylo špatné, když jsem si ho pořizovala pro 10kg 5ti měsíčního 75cm dlouhého broučka na nákupy, který si začínal sedat, ale nohy měl pořád v místě, kde dnes už by měl těžko zadeček. Jakmile přerostl nohama dolu, šlo Portofino z domu.
Dnes mám Chicco ct 0,4 a nemůžu si jej vynachválit. Pořád jsem hledala golfky co nejskladnější, nejlehčí, odpružené, s popruhem na nošení na zádech, s madlem atd. ale takové nejsou a tak jsem zvolila radši těžší, ale pohodlné pro syna. Madlo jsem vyhlížela jak blázen a dnes, když se dá dokoupit, zjistila jsem, že po měsíci ježdění bez něj jej už ani nepotřebujeme. I když … uvidíme, jak v létě. Mám ke golfkám X-lander XA, super kočár, ale neskladný do úzkého výtahu a proto ty golfky. Tahala jsem 1/2 roku složený kočár po schodech s dítětem za ruku, jen abych vůbec mohla navštívit babičku. Dneska - za 5 sekund mám dole u výtahu dítě venku i složený kočár a hezky si jedu výtahem a ještě může někdo se mnou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
22.2.07 21:09

Pro sisinka : Jo jo myslím verve, viděla jsem je naživo a malý v nich seděl, je fakt, že nejsou největší, ale vzhledem k tomu, že malý mně v kočárku dávno nespává a mám sporťák, který je lehčí a snadněji ovladatelnější jak většina „nabušených“ golfáčů, chcu golfky, které budou lehčí než můj sporťák a taky skladnější (prostě na lítačku), ale zároveň nechcu obyčejné hadráky, přeci jenom je to módní doplněk :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
22.2.07 22:00

Ahoj, tak já zkoušela oba dva.
Cam portofino evolution je hodně úzký, na záda krátký a ta stříška je jak z papíru, zklamaly mě, měla jsem na ně taky zálusk, na obrázku jsou ale krásné.
No a u Chicca ct 4 mě vadilo to madlo a pak také nestabilita.
Nakonec máme ABC Desing Tech Rider S a spokojenost. Jo a má
alý má 11 kg a 89 cm, takže žádný cvalík :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
23.2.07 08:23

nazdarek! neda mi to :)
chicco uz od letoska vyrabi madlo na o,4.. pravda musi se dokoupit, ale stoji tusim kolem 300,– … a co se tyce stability rekla bych ze jsou to jedny z tech stabilnejsich golfek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
23.2.07 18:43

sisinko, já mám britax verve doma a není pravda, že je to kočárek pro malé děti. Náš Davídek je docela vysoký a vejde se tam v pohodě. Kočárek by měl být až do tří let. Je lehounký a výborně se s ním jezdí. Měla jsem i zappky a oproti nim se dá polohovat(sice jen jedna poloha) a má košík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
23.2.07 18:48
sisinka píše:
Ahoj Petro ,

Jinak tady zmiňované Peg Perego Centro (jak psala Amynka) Ti opravdu nedoporučuji! Já je musela po 2 měsících prodat, je to jediný (co já vím) nepovedený kočár od Perega, teda co se konstrukce týče, jinak by to byly ideální golfky a je mooooc veeeeliká škoda, že se jim konstrukčně nepovedly! :cry: Kdyžtak si pročti starší diskuse nebo i jiné fóra a uvidíš…
Jinak ale na tuhle značku PP nedám dopustit, jsou to kvalitní, prostorné a krásné kočárky..... kromě Centra :roll:

Sisi

Sisi, ale mě se s nimi jezdí opravdu krásně…neměla jsi jen špatný kus? Kamarádka je má a jsou naprosto skvělý, proto do nich taky jdeme. Četla jsem všechno, co jsi o nich psala, ještě, než jsme se pro ně rozhodli a nic takovýho jsem na nich nenašla, jezdí se s nimi lehce a plynule, takže u kamarádky a brzy i u nás spokojenost. Ještě jsem se na to ptala v Malli, zítra tam jedeme a prý to jsou nejprodávanější golfky se spojenou rukojetí, dokonce víc než A3…asi cenově. Tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
23.2.07 20:40

Pro derida můžu se zeptat? Který z těch dvou (verve, zapp) jde líp ovládat? To, že nemá polohování, mně nevadí, malý stejně dávno v kočárku nespí. U zappa se mně líbí to, že je opravdu MAXIMÁLNĚ skladný a v neprospěch verve hraje i to, že jsou jenom dvě barvy. Máš ten černý? Není s tím v létě problém? Je fakt,že sporťák mám tmavě modrý a v létě byl v poho (myslím kvuli sluníčku)…su z toho vybírání na palicu :roll: už ať je to za nama…L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama