Golfky 2018 - jaké vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lu1234
Kecalka 194 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 21:09
Golfky 2018 - jaké vybrat?

Na jaře bych chtěla koupit golfky pro holčičku lehce přes 1 rok. V záloze si nechávám sporťák z dvojkombinace, který plánuju vyndat zase na zimu kvůli kolům.
Pohybujeme se v Praze hlavně MHD a pěšky. Potřebuji extra lehké golfky, aby měly měkká kolečka (aby nechrastily na kostkách), nastavitelné do lehu, s vyjímatelnou zábranou pred dítětem, s prodlouženou stříškou proti slunci a se spojenou rukojetí. Snadné skládání není prioritou.
Líbí se mi světlé barvy, ale to už bych asi chtěla moc…
Nechci Bugaboo apod. Líbí se mi baby design click, zvazovala jsem g mini travel kvůli nízké váze (ale to jsem vyloučila jako poruchove). Prosím, doporučte další tipy!
Díky :)
Edit: trojkolky nemuzeme mit kvuli najezdum do domu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9246 příspěvků 02.01.18 21:14

Pridavam se… :kytka:

Ketris
Echt Kelišová 9246 příspěvků 02.01.18 21:15

Jinal ja premyslim od znacky Inglesina :mavam:

stinga
Závislačka 3235 příspěvků 02.01.18 21:36
@Ketris píše:
Jinal ja premyslim od znacky Inglesina :mavam:

jsou docela dobré, ale na kostkách drkotají šíleně, je to jen na krátké trasy :mavam:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 02.01.18 21:40

Ja ted kupovala TFK Dot Buggy a jsem z neho nadsena, jezdime s nim asi mesic. Da se dat do lehu, ma nastavitelnou podnozku, odnimatelne madlo pred ditetem a ma super boudicku, da se zatahnout az dolu, mala tam ma tmu kdyz to zatahnu. Akorat teda nema madlo, ale „riditka“ zvlast, ale to ja chtela :think: Je lehoucky, v pohode ho sama i s ditetem vynesu do schodu, do mhd. Skladani zabere asi dve vteriny a ma odepinaci kolecka, coz je super, ze je odepnu a omeju kdyz jsou od blata. Oproti tezkemu sportaku je to uzasne :palec:

Lu1234
Kecalka 194 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 21:42
@stinga píše:
jsou docela dobré, ale na kostkách drkotají šíleně, je to jen na krátké trasy :mavam:

U toho g mini travel pisou, ze má gumová kolečka, takže jsou měkká a nedrkotaji. Ale zase do nich pry leze štěrk…

Ada22
Kecalka 467 příspěvků 02.01.18 21:43

Jo jo potvrzuji měla jsem inglesina trip rok cca 2012 a hrkaly děsně. Pak jsem měla Jane energy. Teď jsem koukala na golfky od silver CROSS.

Lu1234
Kecalka 194 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 21:53

@Ada22 silver cross avia vypada hezky, ale nevidim tam nic navíc oproti clicku a stoji skoro dvojnásobek… Váha 5,5kg je super
U tfk dot buggy mi přijdou blízko u sebe přední kola, to by asi nebylo na najezdy na schodech.. ale zas ma velký výběr barev ????

Euforia
Kecalka 152 příspěvků 02.01.18 22:00

TAky koukam po golfkach.. co si myslite o maclaren techno xt?

quinsley
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 22:22

Mám Easywalker a je boží. Jediné co nemá je spojené rukojeti, ale dá se dokoupit spojovací tyčka na to.

Lu1234
Kecalka 194 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 22:28

@quinsley a ktery easywalker to prosím je? Díky :)

stinga
Závislačka 3235 příspěvků 03.01.18 07:45

@Lu1234 @Ada22 no já mám inglesina trip 2015, tam jsou rozdíly asi jenom v potahu, kolečka jsou stejné - hrkající :D

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 07.01.18 18:40

GB Qbit Plus

medošová
Kecalka 155 příspěvků 14.01.18 23:28

Také se pripojuji do debaty. Také vybírám golfky. Dceři je 15 měsíců a v kočárku nechce moc být. Pořad kouká ven, dokonce spi i v sedě, aby ji něco neuslo :D
Teď máme Britax B-motion 4 plus. Hodně cestujeme a připadá mi hodně velký do auta.
Divala jsem se na golfky Recaro Easylife. Bohužel jsem nikde nenašla žádnou recenzi :(

Lu1234
Kecalka 194 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 09:33

@medošová ty jsou super, hlavně váha 5,7 je fajn! Minulý tyden jsem byla v obchodě koukat na golfky a pri vaze 6kg a 8kg je to znatelny rozdil. Cena je tedy dvojnásobek proti clicku, který taky uvádí odpružení kol, stejnou váhu, skladani atd. - nemá tolik barev, ale stejně si budu šít barevný potah na léto, takže to pro mě není podstatné… Budu rada za další vase postřehy ????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama