Golfky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 28.08.03 10:41
Golfky

Ahojte holčiny,

obracím se na vás s prosbou o radu. Mám skoro 9 měsíčního chlapečka a pojedeme - poletíme k moři. Za tím účelem plánuji koupit golfky a netahat sporťák s sebou. Nějaký tip už mám, jen bych chtěla vědět, co všechno mají takové golfky mít.....myslím třeba kšíry? Asi nezbytnost, co? Polohovací záda určitě. Je lepší rukojeť jako vysloveně golfová hůl nebo rukojeť spojená, která se při skládání kočárku „rozpůlí“. Máte nějaké praktické rady?

Díky Veronika a Adámek

Reklama

Reklama

Reakce:

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 28.08.03 19:00
Golfky

Cauky Veroniko,

jelikoz jsem golfky nedavno, jak jiste vis, prave kvuli mori koupila a Verunka je jeste mladsi o 6t, tak jsem hledala urcite pevna zadicka, polohovaci co nejvice do lehu, ksiry urcite, k mori se hodi odepinaci cast strisky kvuli vetrani, mozna ti doporucim koupit samostatne slunecnicek, ja litovala ze ho nemam, nebot ta vlezka slunicko byla vsude a zlobila. Pak z praktickych duvodu je dobre mit alespon nejaky kosicek kvuli nakupum ci vecem, ktere beres sebou k mori ci na prochazku. Ty moje golface maji rukojet skutecne ve tvaru golfove gole a dobre se na ni vesi tasky, uveze se toho skutecne dost. Tot me postrehy z praktikeho pouzivani.

Pak jeste hled na to, jak je budes vyuzivat, zda jako hlavni kocarek ci jako pomocny kocarek na rychlejsi akce. Ja mam sportak taky a urcite na podzim a v zime bude opet v kurzu, golfky jsou jako doplnek a myslim ze nejsou moc vhodne do snehu uz jenom kvuli tem malym koleckum.

Tak at dobre vyberes!

Sulanek

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.08.03 08:41
Golfky

Díky, díky,

tak nějak jsem si to představovala. Golfky budu mít jako „rychlá přeprava“, ale v zimě to bude 100% sporťák.

papa Veronika

Anonymni  01.09.03 20:23
Golfky

Myslím, že je dobré koukat taky na kolečka. Určitě bych nevybrala kočárek s těmi nejmenšími, upřednostnila bych větší, odpružená a alespoň malinký vzorek. Taky koukej na materiál. Já jsem vybírala mezi ABC design, Neonato a Cam. Všechny kočárky byly ve stejné cenové relaci, ale materiál, sakra rozdíl. Designově by se mi líbili třeba Neonato, jenže stříšku měli jen takovou „letní“ z nějakého mikrovlákna. A ze zadu by do ní v zimě foukalo. Samozřejmě třeba Chcicco, Peg perego atd. jsou úplně boží některý, ale zase už jsou za o dost dražší 7 tis a výš. Mám sportovní kočárek, tak jsem si říkala, že zas nepotřebuju ty úplně nejlepší golfáče z nejlepších. Inglesina je podle mě dost „rozviklaná“, potvrdila mi to prodavačka v obchodě. Podívej se na www.detskydum.cz, můžeš si tam napsat i o radu. Já koupila golfáče tam. Když nemají kočárek na skladě, v klidu ti ho objednají, abys ho mohla ozkoušet. V krámě mají osmikilový mimino (panenku), kterou ti prodavačka vrzne do kočáru a můžeš brázdit ulici. Taky ti obratem pošlou emailem odpověď na veškeré dotazy. Obchod je v kunraticích, to nemáš z Modřan daleko… toť má rada. Když jsem odcházela s golfáčema z obchodu, tak mě prodavačka řekla, že kdybych náhodou za týden deset dní zjistila, že mi golfky „nesedí“, mohu je klidně přijít vrátit.

Spojený madlo, nebo držátko golfový hole, to je podle mě celkem fuk. Držátka golfový hole se většinou dají štelovat, dolů nahoru, doleva, doprava. Zabudovaná pláštěnka je asi výhoda,my jí teda nemáme dokupovali jsme jí asi za 250 Kč, natahuje se ale výborně, jednoduše, hned. Pevná opěrka zad je důležitá, některý typy (ty levnější) jí mají takovou vrtkavou. Vybírala jsem, aby se fakt jednoduše polohovalo a hlavně aby to drželo. Určitě bych volila pětibodový pás. Jediný co je u golfek fakt blbý, že se nadá přehodit rukojeť, takže sluníčko je někdy opravdu otrava!

katka

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 02.09.03 16:31
Golfky

Ahoj Katko,

díky moc za radu, už jsem na webky mrkla, taky poslala dotaz a během dne mi odpověděli. Nabídku mají podle mě dobrou. Určitě tam zajedu. Údajně Inglesina má typ ZIPPY, který je stabilnější než jiné jejich typy. Ale uvidím na místě.

Díky moc

Veronika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Reklama