Golfky Coneco Solar

11
19.4.07 22:02

Golfky Coneco Solar

Ahojky, mám jednu prosbu

Dávala jsem na reklamaci tento kočárek, protože se mi při jízdě samovolně „skládal“ - vzadu vyskakovala pojistka, která drží kočárek složený..
Po měsíci mi kočárek vrátili s tím, že reklamaci neuznávají, protože je to moje vina - prý jsem kočárek neudržovala a nedotahovala šroubky..ale byli tak hodní, že mi šroubky dotáhli a promazali…ha ha
Jenže já vyjela a za 10 min se mi to stalo znova - takže jsem ho dala opět reklamovat…

Potřebovala bych vědět, jestli s máte taky s tímto kočárkem takové problémy, nebo to dělá jen ten náš… měla jsem z nich pocit, že si to vymýšlím… :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.4.07 23:40

Ahojky,
já má také tyto golfky. Jezdím s nima asi půl roku a tento problém zatím nemám. Ale právě dnes jsem je také reklamovala. Už asi po 2 měsících se mi poškodilo to ucho na přenášení, tak jsem zvědavá, jak ta reklamace dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.4.07 23:45

Jen ještě dodám. Já jsem také kočár neudržovala a rozhodně jsem nedotahovala šroubky a pojistka mi drží perfektně, takže v tom to určitě nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
11
19.4.07 23:52

Tak nám ucho drží - zatím :o
Kočárek máme od října - ale zjistili jsme to až po té, co jsem začala kočárek polohovat - předtím byl jen v leže, protože malej ještě neseděl a my s ním jezdili na nákupy a tak - když jsme potřebovali prostor v kufru auta:o)
A jak v tom lehu ležel vlastně na té pojistce, tak to nevyskakovalo - až když jsem zvedla zádovou opěrku…

No,jsem zvědavá, s čím se mi to vrátí…protože mi přijde, že mi nechtějí rozumět… :x snaží se mě vnutit názor, že chyba je na mé straně :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
1.5.07 12:15

a zase neuznaná reklamace:o(((

Tak mi kočárek i tentokrát vrátili s tím, že neshledali závadu :cry: :cry:
Už jsem nějak v koncích… dokonce mi volali i z Babypointu a ptali se co to dělá a stejně mají pocit, že skládající se kočárek je úplně v pohodě :twisted:
Do vyjádření napsali, že to zatížili 17 kg a nic to nedělalo… jenže na rovince to prostě neudělá, ale stačí malá nerovnost a ten kříž vyskočí :( a to jsem té ženské i říkala…
takže teď je kočárek potřetí na reklamaci a čekám, že jí opět vrátí jako neuznanou…
nemáte někdo podobnou zkušenost? nebo radu, co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
4.5.07 11:56

My měli taky problém s pojistkou na pravé straně,v té kontrukci.Nedocvakávala,takže kočár byl pokleslý na pravou stranu.Napsali to samé jako vám,že je to špatnou údržbou,tak jsem zvědavá jestli to bude zase dělat. Nevím jak mám teda dotahovat a mazat v té hliníkové konstrukci,když se tam není jak dostat.Jsem zvědavá na průběh vašich obtíží.A když jste to tam posílala potřetí taky jste nic neplatila,když se na to podle nich nevztahuje reklamace,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.5.07 14:16

hmmm, koukám, že se v těch neuznaných reklamacích vyžívají, že :cry:
napíšu pak, jak jsem dopadla… zatím jsem jim v rozčilení volala a oni, že to prostě nedělá a že když od nich kočárek odjíždí, tak tuto závadu nemá - jsou to vtipálci :twisted: paní mi slibovala, že se druhý den ozve paní vedoucí a vyřešíme to a myslíte, že se ozvali??? ne :?
Fakt už nevím,jak na ně:o(((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.5.07 14:22

jo a ten náš kočárek se takhle nahýbá na stranu pokud právě vyskočí ta pojistka a kočárek je povolený......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.5.07 14:28

a naposledy:o) ještě jsem zapomněla na peníze - žádné po mě zatím nechtěli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
4.5.07 20:19

No tak aspoň že nechtěj žádný peníze.To jsem zvědavá jak to dopadne.Nám to zatím nedělá,a ještě když nám ho poslali poštou tak to přijelo s praskluo rukojetí,to už jsem nechala být.Hlavně aby fungoval.Takže je ted zase v opravě? Ten váš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
4.5.07 20:22

Posíláte to poštou,nebo chodíte do obchodu,kde jste to koupili?To vám ta paní neřekla jak se to má teda udržovat aby ta pojistka nevypadávala? Já bych je asi furt bombardovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.5.07 21:39

Já chodím do obchodu, kde jsem ho koupila, takže o posílání se starají oni… naštěstí…
No, mám utahovat šroubky a promazávat… tak jsem jim říkala, jestli mám s sebou vozit nářadí???? navíc oni byli tak „laskaví“, že mi to na jejich náklady utáhli a já vyjela z obchodu a vyskočilo to zase… je to fakt otrava - nejradši bych ten kočárek hodila do šrotu:o(((( mám na něj už averzi :twisted:
psala jsem na spotrebitel.cz o radu a řekli mi to co už vlastně vím -můžu si nechat vypracovat znalecký posudek a pak se pokusit o další reklamaci… a když oni zase nic, tak soud:o(((

No třeba překvapí a konečně vadu najdou a opraví??? ještě jsem vyčetla, že když se závada projeví do půl roku od prodeje, tak je to bráno jako výrobní vada a oni musí dokázat, že to tak není - ale k tomu je asi taky nepřinutím:o(((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.5.07 21:40

předpokládám, že s prasklou rukojetí byste u nich taky nepochodila, že???

Jo a ještě malá perlička - mám od nich i slunečník a ten se mi taky rozbil!!!!!!!!!!!!!!! asi fakt bezva značka :o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.5.07 22:56

Tak jsem si dnes byla pro kočárek - hurá… tak třetí vrácení a rozhořčený telefonát je asi donutili k zamyšlení a vyměnili ten kříž co vyskakoval…prý měli jakési dvě série, tak mi tam dali tu druhou.Zatím jsme ho teda moc nezkoušeli, protože marodíme, ale vypadá to, že fungovat bude - uf…
Snad se nerozbije něco jiného:o))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama