golfky FREE LINE ROLLY

2193
25.7.06 00:12

golfky FREE LINE ROLLY

Velmi se mi líbí, máte někdo zkušenost? Je opěrka zad pevná nebo příliš měkká???? Děkuji za odpověď!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

444
25.7.06 07:34

Opěrka není pevná, má jenom výstuhy. Golfky jsou vhodné pro větší děti, tedy spíše pro ty, které většinu cesty prosedí. Určitě ne pro nesedící a hlavně ležící miminka.
Ale jinak jsou super, hlavně díky větším kolečkám a spojené rukojeti.
Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
25.7.06 09:43

Ahojky,
tak mi tento kočík máme a taky myslím, že je až pro větší děti, protože záda mají jen výstuhy, ale to má asi většina golfáčů.....Jinak jsme moooc spokojený…je snadno složitelný a celkem skladný, ale míň než klasické golfky. To je tou spojenou rukojetí…ale zase se s ním dobře jezdí, pokud teda netáhne na jednu stranu jako nám :wink:
Záda jsou teda tak akorát…ani měkká ani tvrdá :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
25.7.06 13:09

Ahoj, já ho mám taky a právě jsem se byla podívat jak je to s tou opěrkou, nikdy mě nenapadlo že není pevná. Jsou tam takové lamely vedle sebe ale přijde mi to pevné. Začala jsem ho používat až když bylo malé skoro rok, tak proto jsem to až tak nezkoumala. Jsem s ním spokojená. Jen jsem chtěla kočárek s nánožníkem, tenhle ho má, perfektní je když dítě leží, ale když sedí, tak to až tak dobře nesedí, dítěti kouká jen hlava nebo se dá zapnou níž ale to je zas dost nízko. . . ale je to drobnost. Kupovala jsem ho v akci za 2490 a celkově spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
26.7.06 20:50

DÍKY MOC ZA INFORMACE, HM… POTŘEBUJU NĚCO SKLADNÉHO, TAKŽE TO ASI NEBUDE VONČO.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama